PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تجربه شخصي رم کينگ استون دي دي آر 2 نخرين !!

hossein_dig
13-12-2007, 17:14
سلام .
تجربه شخصي رم کينگ استون دي دي آر 2 نخرين!!

من با يه مادربرد asus p5ld2 se گرفتم با سي پي يو 2160 ايتنل(1.8 دوال)
با پاور گرين 380 وات گرافيک ايسوز ايکس 1600 .
اين رم با اين سيستم مچ نشد !! و بطور غير قابل قبولي سرعت رم پايينه. توي محاسبات مربوط به رم مثل کار بافتوشاپ يا برنامه اي که با سرعت و حجم بالا از رم استفاده مي کنند کم مياره تازه هاردش هم 160 ساتا 2 هست با اين حال من اصلا از سرعت رم راضي نيستم . سعي کنين يه مقدار پول بيشتر بدبن رم بهتر بخرين ضرر نميکنين .

javadshahvand
13-12-2007, 17:21
سلام .
تجربه شخصي رم کينگ استون دي دي آر 2 نخرين!!

من با يه مادربرد asus p5ld2 se گرفتم با سي پي يو 2160 ايتنل(1.8 دوال)
با پاور گرين 380 وات گرافيک ايسوز ايکس 1600 .
اين رم با اين سيستم مچ نشد !! و بطور غير قابل قبولي سرعت رم پايينه. توي محاسبات مربوط به رم مثل کار بافتوشاپ يا برنامه اي که با سرعت و حجم بالا از رم استفاده مي کنند کم مياره تازه هاردش هم 160 ساتا 2 هست با اين حال من اصلا از سرعت رم راضي نيستم . سعي کنين يه مقدار پول بيشتر بدبن رم بهتر بخرين ضرر نميکنين .

احتمالاً value بوده

glc_engineer
13-12-2007, 18:32
احتمالاً value بوده
رم غیر اوریجینال اون هم از نوع چیپ تقلبی است

hossein_dig
13-12-2007, 20:32
این اورجینال با غیرشو چه جوری باید تشخیص داد

ممنون

glc_engineer
14-12-2007, 08:21
این اورجینال با غیرشو چه جوری باید تشخیص داد

ممنون
روش مطمئن برای تشخیص توسط افراد معمولی کاربر این قطعات وجود ندارد
اما شما مطمئن باش که رم اوریجینالش به علت مسائل تحریم و قیمت بالای اون برای وارد کننده صرفه اقتصادی نداره
پس در اندازه و تعداد تجاری به ایران وارد نمیشه

hossein_dig
14-12-2007, 13:20
روش مطمئن برای تشخیص توسط افراد معمولی کاربر این قطعات وجود ندارد
اما شما مطمئن باش که رم اوریجینالش به علت مسائل تحریم و قیمت بالای اون برای وارد کننده صرفه اقتصادی نداره
پس در اندازه و تعداد تجاری به ایران وارد نمیشه
روش مطمئن تست با نرم افزار HWiNFO32 1.62 که تو jb 2007 هست من رو یه سیستم تست کردم قشنگ برند رم رو نشون میده . اما روی رم کینگ استون هیچی برای برند نمیزنه .روی رم جل اسم یه شرکت رو میزنه اسمش یادمنیست .اما لااقل یه برند داره روی بقیه رمها من امتحان نکردم .(رم های امتحان شده .spec tek,kingston,gell)
خوب ما که داریم به دلار پول میدیم تازه رم که حجمی نداره یخچال قاچاق میکنن رم که خیلی ریزه .
من فکر کنم چیپهاش دزدی الکی یه مارک میزنن و به ملت میفروشن.
من فکر کنم رم رو باید با گارانتی معتبر بخریم

