PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اساسی

khorh
16-12-2007, 00:43
سلام .
مشکلم از اونجا شروع شد. که یک روز پاور کیسم سوخت وبه مادر بوردم آسیب رسوند فرستادم گارانتی مادر بوردمو با یه مدل دیگه عوض کردن بعد از اون موقع به بعد وقتی میخوام بازی با گرافیک بالا یا حتی بازی معمولی که با گرافیک ان بورد هم میشه بازیشون کرد تو بازی یه خورده که بازی میکنم سیستمم ریستارت میشه تنها دو تو دوتا بازی مشکل ندارم یکی سوکر 2006 و 2008 تو بقیه بازیها حتی یک بار تو برنامه move edit pro ریست شد واقعا" خنده داره نه قبل از اینکه مادربوردمو عوض کنم مشکل گرافیکی نداشتم.خواهش میکنم منو راهنمایی کنید بیچاره شدم هر کی یه چیزی میگه؟!در ضمن فن cpu هم عوض کردم مشکلم حل نشد.
مشخصات سیستم من
cpu:3.2 celeron intel
vga:7300gs
ram:1g
mother board:asrock

s3h_computerlove
24-01-2008, 05:49
در بازیهای گرافیکی بیشترین استفاده از کارت گرافیک میشه. اگه لحظاتی بعد بازی تصویر کمی سیاه میشه حتما مشکل از گرافیک هست.اگه اینطوری هم نشه باز هم ممکنه که از کارت گرافیک باشه.مثلا پردازنده گرافیکیت آسیب دیده باشه. به نظر من یه کارت گرافیک مطمئن از رفیقات جور کن و باهاش یک بار سیستمت رو امتحان کن.اگه باز هم همون مشکل قبلی رو داشتی قطعات دیگرت رو هم چک کن.مثل Ram

farshidshd
24-01-2008, 17:18
شخصات سیستم من
cpu:3.2 celeron intel
vga:7300gs
ram:1g
mother board:asrock

این کارت گرافیک با این مادربرد سازگار نیست یا بهتره بگم مادر برد این کارتگرافیکها رو ساپورت نمیکنه
این مادر برد کارت های ATI رو خیلی بهتر ساپورت میکنه
مادربرد منم همینه
کارتم هم radeon9250 هست
خیلی خیلی خوب جواب میده