PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوری از Rapidshare پوینت بگیرم ؟

jooya
20-12-2007, 23:02
سلام به دوستان .

من میخواستم بدونم چطوری میتونم از راپید شیر پوینت بگیرم ، دقیق تر بگم باید چجور فایل های رو آپلود کنم و لینکهای دانلودشون رو کجا بزارم تا زیاد دانلود بشه .

من دیدیم کسایی رو که میان و میگن 20 تا اکانت داریم که این یعنی 200 هزار دانلود که به نظر من یه کمی غیر معقوله .

چون کسانی که فیلم و فایلهای حجیم می گیرن اکثرآ اکانت دارن و راید شیر هم فقط به در حالت فری هست که به دانلود پوینت میده .

خصلت ایرانیه دیگه هر کی هم می دونه به بقیه نمیگه مگه خودش از میدون به در شه .

ممنون مشم راهنماییم کنید .

jooya
21-12-2007, 20:38
یعنی هیچکی تا حالا پوینت نگرفته ؟

نمی دونم من سوالهام عجیبه یا نه یه چیزیم هست توی هر تاپیکی پست می زنم اون پست میشه اخرین پست "ناراحتی"

seppeehr
21-12-2007, 22:18
شما یک فایل حداقل یک مگی رو باید آپلود کنی در radpid، بعد آدرسش رو جایی بزاری که زیاد ازش بازدید میشه، فروم یا همچین جایی. بهتره فایلت هم یه چیزی باشه که دنبالش باشن، نرم افزار خوبی، کرک کمیابی یا همچین چیزی.
به ازای دانلود های رایگانی که از فایل آپلودی شما انجام میشه، به شما امتیاز تعلق می گیره، به ازای هر دانلود مجانی یک امتیاز. 10000 امتیاز که بگیری می تونی پوینت هات رو تبدیل به یک اشتراک 1 ماهه کنی.
البته یه سری نرم افزار هایی هستن که پوینت جمع می کنن، اما من تا حالا ازشون استفاده نکردم، و نمیدونم چطور هستن.

jooya
21-12-2007, 23:35
عزیز ممنون ، ولی اگه پست اولم رو میخوندی میدی مشکلم این نیست .

منم منظورم اینه که چی آپلود کنم و کجا بزارم واسه دانلود ! خوب تابلو که باید جایی پر بازدید باشه ولی اون جای پر بازدید کجاست ؟! اکثر فرومهای خارجی اکانت دارند و حالت فری دانلود نمی کنن . وگرنه خودم میتونم ماهی 1000 تا پوینت جمع کنم ولی اینطوری 10 ماه طول میکشه تا یه اکانت بگیرم که ارزش وقتش رو نداره .

اون نرم افزارها که گفتی چی هستن میتونی یه چند تایش رو نام ببری ؟

cell_phone
23-12-2007, 13:58
عزیزان منم مشتاقم بدونم

seppeehr
23-12-2007, 18:36
راستش من یه مدت یه نرم افزاری رو داشتم، اما دیدم درست کار نمی کنه بی خیالش شدم. فکر کنم اسمش easy rapidshare point grabber بود.
ضمن اینکه تو خیلی از فروم های خارجی هم، خیلی ها اکانت ندارن، شما اگه تو یک فرومی با تعداد عضو 30000 نفر عضو بشین (که این سایت ها کم هم نیستن) 1% شون هم اکانت نداشته باشن حله دیگه!
به هر حال یه خرده حوصله می خواد.این rapidshare چیز ستمیه، خیلی خسیسه!
یکی دو تا سایت می شناسم که بد نیست توش امتحان کنی برای آپلود:
p-aforums.com/

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jooya
23-12-2007, 19:07
ممنون سپهر جان ، آره خودم هم این و گیر اوردم واسه منم درست کار نکرد ، اگه هم درست کار کنه میگه هر 1 دقیقه باید یه بار هم که شده یه دکمه رو بزنی ، نمی دونم اینو واسه چی اتومات نزاشتن !

