PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوري ميشه يك برنامه نصب شده رو از روي كامپيوتر كپي كرد؟

shadowfax
20-12-2007, 01:42
سلام.
دوستاني كه اطلاعاتي در اين زمينه دارن اگه ميشه يه راهنمايي بكنن!
من يه برنامه دارم مخصوص كاراي حسابداريه مرغداري هست نوشته آقاي فلاح. ايشون 200تومان ميگيره برنامه رو نصب ميكنه و بعد اينكه ويندوز عوض كني حتي اگر برنامه تو يه درايو ديگه نصب شده باشه پاك ميشه! بايد يه پولي براي نصب مجددش داد. ميخوام كاري كنم كه هروقت خواستم خودم برنامه رو نصب كنم!
براي امتحان من فولدر اين برنامرو كپي كردم روي يه سيستم ديگه وقتي اجرا كردم گفت: خطا SQL Server نصب نشده است! البته روي XP SP2 امتحان كردن SQL Server هم نصب نكردم!
حجم برنامه نصب شده هم 80 مگابايت هست اگه خواستيد بگيد آپلودش كنم.
براي اطلاعات بيشتر يه سري عكس از رجيستري هم گرفتم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ghaffar
20-12-2007, 04:48
وقتی برنامه ات روی سیستم نصبه و کار میکنه یک image از کل درایوت بگیر. با برنامه ای مثل Norton Ghost یا برنامه های Back up دیگه که فراونند.بعد هم اگه ویندوزت مشکلی پیدا کرد کل برنامه ای که Bach up گرفته ای رو Restore کن.البته یادت باشه باید از اطلاعات موجود در برنامه ی حسابداریت back up جداگانه بگیری و بعد از اتمام کار اون رو برگردونی تا اطلاعات جدیدت از بین نره.(من خودم کل ویندوز سالم رو کپی گرفته ام و اگه ویندوزم خراب شد در مدت 5 دقیقه ویندوز جدیدم آماده است با برنامه Norton Ghost 10.0)

ali.b.y
23-12-2007, 07:59
با سلام
معمولا برنامه ها هنگام نصب یک سری کلید در رجیستری
ایجاد می کنند و چنتا فایل هم در پوشه ی (%windir%/system32)
ایجاد می کنند