PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پخش کننده ای که تمام فرمت های صوتی و ویدئویی را بی کم و کاست پشتیبانی کن

mynobar
19-12-2007, 14:13
من مدتی است که از برنامه K-Lite Mega Codec pack استفاده میکنم که اکثر فرمت های رسانه ای را پشتیبانی می کند .
جزئیات این برنامه را در اینجا ببینیند :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی امروز با دو فرمت برخورد کردم که این برنامه نتوانست آنها را باز کند :
فایلهایی با پسوندهای asf و amv

در نتیجه اکنون به دنبال برنامه ای هستم که این دو فرمت ویدئویی را بتواند پخش کند ، یعنی کاملتر از K-Lite باشد.

اصولا کامل ترین برنامه پخش ویدئو از نظر پشتیبانی از تمام فرمت ها ، کدام برنامه است ؟
من که اول فکر میکردم که K-Lite اینچنین است ولی اکنون میبینم که اینطور نیست .

متشکر میشوم مرا در این زمینه راهنمایی بفرمایید .

usfelme
19-12-2007, 19:08
عزیز asf که فرمتی هست که خود ویندوز ساپورتش میکنه (در واقع یه چیزی شبیه wmv هستش) و برای فرمت amv کافی این کدک رو نصب کنی:

AVI Splitter 1.0.0.9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mynobar
20-12-2007, 00:34
من این کودک را نصب کردم ولی متأسفانه نتیجه ای در بر نداشت . :41:

zartosht 2008
23-12-2007, 10:59
يك برنامه هستبه اسم all player استفاده كن ببين جوابت رو مي ده يا نه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mynobar
23-12-2007, 12:46
KM Player خودش بد نیست .

فرمت amv هم ظاهرا توسط این برنامه ها قابل پخش نیست و پحش کننده مخصوص خودش رو داره که خوشبحنانه اونو هم پیدا کرذم .

hadi_balaa
23-12-2007, 16:15
عزیز شاید هم پلیری باشه که بتونه تمامی فرمتهای صوتی و تصویری رایج رو پخش کنه اما بهتر اینه که این کارو نکنی چون هر فرمتی خصوصیات خاص خودشو داره و هر پلیری هم بنا به ویژگیهای خودش بعضی فرمتها رو بهتر و بعضی ها رو ضعیف تر و بعضی ها رو اصلا نمی تونه پخش کنه . پس بهتره واسه فرمتهای خاص از پلیرهای مخصوص خودشون استفاده کنی . نمی گم واسه هر فرمت یه پلیر اما لااقل دو سه تا پلیر توپ داشته باشی که تو خوندن فرمتهای
real ,mov , wma ,wmv, divx , flash مشکل نداشته باشی تقریبا فرمتهای دیگه یه جورایی عمومی هستند و با هر پلیری میشه اونا رو اجرا کرد .

تقریبا اینا یه جورایی از بقیه بهتر هستند : kmplayer _ zoom player _ real player _ winamp

mynobar
23-12-2007, 23:17
بله ، باید اقرار کرد که پلیرهای اختصاصی ، فرمت های خاص خودشون رو بهتر از پلیرهای عمومی پخش می کنند .

مثلا Winamp‌ بهترین نمونه است که فایلهای mp3 را با کیفیتی غیز قابل قیاس از سایر برنامه ها پخش می کند .