PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در مورد بازیابی اطلاعات فلش

masoud81
18-12-2007, 20:21
سلم دستان
من تو فلشم همه اطلاعات پروژم بود ولی یه دفعه به هر کامپیوتری میزنم میگه format
كن راهی هت اططلاعاتشو کپی کرد
با تشکر

winxp
18-12-2007, 23:59
سلام عزیزم

یه سرچ کوچولو بزنی تو همین انجمن کلی مبحث در این مورد پیدا میکنی که راه های بسیار جالبی هستند

موفق باشی عزیزم

KILLER_PANT
19-12-2007, 01:09
احتمالا safe remove نكردي!

masoud81
19-12-2007, 01:36
سلام عزیزم

یه سرچ کوچولو بزنی تو همین انجمن کلی مبحث در این مورد پیدا میکنی که راه های بسیار جالبی هستند

موفق باشی عزیزم

10صفحه 190 تا 180 رو گشتم و بعد رفتم واسه سرچ
واژه هاپشت سر هم خيلي عادي هستند ،خيلي طولاني ، خيلي کوتاه ، ما آنها را در جستجو قرار نمي دهيم : usb

اقا لطف کنید بگید کجا می تونم مشکلمو حل کنم

ممنون

MB_Danger
19-12-2007, 02:25
سلام ...
Flash Memory تان دچار مشکل ( منطقی یا فیزیکی ) شده و احتمال بازیابی اطلاعات ضعیفه !
به هر حال قبل از Format مراحل زیر را انجام دهید شاید اثر بخش باشد .

1 . Flash Memory تان را به USB متصل کنید و سیستم را Restart نمایید .
2 . صبر کنید تا ویندوز Load شود .
3 . در منوی Start روی گزینه ی My Computer کلیک کنید .
4 . کلید Alt را نگه دارید و روی درایو Flash Memory تان دابل کلیک کنید تا Properties آن نمایش داده شود .
5 . به زبانه Tools بروید و دکمه ی Check Now را فشار دهید .
6 . در کادر جدید گزینه های Automatically fix file system errors و Scan for and attempt recovery of bad sectors را تیک بزنید .
7 . شستی Start را فشار دهید .
8 . صبر کنید تا عملیات Error-checking تمام شود .

اگر درست شد که خدا رو شکر ...
اما اگر مشکل باقی بود بهتر است Flash Memory را Format کنید و پس از آن با یکی از برنامه های Data Recovery اقدام به بازیابی اطلاعات نمایید .
من در این مورد نرم افزار Ontrack EasyRecovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را توصیه می کنم .
موفق باشید .

عنوان تاپیک ویرایش شد .

alaodin1
19-12-2007, 02:37
در مورد حافظه های فلش زیاد نمی توان به بازیابی دل بست البته اگر بعد از فرمت سریع با نرم افزارهای بازیابی شروع به بازیابی کنید احتمال بازیابی بیشتر میشود من R-studio را به شما توصیه میکنم ولی اگر پروژه خود را با word نوشته اید من easy recovery را پیشنهاد میکنم

masoud81
20-12-2007, 02:27
با تشکرفراوان از دوستان