PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مربوط به کاربر Administrator

Petros
20-12-2007, 13:31
سلام
من تو درایو Dیم توی یه پوشه عکس ریختم و اون رو از طریق Properties>Security برای کاربری که میخواستم همه کنترلش رو پوشه رو Deny کردم یعنی برای خودم (اما نه برای Administrator).

اما حالا که خودم پوشه رو باز میکنم عکس ها هستن ولی نشون داده نمیشن. پیغام No Preview Available رو تو اکثر برنامه های نمایش عکس میده. یا یه چیزی تو همین مایه ها

چی کار کنم؟

djsystem
20-12-2007, 16:21
فکر کنم به خاطر اینه که user شما و ادمین جز یک گروه کاربر(administrator) تعریف شده پس عدم دسترسی یکی یعنی عدم دسترسی همه ی اون گروه

Petros
20-12-2007, 17:00
ممنون از نظرتون

من وقتی تصویر رو با فتوشاپ باز کردم گفت تصویرت Locked شده و باید برای تو Propertiesش انگولکش کنی. منم رفتم. از قضا نحوه ی دسترسی به فایلهای تصویریم Deny شده بوده نه خود پوشه. یعنی میتونستم داخل پوشه برم اما چون فایلهای توش هنوز Deny بدون نتونستم بازشون کنم. چند ساعتی در گیر بودم.

Djsystem جان ممنوناز حس کمکت

secure
20-12-2007, 17:11
دوست عزیز علت این امر نداشتن تیک گزینه ای هست که تو شکل زیر با علامت آبی مشخص شده :

اگه شما هر بار که یه یک فولدر Permission میدین تیک این گزینه رو هم بزارین دیگه این مشکل برای Sub Folder ها و File هاتوندر زیر شاخه ایجاد نمیشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Petros
20-12-2007, 18:50
دوست عزیز علت این امر نداشتن تیک گزینه ای هست که تو شکل زیر با علامت آبی مشخص شده :

اگه شما هر بار که یه یک فولدر Permission میدین تیک این گزینه رو هم بزارین دیگه این مشکل برای Sub Folder ها و File هاتوندر زیر شاخه ایجاد نمیشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون
لطف بزرگی کردید.

winxp
21-12-2007, 01:38
سلام petros فداکار

عزیز دلم شما باید بری از قسمت security روی advanced پایینی کلیک کنی و از سر برگ owner یوزر خودت رو Replace کنی

مطمئن باش با این کار مشکلت حل میشه

موفق باشی عزیزم