PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز کردن قفل فایل فشرده شده ی رار

soleares
19-12-2007, 12:06
من یک فایل دارم که دانلودش کردم با حجم زیاد حدود 20 مگابایت !

حالا می بینم که این فایل رار پسورد داره و طرفی که اینو آپلود کرده هم هیچ طوری نمیشه پیدا کرد آیا راهی وجود داره که بشه این پسورد رو رد کرد ؟:41:

mahdi7610
19-12-2007, 13:02
من یک فایل دارم که دانلودش کردم با حجم زیاد حدود 20 مگابایت !

حالا می بینم که این فایل رار پسورد داره و طرفی که اینو آپلود کرده هم هیچ طوری نمیشه پیدا کرد آیا راهی وجود داره که بشه این پسورد رو رد کرد ؟:41:
سلام دوست عزیز

راستش علنا پیدا کردن پسوورد فایلهای فشرده rar امکانپذیر نیست . یعنی واقعا راهی وجود ندارد .

نرم افزارهایی هم برای این کار وجود دارند که احتمال بدست اوردنشون چند درصد هستش .

تازه پسووردی را هم که این نرم افزارها بدست می اورند باید بعد از بدست اوردن ، انها را به مبنای هگزا دسیمال ( مبنای 16) ببرید که کاری بس دشوار است .

من قبلا خیلی دنبالش بودم ولی به نتیجه ای نرسیدم .

بعضی نرم افزارها هم وجود دارند که مبنای کار اونها امتحان کردن تمام اعداد هست . که چند روز طول می کشه تا پسوورد را شاید بتونن پیدا کنن .

nima_949
19-12-2007, 13:36
متاسفانه منم خیلی فایل دارم ولی هیچ راهی نداره همون طور دوست عزیزمون گفت

winxp
19-12-2007, 15:16
سلام عزیزان

با اجازه اقا مهدی و دیگر اساتید

راستش من چند بار با نرم افزار advanced rar password recovery تونستم نتیجه بگیرم اما پسووردها بدون alt و کلید ترکیبی بود

مثلا
136540sara10

تا 10 رقم تونستم برگردونم و برنامه خود پسوورد رو بهم میداد

یهنی brows داشت که فایل رو انتخاب میکردی و lenght رو مشخص میکردی که از چی تشکیل و تقریبا چند عدد هستش

بعد start و تقریبا 1 ساعت بعد میگفت پسوورد 1365540sara10 هستش

متاسفانه این ماله 3 سال پیش بود و الان لینک برنامه رو ندارم و برنامه خودم هم ویروس گرفت پاک شد

یه بار هم گشتم ولی زیاد دنبالش نرفتم , نوشته ی یه تیم روسی هستش

اگه پیدا کردین برای من هم بزارین

موفق باشین

George Bush
19-12-2007, 16:08
من از راه ساده تري استفاده مي كنم در اين مواقع: گوگل!
اسم فايل يا حتي لينكهاي دانلود رو در گوگل جستجو كن و در صفحات نتيجه بدنبال password بگرد.چندين بار مشكلم رو اين شكلي حل كردم
اگه خواستي اسم فايل و لينك(هاي)دانلودش رو بذار شايد تونستم كمكت كنم

Hannibal_ir
19-12-2007, 17:54
من از راه ساده تري استفاده مي كنم در اين مواقع: گوگل!
اسم فايل يا حتي لينكهاي دانلود رو در گوگل جستجو كن و در صفحات نتيجه بدنبال password بگرد.چندين بار مشكلم
معمولا تو سايت هاي چيني پسش گير مياد

j0l6
20-12-2007, 01:07
معمولا تو سايت هاي چيني پسش گير مياد
زیاد ربطی به سایت های چینی نداره
هرجا یه فایلی رو اپلود میکنن و لینکش رو میزارن داخل سایت ، اګه اون فایل پسورد داشته باشه پسوردش رو هم کنار لینکش میزارن
حالا اګه شما با استفاده از ګوګل لینک دانلود فایل رو پیدا کنین ، پسورد اون فایل رو هم پیدا میکنین

hoax3r
20-12-2007, 14:45
این لیستی که میزارم رو داخل یه فایل متنی بریز با همین برنامه ای که winxp معرفی کردن تست کن ببین شاید یکی از اینا بود

