PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Uice

mohammad nasimafza
16-12-2007, 16:53
سلام دوستان ....
من بدجوری به یکی از ورژن های این برنامه با کرکی که جواب بده نیاز فوری دارم... تمامی کرک هایی هم که در سایت های کرک قرار داده شده کار نمیکنند ... اگر کسی یه ورژن کاملشو داره قرار بده ممنون میشم .... حجم نرم افزار هم کمتر از 4 مگه... مرسی

usfelme
16-12-2007, 23:17
uICE 2.34 Full ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad nasimafza
17-12-2007, 06:57
سلام دوست عزیز ... واقعا ممنون از کمکی که کردید .... خیلی کارم گیر بود ... مرسی

mohammad nasimafza
17-12-2007, 22:29
با تشکر از شما دوست عزیز ... نرم افزار کرک میشه اما قاطی میکنه ... یعنی تمام کارهایی که براش برنامه ریزی شده رو قاطی میکنه ... این نرم افزار خیلی خفنه و من تا حالا براش کرک سالمی پیدا نکردم ... من خیلی سعی کردم تا بتونم از طریق Emule پیداش کنم که البته پیدا شد اما نتونستم دانلودش کنم ... الان هم هر کاری میکنم نمیتونم دوباره به Emule وصل بشم ... چیز جالب دیگه هم این که توی سایت نرم افزار الان ورژن 2.34 قرار داده شده ... در حالی که در سایتهای کرک ، کرک هایی برای ورژن های 2.6 و 2.7 این نرم افزار قرار داده شده !!!!!!!!!!
به هر حال این برنامه خیلی خفنه ... هر گونه تلاشی برای کرک کردن این نرم افزار منجر به از کار افتادنش میشه ...
تو رو به خدا کسانی که به Emule یا سایتهای مشابه دسترسی دارن اون رو یه جا آپ کنند تا ما هم بتونیم استفاده کنیم ....
ضمنا من کرک 2.6 و 2.7 رو هم دارم اگر کسی ورژن 2.6 و 2.7 این نرم افزار رو جایی دید ما رو هم خبر کنه ....
مرسی

usfelme
18-12-2007, 18:43
عزیز معمولا اگه کرک جواب نمیده به خاطر این هست که ورژن دانلودی احتمالا اون ورژنی نیست که کرک استفاده شده.شما روی ورژن های قبل تر تست کن.این پایینی رو تست کن:(جالبه که سایتهای کرک ورژن 2.7 هم گذاشتند)
uICE 2.19 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
باز اگه نشد باید بگردیم ورژن های دیگه رو پیدا کنیم.
کرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad nasimafza
19-12-2007, 11:39
سلام ....
خیلی ممنون از زحمتی که میکشید ....
از ورژن های قدیمی تر این برنامه هم گیر نمیاد ... هیچ جا نیست ... امیدوارم این یکی دیگه کار کنه ....
( یه مشکل جدید .... حالا کزک 2.19 گیر نمیاد)

usfelme
19-12-2007, 12:49
عزیز سایت کرک رو گذاشتم یعنی لینکاش خرابه

mohammad nasimafza
20-12-2007, 22:18
سلام...
با تشکر از شما دوست عزیز ...
اما این ورژنی هم که تو سایت download.com بود ورژن 2.34 بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من توی emule کرک ها و ورژن هایی از این نرم افزار رو دیدم که روی اینترنت نبود ... اما هرکاری میکنم دانلود نمیشه !!! نمیدونم چرا ؟؟؟؟

خواهش میکنم یکی از emule بگیره و یه جا آپ کنه .... باز هم تشکر میکنم ....

zartosht 2008
23-12-2007, 10:46
اين لينك هم امتحان كن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad nasimafza
24-12-2007, 18:15
دوست عزیز ... این که خود برنامست ... ما دنبال فولش هستیم ...

aa12
25-12-2007, 07:49
سلام

یک فایل رجیستری و یک فایل DLL که شاید مشکلتون رو حل کنه ، گذاشتم : tinyurl.com/2scsad