PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مهم: درخواست نرم افزار صدا (استریو)

W.Bush
12-12-2007, 22:24
سلام

من آموزش انگلیسی در خواب رو گرفتم (بهتون توصیه می کنم الکی پول خودتون رو دور نریزید) و اصلاً هم ازش خوشم نیومد . این مجموعه اومده و صدا ها رو طوری کرده که صداها یه بار از بلندگوی سمت چپ و یه بار از سمته راستیه در بیاد و این کار تمرکزه آدمو بهم میزنه و انگلیسی یاد نمی گیری که هیچ اصلاً سرت درد می گیره و نمی تونی بخوابی.

خوب سرتون رو درد نیارم
می خوام با یه برنامه ای کاری کنم که صدا از هر دو بلند گو بطور همزمان پخش بخشه و هی اینور اونور نشه
اگه همچین برنامه ای موجود است که قطعاً موجود است! لطفاً دریغ نکنید.

مرسی!

usfelme
13-12-2007, 00:16
عزیز اگه فایل شما به صورت mp3 هست کافیه اون رو به حالت mono در بیارید که ساده ترین کانورتر ها هم این قابلیت رو دارند.اگه jetaudio دارید با اون هم میتونید.

mohammad021
13-12-2007, 12:41
چند برنانمه حرفه ای هست که می تونید از اونها برای ان کار استفاده کنید مثل:
Adobe Audition
sund forge
و البته راحتترین و دم دست ترین که در پک نرو وجود داره! ویو ادیتور wave aditor هست که می تونید باها ش این کار رو بکنی...
یه راهنمائی کوچولو واسه کارت هم می کنم:
وقتی فایلتو وارد برنامه ادیتور کردی(هر برنامه) فایل به دوقسمت لفت و رایت left & right که در تصویر به صورت بالا و پائین هست در می یاد.
قسمت خالی همون قسمت حظف شده صداست.
شما قسمتی که دارای امواج گرافیکی هست رو با دراگ ان دراپ Drog & Drop انتخاب کنید سپس کپی گرفته و قسمت خالی را دوباره انتخاب و قسمتی که کپی گرفته بودید را می چسبانید (past) می کنید...
در آخر از منوی فایل سیو ازSave as را انتخاب و با فرمت دلخواه ذخیره کنید...
با این روش شما می تونید برای خود رینگتن نیز بسازید....

لازم دونستی بگو یه فیلم کوچولو هم برات می زارم تا ببینی:46:

W.Bush
14-12-2007, 00:48
چند برنانمه حرفه ای هست که می تونید از اونها برای ان کار استفاده کنید مثل:
Adobe Audition
sund forge
و البته راحتترین و دم دست ترین که در پک نرو وجود داره! ویو ادیتور wave aditor هست که می تونید باها ش این کار رو بکنی...
یه راهنمائی کوچولو واسه کارت هم می کنم:
وقتی فایلتو وارد برنامه ادیتور کردی(هر برنامه) فایل به دوقسمت لفت و رایت left & right که در تصویر به صورت بالا و پائین هست در می یاد.
قسمت خالی همون قسمت حظف شده صداست.
شما قسمتی که دارای امواج گرافیکی هست رو با دراگ ان دراپ Drog & Drop انتخاب کنید سپس کپی گرفته و قسمت خالی را دوباره انتخاب و قسمتی که کپی گرفته بودید را می چسبانید (past) می کنید...
در آخر از منوی فایل سیو ازSave as را انتخاب و با فرمت دلخواه ذخیره کنید...
با این روش شما می تونید برای خود رینگتن نیز بسازید....

لازم دونستی بگو یه فیلم کوچولو هم برات می زارم تا ببینی:46:

سلام
مرسی دوسته عزیز

ولی لینک نرم افزارها رو هم اگه بدی ممنون میشم
اگه فیلمشوگذاشتی که دیگه منت بر سر ما نهادی!

مرسی