PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مرورگر Opera خود را وارد درگیری با مایکروسافت کرد

keylogger-A
21-12-2007, 11:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شرکت تولیدکننده مرورگر اینترنتی Opera از مقامات اتحادیه اروپا خواست، هرچه سریع‌تر به وضعیت مایکروسافت در پیروی از استانداردهای موجود برای تولید صفحات اینترنتی رسیدگی کنند.

مدیران Opera از اتحادیه اروپا خواسته‌اند تا مایکروسافت از عرضه مرورگر Internet Explorer همراه با سیستم‌عامل ویندوز خودداری کند تا از این طریق امکان عرضه مرورگرهای دیگر برای شرکت‌ها فراهم شود.

شرکت‌های تولیدکننده مرورگرهای اینترنتی طی سال‌های گذشته نیز اعلام کرده بودند که حاکمیت سیستم‌عامل ویندوز بر بازارهای جهانی و عرضه مرورگر اینترنتی IE به همراه آن باعث خواهد شد تا فضای ناعادلانه‌ای برای عرضه محصولات آن‌ها فراهم شود.

بر این اساس، شرکت تولیدکننده مرورگر اینترنتی Opera به صورت جدی از مقامات بلندپایه اتحادیه اروپا خواست هر چه سریع‌تر به وضعیت مایکروسافت در این حوزه رسیدگی کنند و امکان انتشار مرورگر IE را همراه با سیستم‌عامل ویندوز از بین ببرند.

به عقیده کارشناسان Opera، این امر می‌تواند علاوه بر تولیدکنندگان مرورگرهای اینترنتی، مزایای فراوانی را برای کاربران به همراه داشته باشد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Pario
22-12-2007, 03:11
1.اگه فایرفاکس چیزی گفته بود یه چیزی این اوپرا که کلا آفسایده(خودم الان دارم با اوپرا کار میکنم:41:)
2.حالا مایکروسافت تا اوپرا رو مثل نت اسکیپ زنده به گور نکنه ول کن نیست ببینید:27:

j0l6
23-12-2007, 18:45
به نظر من بهترین ساده ترین و کامل ترین مرورګر اپراست
فایرفاکس بدون اون اکستنشن هاش که چیزی نداره وقتی اکستنشن نصب کنی هم دیګه جون نداره ، روزی 45 بار هم نیاز به ریستارت و اپګرید اکستنشن هاش داره

kamran agha
24-12-2007, 09:56
تایید نمیشه!
اپرا پدر آدمو در میاره یه صفحه لود کنه مثلا اگه صفحه چند تا عکس و شکلک داشته باشه تا اون آخرین شکلک چند کیلوبایتی رو هم لود نکنه لودش کامل نمیشه و همه امکانات صفحه نمیاد.
ولی فایرفاکس خیلی خوش دسته و سرعتش هم خداییش از اپرا یشتره.
حالا نمی دونم شاید اپرا برای اونایی که با صفحه های بدون تصویر و بیشتر کد دار کار م یکنن و حرفه ای هستن برای طراحی وب و اینا به درد بخوره....

j0l6
24-12-2007, 13:13
پرا پدر آدمو در میاره یه صفحه لود کنه مثلا اگه صفحه چند تا عکس و شکلک داشته باشه تا اون آخرین شکلک چند کیلوبایتی رو هم لود نکنه لودش کامل نمیشه و همه امکانات صفحه نمیاد.
من که تاحالا همچین مشکلی باهاش نداشتم
حالا واسه اینکه اینجا نشه تایپیک مقایسه ی مرورګر ها بهتره ادامه ندیم یه تاپيک مخصوص مقایسه این دو مرورګر هست به اونجا یه سر بزن اګه خواستی مقایسه کنی

ssz1370
24-12-2007, 15:23
امکان انتشار مرورگر IE را همراه با سیستم‌عامل ویندوز از بین ببرند.

اگه اینجوری بشه که عالیه