PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال در مورد کپچر فیلم

tooba53
15-12-2007, 07:16
دوستان سلام
یک فیلم یک ساعته رو با کپچر کردم (مدل win fast ) با فرمت Mpeg 1 -Optimal Quality
حجم خیلی بالایی در هارد داره تقریبا دو گیگا . برای پایین آوردن حجم این فایل و تبدیل اون به VCD بدون افت کیفیت چه راهی توصیه می کنید ؟ با چه برنامه ای ؟ لطفا راهنمایی کنین .

Jalal
15-12-2007, 10:59
Ulead Video Studio
McFunSoftVideo Convertor
AllVideo Convertors

این تاپیک مخصوص کانورتورهاس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad021
15-12-2007, 15:59
دوستان سلام
یک فیلم یک ساعته رو با کپچر کردم (مدل win fast ) با فرمت Mpeg 1 -Optimal Quality
حجم خیلی بالایی در هارد داره تقریبا دو گیگا . برای پایین آوردن حجم این فایل و تبدیل اون به VCD بدون افت کیفیت چه راهی توصیه می کنید ؟ با چه برنامه ای ؟ لطفا راهنمایی کنین .

Mpeg 1 حجم 2 گیگ!؟
این فیلم چند ساعت هست؟!
اگر مدت زمان این فیلم کمتر ا 4ساعت باشه یه جای کارت ایراد داشته چون 2گیگ حجم فیلم برای فیلمی با کیفیت MPG2 با کیفیت بسیار بالا هست که زمانی در حدود 90 دقیقه می گیره! حالا بفرمائید زمان این فیلم چقدر هست؟!
در ضمن اگر خواستی فیلم رو تبدیل کنید با همون ulead video Studio استفاده کنید

hadi_balaa
16-12-2007, 15:33
عزیزم اصلا فرمت های Vcd و Mpeg 1 اون قدر ها هم با هم تفاوت ندارن که بخواد افت کیفیت آنچنانی داشته باشه.
با هر نرم افزار استانداردی این تبدیل فرمت رو انجام بدی به هدفت میرسی . اما باز هم تو این برنامه ها
Ulead Video Studio , Pinnacle Studio و همین Nero خودمون از بقیه یه جورایی بهترن . البته کانورتر های گمنامی هم هستن که کارشون حرف نداره .

*

golmohammadi
16-12-2007, 18:59
من مدتهاست كه با Ulead Media Stadio اين كارا را ميكنم
البته MPEG1 با VCD تقريبا يكيه و فرق خاصي ندارند
در تبديل اين دو فرمت به همديگر افت تصويري وجود نخواهد داشت
Ulead تائيد ميشه

Hamidkhann
17-12-2007, 00:32
دوست عزیز نرم افزار WinFast PVR متاسفانه این ایراد رو داره که حجم رو فوق العاده بالا میبره. برای تبدیل برنامه های ذخیره شده از mpeg movie maker استفاده کن. تا 4 برابر حجم رو کم میکنه بدون افت کیفیت. اما از این به بعد پیشنهاد میکنم از Ulead Video Studio استفاده کن برای کپچر