PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور بعد از نصب SimCity 3000 Unlimited

parinaz571
20-12-2007, 21:11
سلام
من میخوام SimCity 3000 Unlimited رو نصب کنم اما ارور زیر رو بعد از نصب میده یعنی وقتی رو
ایکن SimCity 3000 Unlimited کلیک میکنم این ارور رو میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

havas_1980
20-12-2007, 23:17
سلام
من میخوام SimCity 3000 Unlimited رو نصب کنم اما ارور زیر رو بعد از نصب میده یعنی وقتی رو
ایکن SimCity 3000 Unlimited کلیک میکنم این ارور رو میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا فقط در یک تایپیک موضوع خود را بیان کنید!
این بازی اجرا نمیشه چون احتیاج به CRACK داره. به این منظور فایل کراک شده در CD بازی رو به محل نصب بازی کپی کنید.(بر روی خود فایل اصلی)

parinaz571
20-12-2007, 23:29
لطفا فقط در یک تایپیک موضوع خود را بیان کنید!
این بازی اجرا نمیشه چون احتیاج به CRACK داره. به این منظور فایل کراک شده در CD بازی رو به محل نصب بازی کپی کنید.(بر روی خود فایل اصلی)

خوب من نمیدونستم اشکال از نبود کرک
بخشید کرکشو از کجا میتونم پیدا کنم اخه از رو سیدی که کپی میکنم فایل کرکش مشکل داره و اجرا نمیشه

chaos theory
21-12-2007, 00:17
شما که نباید فایل کرک رو اجرا کنید .
شما باید فایل رو یا اصلا اینجوری بگم تمام فایلهایی که در پوشه کرک سی دی بازی وجود داره بگیری و کپی کنی در مسیری که بازی رو نصب کردی و همونجایی که آیکون بازی در همون درایو وجود داره همونجا از شما یه سوال میپرسه که شما باید yes to all رو بزنید و در نهایت بازی رو از رو دسکتاپ یا همونجا اجراش کنید.
اگه هم کرکش مشکل داشت از بچه های انجمن بخواید واستون کرک سالم بازی رو بذارن.
موفق باشی

parinaz571
21-12-2007, 01:25
شما که نباید فایل کرک رو اجرا کنید .
شما باید فایل رو یا اصلا اینجوری بگم تمام فایلهایی که در پوشه کرک سی دی بازی وجود داره بگیری و کپی کنی در مسیری که بازی رو نصب کردی و همونجایی که آیکون بازی در همون درایو وجود داره همونجا از شما یه سوال میپرسه که شما باید yes to all رو بزنید و در نهایت بازی رو از رو دسکتاپ یا همونجا اجراش کنید.
اگه هم کرکش مشکل داشت از بچه های انجمن بخواید واستون کرک سالم بازی رو بذارن.
موفق باشی

میشه بگید عنوان شرتکات بازی چیه؟
من شرتکات
SimCity 3000 Unlimited
رو که میزنم اررور میگیر ه
sc3u.exe : the application failed to initialize properly (0xc0000005) clicik on ok to terminate

chaos theory
21-12-2007, 11:25
شما مراحلی که عرض کردم خدمتتون رو انجام دادید؟
خوب Shortcut همون آیکون خود بازی به همراه نام کامل یا مخفف اسم بازی هستش دیگه.

parinaz571
21-12-2007, 12:47
بله تمتم کارهایی رو که گفتید کردم فقط مشکل اینه که من که رو ایکن SimCity 3000 Unlimited
کلیک کردم ارور ی رو بهتون گفنم میگیره یعنی فکر میکنم یکی از فایل های تو کرک به اسم sc3u.exe مشکل داره ومتاسفانه کرکم میگردم ولی تو اینترنت پیدا نمیکنم

arnold_ab
21-12-2007, 17:54
این جا مشکلت بگو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

end_of_world
22-12-2007, 18:10
دوسته عزيز شما چند راه به شما پيشنهاد مي كنم
1- ممكنه شرتكات شما بدون دسترس باشه كه اسم خارجيشو الان نمي دونم براي حل اين مشكل روي همون شرتكاته راست كليك كنيد و گزينه ي آخري كه Properties هستش رو انتخاب كنيد سپس بر روي گزينه ي
Find Target كليك كنيد تا شمارو به محل نصب بازي و فايل اجرايي ببره حالا اينجا منظورم همون پنجره اي كه هستيد بدون هيچ كار اضافه اي فايل كرك رو پيست كنيد يا همون Paste . سپس همونجا بازي رو به صفحه ي اول بياريد يعني روي فايل اصلي بازي كه الان Paste كرديد راست كليك كرده و Send To - Desktop را انتخاب كنيد تا يك شرتكات جديد ايجاد شود . حالا اون پنجره ها رو ببنديد و اون شرتكاتي كه وقتي بازي رو نصب كرديد بوجود آمده رو خودتون پاك كنيد و روي اون يكي شرتكات كه خودتون ساختيد دابل كليك كنيد تا بازي اجرا بشه .
2- دليل دوم اينه كه رم شما نمي تونه به بعضي فايل هاي شما در درايوي كه بازي رو نصب كرديد دست يابي پيدا بكنه به همين خاطر بهتره بازي رو كاملا پاك كرده و روي يك درايو ديگه نصب كنيد .
3- راه سومم اينه كه من براتون از اينترنت كركشو پيدا كنم :39::39::39::39::39::39::39::39::39:

