PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك كمك : folder option

arashlive63
14-12-2007, 01:14
سلام
1- از منوی تولز گزینه فولدر آپشن حذف شده
2- task manager غیر فغال شده
3-run تو منوی است start ناپدید شده

لطکمک کنید
سوال: چطوری میتونم sp2 رو به sp1 برگردونم

amin123
14-12-2007, 02:19
اين يك ويروسه كه نحوه پاكسازيش هم اينجاست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

HixHox
14-12-2007, 02:44
اين ويروس لهنتي رو من هم دچارش شده بودم ! خيلي وقت پيش با همين راه كار MB_Danger مشكلم حل شد!

Armin-Scooter
15-12-2007, 18:49

آقا من هر کار تو اون تاپیک بود رو کردم ولی همچنان folder option نیست.:41::41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi7610
15-12-2007, 20:24
سلام
1- از منوی تولز گزینه فولدر آپشن حذف شده
2- task manager غیر فغال شده
3-run تو منوی است start ناپدید شده

لطکمک کنید
سوال: چطوری میتونم sp2 رو به sp1 برگردونم

سلام دوست عزیز

اگر برنامه ای نصب ننموده اید که ریجیستری را دستکاری نماید و اگر همراه با Task Manager گزینه Folder Option در منوی Tools پوشه های شما نیز غیر فعال باشد، بدانید که کامپیوتر شما ویروسی شده است.

----------------------------
برگرداندن Run :

در صفحه Group Policy به مسیر پایین بروید:

User Configuration> Administrative Templates> Start Menu and Taskbar
بعد از کلیک نمودن بروی Start Menu and Taskbar، در سمت راست پنجره Group Policy بروی گزینه Remove Run menu from Start Menu دابل کلیک نموده و در تب Setting گزینه Disable را علامت دار نمایید. حالا گزینه Run فعال شده است.

---------------------------------------------------------

برگردوندن task manager

برای فعال ساختن Task Manager در کادر محاوروی Run عبارت Gpedit.msc را تایپ نموده و اینتر کن و سپس به مسیر پایین برو:
User Configuration > Administrative Templates > System
حالا در زیر شاخه System بروی Ctr + Alt + Del کلیک کن و سپس در سمت راست صفحه Group Policy بروی Remove Task Manager دابل کلیک نموده و در تب Setting کزینه Disable را علامت دار کن. بعد از آن بروی کلید OK کلیک نموده و پنجره Group Policy را ببند.

----------------------------------------------------------

برگرداندن Folder Option :
برای برگرداندن Folder Option به مسیر زیر در پنجره Group Policy بروید:

User Configuration> Administrative Templates> Windows Components> Windows Explorer
بعد از کلیک نمودن بروی Windows Explorer، در سمت راست پنجره Group Policy بروی Removes the Folder Options menu item from the Tools menu دابل کلیک نموده و از تب Setting گزینه Disable را علامت دار نمایید و بروی کلید OK کلیک نمایید.

--------------------------------------------
برای سوال اخر هم باید دوباره ویندوز نصب کنید چون نمی شه ورژن جدید را به ورژه قدیم برگردوند.

Armin-Scooter
15-12-2007, 21:40
برگرداندن Folder Option :
برای برگرداندن Folder Option به مسیر زیر در پنجره Group Policy بروید:

User Configuration> Administrative Templates> Windows Components> Windows Explorer
بعد از کلیک نمودن بروی Windows Explorer، در سمت راست پنجره Group Policy بروی Removes the Folder Options menu item from the Tools menu دابل کلیک نموده و از تب Setting گزینه Disable را علامت دار نمایید و بروی کلید OK کلیک نمایید.

من اینجا Removes the Folder Options menu item from the Tools menu نمی بینم.:sad:

y91z
15-12-2007, 22:06
بهترین کار:
ویندوزتو عوض کن
یه آنتی ویروس قوی بریز و همه درایواتو چک کن

mahdi7610
15-12-2007, 23:07
من اینجا Removes the Folder Options menu item from the Tools menu نمی بینم.:sad:
اگه یه کم دقت کنی می بینی . روی Windows Explorer کلیک کن در سمت راست گزینه سوم از بالا هستش .

Armin-Scooter
16-12-2007, 11:21
اگه یه کم دقت کنی می بینی . روی Windows Explorer کلیک کن در سمت راست گزینه سوم از بالا هستش .

من اینو restart کردم رفتم Removes the Folder Options menu item from the Tools menu پیدا کردم، ولی disable که می کنم بازم این folder option نمیاد.:41::41::41:

arashlive63
18-12-2007, 18:51

ابن كار رو كردم ولي درست نشد....

Lordlus
18-12-2007, 21:19
در پنجره Windows Explorer یک گزینه ای هست اونو disable کن.
Removes the Folder Options menu item from the Tools menu

arashlive63
24-12-2007, 18:20
من اين كار رو كردم و فولدر آپشن و بقيه قسمتها دوباره اومد ، ولي بعد از چند بار ريستارت كردن دوباره ناپديد ميشن وبايد از نو همه مراحل رو بري ، راه خل چيه ؟