glc_engineer
14-12-2007, 15:54
روش مطمئن تست با نرم افزار HWiNFO32 1.62 که تو jb 2007 هست من رو یه سیستم تست کردم قشنگ برند رم رو نشون میده . اما روی رم کینگ استون هیچی برای برند نمیزنه .روی رم جل اسم یه شرکت رو میزنه اسمش یادمنیست .اما لااقل یه برند داره روی بقیه رمها من امتحان نکردم .(رم های امتحان شده .spec tek,kingston,gell)
خوب ما که داریم به دلار پول میدیم تازه رم که حجمی نداره یخچال قاچاق میکنن رم که خیلی ریزه .
من فکر کنم چیپهاش دزدی الکی یه مارک میزنن و به ملت میفروشن.
من فکر کنم رم رو باید با گارانتی معتبر بخریم

عزیز جان من... هستم...
رم اوریجینال در تعداد تجاری به ایران نمیاد . حتی مقدار زیادی از رم هایی که رو لپ تاپ ها هستن اوریجینال نیستن
این برنامه ای که هم شما معرفی کردی برنامه ای حرفه ای نیست.
من رم ها رو با نرم افزار های تخصصی و حرفه ای غیر کرک شده و غیر رایگان تست میکنم.

سعی کن موقعی که داری نظر شخصیت رو بیان میکنی بگی که نظر شخصیته
ضمنا اگر رم اوریجینال در ایران بیاد خیلی ها نمی خرن به خاطر قیمت بالای اون
گارانتی معتبر هم به قول شما هر کدومشون رو بگی من میگم رمشو از کی میخره....
اینها هم نمی ارن چون می مونه روی دستشون
البته منظور من در تعداد تجاری میباشد

Mezzo
14-12-2007, 16:34
سرعت ram رو با بنچمارك هايي مثل sandra يا Everest و... ميشه سنجيد. منم Kingston دارم و با همون نرم افزار HWiNFO32 اطلاعات درست ميده و تو سايتش هم تاييد گرفتم. شما با خود HWiNFO32 يه بنچمارك بگير ببين در چه وضعي هست/
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hossein_dig
15-12-2007, 01:19
اگه این مشخصات رو بده اصله ؟
در ضمن من اول تاپیک نوشتم تجربه شخصی خو ب یعنی نظر شخصی دیگه. دی

Mezzo
15-12-2007, 02:27
در كل نرم افزار ملاك نيست... براي Kingston ميشه از آدرس زير در سايتشون تاييد گرفت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تو عنوان تاپيك هم گفته شده "رم كينگستون نخريد" فكر كنم منظور اينه كه "كينگستون تقلبي نگيريد..."

hossein_dig
15-12-2007, 11:46
در كل نرم افزار ملاك نيست... براي Kingston ميشه از آدرس زير در سايتشون تاييد گرفت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تو عنوان تاپيك هم گفته شده "رم كينگستون نخريد" فكر كنم منظور اينه كه "كينگستون تقلبي نگيريد..."
از لینک ممنون

بله چون من خیلی از این رم شاکی بودم یادم رفت عنوان" تقلبی" رو بنویسم
ولی به نظر من نمیشه به برند کینگ استون تو ایران اعتماد کرد چون تقلبی زیاد داره.

glc_engineer
22-12-2007, 10:40
از لینک ممنون

بله چون من خیلی از این رم شاکی بودم یادم رفت عنوان" تقلبی" رو بنویسم
ولی به نظر من نمیشه به برند کینگ استون تو ایران اعتماد کرد چون تقلبی زیاد داره.

تقریبا به اکثر برندها در ایران نمیشه اعتماد کرد. به علت مسائل تحریم خود صاحب برند از برندش در ایران حمایت نمیکنه و ضمنا هیچ تولید کننده ای در ایران نماینده یا نماینده انحصاری نداره
که متاسفانه می بینیم که در تبلیغات خودشونو نماینده انحصاری معرفی مکنن

MrJamshidy
22-12-2007, 11:08
سلام
آقا حالا در کل ما اگر رم اورجینال بخاهیم از کجا باید تهیه کنیم
نمیشه به شرکت های سازنده سفارش بدیم تا بفرستن
چون من یادمه چند سال پیش یکی از دوستانم یک مادر بورد می خواست بخره
از توی اینترنت انتخاب کرد سفارش داد دوماه بعد هم به دستش رسید ولی مادر بوردش هم مادربورد بود ها

glc_engineer
22-12-2007, 11:24
سلام
آقا حالا در کل ما اگر رم اورجینال بخاهیم از کجا باید تهیه کنیم
نمیشه به شرکت های سازنده سفارش بدیم تا بفرستن
چون من یادمه چند سال پیش یکی از دوستانم یک مادر بورد می خواست بخره
از توی اینترنت انتخاب کرد سفارش داد دوماه بعد هم به دستش رسید ولی مادر بوردش هم مادربورد بود ها

دوستان و همکاران زیادی قابلیت چنین کاری رو دارن
البته معمولا برای خریدار صرف نمی کند
مادربورد کامپیتر خونه خودم رو گفتم از چین فرستادن 20 دلار
اگر قرار تقلبی مصرف کنیم بهتره تقلب اصل مصرف کنیم

saeed258s
22-12-2007, 12:27
dooste aziz,inotr ke shoma migid ke ma be hich forooshandee va ya vared konandee nemitoonim etemad konim ke?pas age ye chizi bekhaim be kahrim az koja bayad tahie kard?
(bebakhshid ke farsi tipe nakardam)

hossein_dig
22-12-2007, 13:05
dooste aziz,inotr ke shoma migid ke ma be hich forooshandee va ya vared konandee nemitoonim etemad konim ke?pas age ye chizi bekhaim be kahrim az koja bayad tahie kard?
(bebakhshid ke farsi tipe nakardam)
خوب باید کلی تحقیق کنی ببینی اون چیزی که میخری واقعا اصل یا نه چه تو این بازار نمیشه به هر برندی اعتماد کرد.
در ضمن از کسایی که خریدن پرسو جو کنی. سر رم کلی سر من کلاه رفت.مواضب باشین!!!!

ممنون

saeed258s
22-12-2007, 19:16
خوب باید کلی تحقیق کنی ببینی اون چیزی که میخری واقعا اصل یا نه چه تو این بازار نمیشه به هر برندی اعتماد کرد.
در ضمن از کسایی که خریدن پرسو جو کنی. سر رم کلی سر من کلاه رفت.مواضب باشین!!!!

ممنون
اینجوریه که این آقا که خودشونم از وارد کنندگان هستن گفتن که کلا باید بیخیال خریدن چیزی تو این مملکت اسلامی شد:31:

glc_engineer
23-12-2007, 12:31
اینجوریه که این آقا که خودشونم از وارد کنندگان هستن گفتن که کلا باید بیخیال خریدن چیزی تو این مملکت اسلامی شد:31:

عزيز جان شما به افرادي كه بي جهت از اجناسشون تعريف ميكنن يا ميگن ما نماينده انحصاري هستيم و... نبايست خريد كني
مشك ان است كه خود ببويد...
ضمنا اجناس آمريكايي يا با فناوري مستقيم آمريكايي در اندازه و تعداد تجاري وارد ايران نميشه البته سي پي يو مستثنا است كه اون هم جاي بحث داره

hossein_dig
23-12-2007, 13:51
منم حرف این دوست قبول دارم.درضمن امریکا مستقیم جنس صادر نمی کنه. بیشتر تکنولوژی رو صادر میکنه .
در آمدش بیشتره

glc_engineer
26-12-2007, 08:07
منم حرف این دوست قبول دارم.درضمن امریکا مستقیم جنس صادر نمی کنه. بیشتر تکنولوژی رو صادر میکنه .
در آمدش بیشتره
عزيز جان درسته آمريكا مستقيم جنس صادر نمي كنه اما مديريت و فروش تمام كلاهاي داراي فناوري آمريكا با خود آمريكايي هاست