PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فیلم برداری از مانیتور

shahi-007
12-12-2007, 21:12
سلام.می دونم که این موضوع تکراریست.چون یادمه قبلا چنین چیزی رو دیده بودم.ولی هرچی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم.
دنبال یه برنامه هستم که بتونه از صفحه مانیتور فیلم بگیره و ترجیحا هم به صورت portable باشه.
برام خیلی مهمه!!
قضیه اینه که من دارم کلاس آموزشی نرم افزار sap می رم و به ذهنم رسیده که از صفحه مانیتورم که هر چی استاد مربوطه بگه انجام می دم، فیلم بگیرم و اگه بتونم صدای استاد رو هم روی فیلم بذارم دیگه عالی عالی می شه.
پس اگه برنامه ای دارید که صدایی رو روی تصویر می ذاره هم معرفی کنید.اینم ترجیحا portable باشه ولی اگه نبود هم مهم نیست.

پیشاپیش ممنون

Meisam Khan
12-12-2007, 21:19
با برنامه snagit مي توانيد از صفحه ويندوز فيلم برداري كنيد.

usfelme
12-12-2007, 22:24
TechSmith SnagIt 8.2.3
محصول قدرتمند شركت ‏TechSmith نام محبوب ترين و معروف ترين نرم افزار در زمينه ي عكس برداري ازصفحه نمایش و انجام كارها و ويرايش هاي مربوطه است . اين نرم افزار به آساني با ابزارهاي متنوع و مفيد خود به شما امكان ضبط هر نوع تصويري را از محيط صفحه نمایش همراه با تمامي نشانه ها و هرچه كه به چشم مي بينيد را به طرق مختلف به صورت يك فيلم با كيفيت می دهد و در صورت نياز شما به زيبايي هر چه تمام تر ويرايش مي كند . توانايي قدرتمند در به اشتراك گذاردن فيلم هاي ساخته شده از ديگر ويژگي هاي خوب اين نرم افزار است .

توسط این نرم افزار شما می توانید یادداشت هایی را با افکت ها گوناگون در هنگام ضبط تصاویر بر روی فیلم قرار دهید و به توضیحات خود آن را اضافه کنید. همچنین از دیگر قابلیت های این نرم افزار توانایی ضبط تصاویر از یک محیط مشخص شده می باشد.
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سریال های نرم افزار :

ES5CF-CCMB5-M2JHC-6GMVF-Q6D8D
UCMHA-BA4FC-KV7AK-Z63SR-LF63D
RTWMZ-FAH5S-MBECH-5MQ4S-UMD9A
CYCC4-46WCM-55DYN-Q8YGD-A49R3
YCMBS-KXCAD-BDDVQ-N934C-6693F
BZS3C-BMAQM-4HG5C-XMLQ4-B84FF
BVCMC-DCYKA-Q6DJB-Q85PD-JM6D9

mohammad021
13-12-2007, 13:15
Screen Virtuoso 3.13

در کمتر از چند ثانیه شما قادر به ضبط ویدیویی وقایع مانیتور خود، افزودن صدا به صورت همزمان از طریق میکروفن، درج یادداشت بر روی ویدیو، ذخیره ی آن به فرمت AVI و قابلیت تبدیل آن به انواع فرمتهای رایج ویدیویی مانند MPEG-1, MPEG-2, VCD, SVCD ، DVD، WMV و حتی فرمت SWF فلش است

لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید