PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رفتم Sp3نصب کنم با این ارور مواجه شدم

mrmmnb
13-12-2007, 17:44
اینم عکس ارور

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از اکسترنال کردن فایلا این ارور را داد
به نظر شما دلیلش چیه
من از سایت خود ماکروسافت گاهی اوقات ابدیت میکنم ومشکلی ندارم اینو برا این میگمن که ویندوز ارجینالش شده هست با کرک میشه مشکل از اون باشه وفهمیده باشه؟وچطور میشه رفعش کردمثلا کرک جدیدی اومده؟(البته اگه همه اینا مربوط به اورجینال نبودن ویندوز باشه)
لطفا راهنمایی بفرمایید

amin123
13-12-2007, 19:20
اين مشكل ميتونه زماني پيش مياد كه kernel ويندوز بنا به دليلي توش تغييري داده شده باشه .يا به اصطلاح modifeid شده باشه.......

براي رفع اين مشكل شما ميتوني اين كار را بكني:

توي run بنويسي appwiz.cpl و بعد برنامه اي را كه مال تغيير boot xp هست را پاك كني.......بعد ويندوز را ريستارت كني و مطمئن بشي كه boot xp به حالت اول برگشته

بعد بري روي my computer راست كليك كني و تب advance را انتخاب كني و setting مربوط به startup and recovery را بزني......

بعدش هم edit را بزني و اين گزينه را از توش پاك كني:/KERNEL= switch

بعد هم كامپيوتر را ريستارت كني و بري صفا كني........

amin123
13-12-2007, 19:21
در ضمن از من ميشنوي فعلا Sp3 را كه آزمايشي هست نصب نكن............

متوجه تغيير محسوسي نميشي...........

mrmmnb
14-12-2007, 00:08
ممنون دوست عزیز بعد از اینجا رفتم توی ماکروسافت ومشکل رو پیداش کردم همین بود که شما میگید ورفع شدحالا مگه این نسخه ازمایشی هست؟ من نمیدونستم ونصب کردم بچه ها که خیلی تعریفش رو میکردند وفکر هم نکنم ازمایشی باشه چون جزو ابدیتهای ویندوز هست کسی اطلاع دقیق داره؟

amin123
14-12-2007, 02:16
چرا اين نسخه،نسخه آزمايشي است و اصلش اوايل سال 2008 مياد...اين را ماكروسافت براي تست و آزمايش در اختيار يك سري كاربر حرفه اي ميده...كه حالا توي اينترنت ريليز شده.........

ممكنه با نصبش يكمي سرعتت بره بالا كه اون هم محسوس نيست....... چيز ديگه اي احساس نميكني

mrmmnb
14-12-2007, 10:38
ممنون از راهنماییت فعلا که نصب کردم شاید اگه زودتر فهمیده بودم نصبش نمیکردم تا اصلیش بیاد حالا ببینم فرقی خواهد کرد یا نه

amin123
14-12-2007, 13:42
ممنون از راهنماییت فعلا که نصب کردم شاید اگه زودتر فهمیده بودم نصبش نمیکردم تا اصلیش بیاد حالا ببینم فرقی خواهد کرد یا نه

خبرش را بده لطفا تا بتونيم يه نتيجه گيري بكنيم......... :46:

mrmmnb
14-12-2007, 17:16
بدک نیست حالا اگه سرعت رو هم بالا نبره یه خوبی که داره اینه که همه ابدیت های قبلی روداره

amin123
14-12-2007, 18:12
بدک نیست حالا اگه سرعت رو هم بالا نبره یه خوبی که داره اینه که همه ابدیت های قبلی روداره

ببينم UPDATE هاي ويندوز برات فايده هم داشتند؟من كه اصلا UPDATE نميكنم..........

mrmmnb
15-12-2007, 00:45
من زیاد سرم نمیشه ولی ابدیت هایی که مشکلات امنیتی رو برطرف میکنه رو باید حتما دانلود ونصب کرد اینطور نیست؟
کلا این Sp3 رو هر کس نصب کنه اگه سود نداشته باشه (که داره چون همه دارن تعریفش رو میکنند) ضرر هم نداره