از بابت سایتها هم ممنون فقط softarchive.net یه سایت وارز هست و فروم نیستش ، یا منظورت اینه که توی کامنتاشون لینک بدم !؟

حقیقتش میدونی چی خورم کرده یه سری هستند میان و مثل پشمک اکانت بدون پوینت میفروشن هر چه قدر که بخوای دارن ، حالا واسه فروش نه ولی با زحمت نه خیلی زیاد بشه لااقل ماهی یکی واسه خود آدم جور کرد .

توی پی تی طرف میاد و میگه مثلا 20 اکانت دارم یا یکی هست که میگه چندتا میخوای مسلمآ یه روشی یا برنا مه ی خاصی داره و گرنه با این آپلودها و دانلودها که چیزی ازش در نمیاد .

بازم ممنون .

seppeehr
23-12-2007, 21:15
خواهش میکنم دوست من، کاری نکردم.
در softarchive چون یوزر ها زیاد هستن و اکثرا هم روس هستن و اکانت ندارن، آپلود کردن و معرفی فایل خیلی کمک می کنه. مثلا می تونین از یک سایت دیگه یه نرم افزار رو بگیرید، بعد در softarchive زودتر از بقیه نرم افزار رو معرفی کنید و لینکشو قرار بدید، معمولا زیاد دانلود می شه. فکر کنم منظور شما هم همین بود که من درست نگرفتم! به هر حال سایت خوبی هست، چه برای دانلود، چه برای آپلود.

raptor22
02-02-2008, 17:54
دوستاناين قضيه پوينت چيه؟

10000 امتیاز که بگیری چقدر فايل بايد بزاريم تا بشه 10000؟ :18:

jooya
02-02-2008, 20:32
دوستاناين قضيه پوينت چيه؟

چقدر فايل بايد بزاريم تا بشه 10000؟ :18:

شما یک فایل حداقل یک مگی رو باید آپلود کنی در radpid، بعد آدرسش رو جایی بزاری که زیاد ازش بازدید میشه، فروم یا همچین جایی. بهتره فایلت هم یه چیزی باشه که دنبالش باشن، نرم افزار خوبی، کرک کمیابی یا همچین چیزی.
به ازای دانلود های رایگانی که از فایل آپلودی شما انجام میشه، به شما امتیاز تعلق می گیره، به ازای هر دانلود مجانی یک امتیاز. 10000 امتیاز که بگیری می تونی پوینت هات رو تبدیل به یک اشتراک 1 ماهه کنی.

بسته به تعداد فایل نداره ، بستگی به این داره که فایلهات چندبار در حالت رایگان دانلود شده باشند .

بعد وقتی به 10 هزار تا رسید میتونی کانورت کنی به یه اکانت یه ماهه پرمیوم

Nevissande
06-06-2008, 07:52
فرومهاي وارز شايد يكي از بهترين مكانها براي قرار دادن لينكهاي آپلودي باشد.

براي آپلود فايل به رپيدشير، هيچ نيازي به اينترنت پرسرعت با پهناي باند بالا نيست.

حتي دوستاني كه دايل آپ دارند نيز مي توانند فايلهاي حجيم (تا مرز 100 مگابايت) را در سرور رپيدشير آپلود كنند!

چرا كه رپدشير قابليتي بنام Remote upload دارد.

شما مي توانيد بدون هيچ هزينه اي صاحب اكانت پريميوم رپيدشير شويد!

كافيست يك اكانت رايگان (Free) ايجاد كرده و با استفاده از قابليت Remote Upload فايلهاي مورد نظرتان را به سرور رپيدشير آپلود نماييد.

به همين سادگي...

به اميد اينكه اين خصلت از ما زدوده شود...

خصلت ایرانیه دیگه هر کی هم می دونه به بقیه نمیگه مگه خودش از میدون به در شه .