PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی - راه اندازی یک سرور برای بازی های آنلاین

مبتدی2
14-12-2007, 18:20
سلام

( من از شبکه کردن و از این چیزا چیزی سر در نمی آرم اصلا نمیدونم این سوالم واقعی است یانه منظورم اینه جنبه عملی داره یانه )

من می خوام یه هاست راه اندازی کنم که افراد بتونند از هرکجای ایران به آن وصل شوند و با هم بازی انلاین کنند یعنی اینکه روی هاست من بازی pro 2008 ر و روی هاست نصب می می کنم و افراد با یوزر و پسوورد به آن وصل شوند و با هم بازی کنند وبه طور همزمان به غیر از آن دونفر چند نفر دیگه بازی دیگه ایی انجام دهند یعنی اینکه از نظر یوزر ها محدود نباشد یعنی اینکه به طور همزمان 30 یوزر داخل هاست ما شوند ( ما بنا رو بر مبنای 30 گذاشتیم) امید وارم که منظورم را فهمیده باشید

__________________________________________________ ___________________________________

1_ چه سخت افزار هایی نیاز است ( برای داخل ایران و همچنین قطعات رو به طور خلاصه )

2_ بهنای باند چه قدر می خواد برای 30یوزر همزمان

3_ از کامپیوتر های معمولی استفاده می شه یا نه

4_ هر بازی رو می توان همینطور نصب کرد روی هاست

5_ باید بازی ها رو اورجینال بخریم چون می خوام داخل ایران راه اندازی کنم یا نه همون کپی شده ها بسه

6_ به نظر شما بازی های مانند proo2008 و cod 4 v رو می توان با خطوط معمولی 56 k ( که تو شهر ما 24 هستش ) بازی کرد

با تشکر
محمد:10:

secure
14-12-2007, 19:32
فقط این تیکه کلی براتون خرج در میاره دوست عزیز .منظورم بیش از حده

بهنای باند چه قدر می خواد برای 30یوزر همزمان

مبتدی2
14-12-2007, 19:42
میشه توضیح بیشتر بدید
و همچنین قطعات چی به غیر از پهنای باند که فکر کنم باید به صورت ماهانه پرداخت بشه ( که اینو حسابی نکنید ) بقیه قطعات منظورم هزینه راه اندازی و هزینه قطعات چه قدر میره

اصلا کار من عملی هستش