parinaz571
23-12-2007, 16:34
دوسته عزيز شما چند راه به شما پيشنهاد مي كنم
1- ممكنه شرتكات شما بدون دسترس باشه كه اسم خارجيشو الان نمي دونم براي حل اين مشكل روي همون شرتكاته راست كليك كنيد و گزينه ي آخري كه Properties هستش رو انتخاب كنيد سپس بر روي گزينه ي
Find Target كليك كنيد تا شمارو به محل نصب بازي و فايل اجرايي ببره حالا اينجا منظورم همون پنجره اي كه هستيد بدون هيچ كار اضافه اي فايل كرك رو پيست كنيد يا همون Paste . سپس همونجا بازي رو به صفحه ي اول بياريد يعني روي فايل اصلي بازي كه الان Paste كرديد راست كليك كرده و Send To - Desktop را انتخاب كنيد تا يك شرتكات جديد ايجاد شود . حالا اون پنجره ها رو ببنديد و اون شرتكاتي كه وقتي بازي رو نصب كرديد بوجود آمده رو خودتون پاك كنيد و روي اون يكي شرتكات كه خودتون ساختيد دابل كليك كنيد تا بازي اجرا بشه .
2- دليل دوم اينه كه رم شما نمي تونه به بعضي فايل هاي شما در درايوي كه بازي رو نصب كرديد دست يابي پيدا بكنه به همين خاطر بهتره بازي رو كاملا پاك كرده و روي يك درايو ديگه نصب كنيد .
3- راه سومم اينه كه من براتون از اينترنت كركشو پيدا كنم :39::39::39::39::39::39::39::39::39:

راستش من دوباره رو یک درایو دیگه نصبش کردم و با
find target
رفتم دوباره فایلای کرک رو کپی کردم
اما ارور زیر رو گرفت

can not copy BAAPP:invalid msdos funtion

نمی دونم شاید سیدی نصب من مشکل داره
میشه بیزحمت کرک رو برام بذارید؟

chaos theory
23-12-2007, 17:40
راستش من دوباره رو یک درایو دیگه نصبش کردم و با
find target
رفتم دوباره فایلای کرک رو کپی کردم
اما ارور زیر رو گرفت

can not copy BAAPP:invalid msdos funtion

نمی دونم شاید سیدی نصب من مشکل داره
میشه بیزحمت کرک رو برام بذارید؟
بازی شما مال کدوم شرکت هستش؟
از یه شرکت معتبر بازی رو خریداری بفرمایید شرکتهایی که معمولا بازی هاشونو بدون کرک و همراه با راهنمای نصب بازی میذارن.

parinaz571
23-12-2007, 19:58
بازی شما مال کدوم شرکت هستش؟
از یه شرکت معتبر بازی رو خریداری بفرمایید شرکتهایی که معمولا بازی هاشونو بدون کرک و همراه با راهنمای نصب بازی میذارن.

از کجا بفهمم بازی مال چه شرکتی ؟

chaos theory
23-12-2007, 20:53
از کجا بفهمم بازی مال چه شرکتی ؟
خوب رو پاکت بازی تبلیغات شرکت رو داره.
اگه میخوای پیغام خصوصی بذار اسم چند تا شرکت معتبر رو بگم که از اونا خرید کنید. چون تو تاپیک تبلیغات ممنوعه

parinaz571
23-12-2007, 21:59
خوب رو پاکت بازی تبلیغات شرکت رو داره.
اگه میخوای پیغام خصوصی بذار اسم چند تا شرکت معتبر رو بگم که از اونا خرید کنید. چون تو تاپیک تبلیغات ممنوعه

فکر کنم maxis tm باشه؟

اخه من راستش نمی خوام بازی کنم .فقط میخوام محیط و چیدمان شهر رو ببینم تا بتونم با برنامه نویسی محیتشو شبیه سازی کنم.

حالا نمی شه تو پیدا کردن کرکش کمک کنین ؟

chaos theory
23-12-2007, 22:17
خوب میگردم اگه پیدا کردم واستون میذارم.
اما این بازی یه ورژن دیگه هم داره که فکر کنم جدید تر باشه که یه dvd هستش . اسمش هم اینه:
SIMCITY societies

havas_1980
24-12-2007, 00:25
فکر کنم maxis tm باشه؟

اخه من راستش نمی خوام بازی کنم .فقط میخوام محیط و چیدمان شهر رو ببینم تا بتونم با برنامه نویسی محیتشو شبیه سازی کنم.

حالا نمی شه تو پیدا کردن کرکش کمک کنین ؟

دریافت کراک SIM CITY 3000 UNLIMITED v1.0 از این آدرس:

parinaz571
24-12-2007, 02:37
دریافت کراک SIM CITY 3000 UNLIMITED v1.0 از این آدرس:

خیلی ممنونم .درست شد:11: