PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایلهای avi

AliROCK
13-12-2007, 01:11
سلام
بعضی فایلهای avi برای اجرا نیاز به کانکت شده به اینترنت رو دارن تا codec هاشونو بگیرن در حالی که media player ویندوز کاملا این فرمت رو پشتیبانی میکنه وقتی هم کانکت میشه codec ها رو نمیتونه بگیره حالا با چی و چه طور این مشکل رو حل کنم خوده ماکرو سافت یه فایل avi واسه تست این پسوند داره اونو اجرا میکنه ولی بعضی فیلم ها رو نمیتونه

KILLER_PANT
13-12-2007, 02:22
بهت پيشنهاد ميكنم nero8 رو بريز
اكثر فرت ها رو ساپورت ميكنه

Stream
13-12-2007, 09:02
یک پکیج کامل Decoder ها مثل K-Lite رو نصب کنید برای خواندن اکثر فایل ها نیازی به Codec اضافه نیست.

hoax3r
13-12-2007, 10:01
با سلام

امکان اینکه این فایل یک فایل مخرب باشه هم هست. اگر فایروال دارین ارتباط فایل در هنگام گرفتم codec ار اینترنت را کنترل کنید.

این جور مواقع پیشنهاد می کنم فایل رو پاک کنید و از یه جای دیگه فایلتون رو بگیرید

winxp
13-12-2007, 10:06
سلام عزيزم

بله بهترين نرم افزار براي اين كار klite codec هست كه ميتوني نسخه ي 2.8 اون رو نصب كني

موفق باشي عزيزم

AliROCK
13-12-2007, 11:09
با سلام

امکان اینکه این فایل یک فایل مخرب باشه هم هست. اگر فایروال دارین ارتباط فایل در هنگام گرفتم codec ار اینترنت را کنترل کنید.

این جور مواقع پیشنهاد می کنم فایل رو پاک کنید و از یه جای دیگه فایلتون رو بگیرید

اتفاقا دیشب چک کردم ظاهرا ایراد داره منم کلا فایل رو پاک کردم چون avi تو player ویندوز باید راحت اجرا بشه و نیاز به codec خاصی نداره ;) یا مشکل فایله یا از این فایلهای license دار بوده