ولی قالبا اگه فایلی رو که دانلود کردی اسمش با پسوندش رو تو گوگل سرچ کنی پسوردش پیدا میشه

لیست پسورد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شاد باشید

KILLER_PANT
21-12-2007, 00:18
این لیستی که میزارم رو داخل یه فایل متنی بریز با همین برنامه ای که winxp معرفی کردن تست کن ببین شاید یکی از اینا بود

ولی قالبا اگه فایلی رو که دانلود کردی اسمش با پسوندش رو تو گوگل سرچ کنی پسوردش پیدا میشه

لیست پسورد:

شاد باشید
اخه این که خیلی کمه!
passlist ها همشون 500 برابر اینه که دادی!

hoax3r
21-12-2007, 00:27
من همینا رو دارم، اگه شماهم دارین بزارین
البته منظور شما از passlist درست متوجه نشدم، منظورتون همین دیگشنری های آماده همراه
پسورد کرکر هاست یا لیست تمام سایت های وارز و ...

DrXoX
21-12-2007, 00:54
سلام

دوست عزیز پیدا کردن فایل های Rar به همین سادگی نیست و برنامه های مختلفی هم که برای این کار وجود داره اکثرا جواب نمیده و زمان زیادی هم طول می کشه تا پسوردهای مختلف رو بررسی کنه البته اگر پسورد فایل تعدادش کم باشه مثلا PNG یا 12Fe و ... احتماب پیدا شدن پسورد زیاده ولی همون طوری که دوستان هم اشاره کردند بهترین راه اینه که توی موتورهای جستجو گر پسورد رو پیدا کنی البته اکثرا توی سایت ها پسورد فایل رو هم می نویسن و در بعضی مواقع هم داخل خود فایل پسورد وجود داره

موفق و پیروز باشد

winxp
21-12-2007, 01:50
سلام به دوستان گلم

اینم چند تا لینک دانلود

خودم الان دارم میگیرم

فقط هر کس crack رو داشت لطف کنه بزاره

من به محض دانلود میرم تست میکنم میام نتیجه رو میگم

موفق باشین

winxp
22-12-2007, 00:22
سلام

من نتونستم تست کنم چون بنامه full نیست و نمیشه password زیاد رو یهش داد برا تست
اگه کسی crack رو داشت لطف کنه بزاره تا من تست کنم

ممنون از عزیزن

cell_phone
22-12-2007, 13:35
راستی بیشتر پسوردها اسم ساین یا نام کاربری و از این جور چیزها هستن
منکه همیشه یعنی بیشتر وقت ها فقط میگردم ببینم از کجا دانلود کردم وبیشتر اوقات مشکل حله

shahedi
24-12-2007, 21:40

hesam_oh1
18-12-2008, 14:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه نرم افزار قوی بزارین

smd7m
09-06-2012, 10:30
بازیابی پسورد فایل های Rar با استفاده از RAR Password Recovery Magic v6.1

hamed00010
27-03-2013, 20:05
سلام دوستان. یه راه کار ساده هستش. 

از توی کیس باتری مادربرد رو در بیارید و بعد جا بزنید . همین تمام قفل های کامپیوتر باز میشه.

saeed_136915
27-03-2013, 20:16
سلام دوستان. یه راه کار ساده هستش.

از توی کیس باتری مادربرد رو در بیارید و بعد جا بزنید . همین تمام قفل های کامپیوتر باز میشه.

:n29: دوست عزیز چه ربطی داره؟؟ اونی که شما میگین فقط ممکنه پسورد مادربرد رو پاک کنه