PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای کم کردن حجم عکس بدون افت کیفیت میخواهم

PERFLMAX
12-12-2007, 10:49
سلام به برو بکس p30world

من دارم یه سایت طراحی می کنم که تعداد بی شماری عکس با کیفیت و حجم بالا داره
بنابراین نرم افزاری برای کم کردن حجم عکس بدون افت کیفیت میخواهم

mgfaster
12-12-2007, 15:41
ميتونی از نرم افزار فوتوشاپ استفاده کنی!
اين که کيفيت تصوير افت کنه يا نه بستگی به اين داره که چه قدر تصوير رو فشرده کنی!
برايه اين کار ميتونی تصوير مورد نظر رو تو فوتوشاپ باز کنی اون وقت از منويه فايل save رو
و از اونجا در کشويه پايين پنجره jpg رو انتخاب کنی پنجره جديدی باز ميشه که از شما ميخواد
مقدار فشرده کردن رو انتخاب کنيد توجه داشته باشيد که هرچه عدد پايين تر باشه تصوير فشرده تر و و
يقينن بی کيفيت تر ميشه اما خوده شما ميتونيد ميزان فشردگی رو رويه 4 يا 5 تنظيم کنيد تا اين که
تغيير محسوسی در کيفييت تصوير حس نشه

usfelme
12-12-2007, 16:47
Advanced JPEG Compressor
Easily reduce the large file sizes of your graphic files
Impressive file size reduction even without a picture change! Smaller files take less space, provide faster uploads/downloads. Effectively optimize photos for faster loading from the Web. Faster e-mail smaller image files, avoid exceeding size limits. Compress scanned documents for storage/transferring purposes.
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ashjaee
12-12-2007, 17:30
میتوانی از Microsoft Office Picture Manager استفاده کنی که در سری مجموعه ترم افزار های آفیس موجوی است.
برای این کار ابتدا به edit pictures برو و سپس compress pictures را انتخاب کن.

ژولی لسکو
12-12-2007, 17:49
فقط Advanced JPEG Compressor

PERFLMAX
13-12-2007, 12:19
خیلی ممنون دست همه ی دوستان درد نکنه