PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در استفاده از norton ghost

feridoon
19-12-2007, 11:30
سلام دوستان عزیز
مشکلی برام پیش اومده ، خواستم از شما راهنمایی بگیرم.
من با استفاده از norton ghost 10 که تو ویندوز نصب کرده بودم ، از drive c یک image گرفتم . که روی dvd هم کپی شده . پسوند این image هم v2i هستش .
بعد از اون که من اون image رو گرفتم بنا به دلایلی هم drive c رو فرمت کردم و هم پارتیشن بندیش کردم.
الان بعد از مدتی هوس کردم دوباره اون image رو برگردونم.
و مشکل همینجاست.
وقتی norton ghost 10 رو از اول در ویندوز نصب می کنم و می خوام اون image رو برگردونم ، یک پیغام error میده که باید این کار رو تحت dos انجام بدی. خود سی دی norton ghost 10 که دارم bootable هست ولی مشکل دار ه ، وسط کار boot و قبل از اینکه برنامه تحت داس کامل بالا بیاد سیستم restart میشه .
norton ghost 12 هم تهیه کردم اونم سی دیش bootable نیست. وقتی هم از سی دی های bootable ورژن های قبلی استفاده می کنم ، توی اونها هم که تحت داس بالا اومدن ، دیگه پسوند v2i پشتیبانی نمی شه ، فقط پسوند هایی مثل gho ، ghs ، ... پشتیبانی میشه.
حالا احتیاج به کمک شما دارم.البته خواستم تو تاپیک مربوط به norton ghost مشکلمو مطرح کنم که بسته شده بود.
اگه شما cd boot برا norton ghost دارین که تحت داس بتونه پسوند v2i رو پشتیبانی کنه ممنون میشم اگه اونو برام بزارین که من بتونم اونو download کنم.
اگه هم نه ، منو راهنمایی کنین که بتونم مشکلمو حل کنم .
ممنون دوستان عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

mamad_tk_pk
21-12-2007, 00:10
به نظرم يكي از بدترين برنامه هاي ايميج گرفتن Norton Ghost هستش .
دوست عزيز از اين به بعد از Acronis استفاده كن . چون خيلي راحت تر و سريعتره .