PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میخوام user ادمینو پاک کنم, نمیشه .

cccc
12-12-2007, 01:35
میخوام user ادمینو پاک کنم, نمیشه .
در واقع نمیزاره فقط administrator باشه . باید همیشه یه ادمین باشه و administrator با هم باشن ؟ نمیشه فقط administrator باشه؟
یوزری که ادمینه همیشه اول میاد که روش کلیک کنم, چه طور میشه یه کاری کرد یهو بیاد بالا دیگه نپرسه (پسورد هم نداره ، گاست هم فعال نیست)

mahdi7610
12-12-2007, 12:49
میخوام user ادمینو پاک کنم, نمیشه .
در واقع نمیزاره فقط administrator باشه . باید همیشه یه ادمین باشه و administrator با هم باشن ؟ نمیشه فقط administrator باشه؟
یوزری که ادمینه همیشه اول میاد که روش کلیک کنم, چه طور میشه یه کاری کرد یهو بیاد بالا دیگه نپرسه (پسورد هم نداره ، گاست هم فعال نیست)

سلام
برای پاک کردن یوزری ادمینی که بعد از نصب ویندوز خودتون ساختید .
ابتدا روی مای کامپیوتر راست کلیک کنید و manage را بزنید و از پنجره باز شده local user and group را انتخاب کنید و وارد یوزر ها بشید و روی یوزری که نمی خواهید باشه راست کیک کنید و سپس delete را بزنید .
شما باید یوزی را که بعد از نصب ویندوز نصب کردید را پاک کنید .

یوزری که موقع نصب ویندوز ساخته می شه را نمی تونید پاک کنید .
با پاک کردن یوزرهای اضافی دیگه سوال از شما برای ورود یه اکانتها نخواهد پرسید . هر یوزری را که نمی خواهید باشه از اینجا پاک کنید .

cccc
12-12-2007, 14:23
سلام
برای پاک کردن یوزری ادمینی که بعد از نصب ویندوز خودتون ساختید .
ابتدا روی مای کامپیوتر راست کلیک کنید و manage را بزنید و از پنجره باز شده local user and group را انتخاب کنید و وارد یوزر ها بشید و روی یوزری که نمی خواهید باشه راست کیک کنید و سپس delete را بزنید .
شما باید یوزی را که بعد از نصب ویندوز نصب کردید را پاک کنید .

یوزری که موقع نصب ویندوز ساخته می شه را نمی تونید پاک کنید .
با پاک کردن یوزرهای اضافی دیگه سوال از شما برای ورود یه اکانتها نخواهد پرسید . هر یوزری را که نمی خواهید باشه از اینجا پاک کنید .

یوزرو موقع نصب ویندوز ساختم ، هیچ جوره نمیشه کاری کرد؟
چه طور میشه یه کاری کرد یهو یه یوزر خاص بیاد بالا دیگه نپرسه کدومو....
ممنون

hoax3r
12-12-2007, 15:12
با سلام

در ادامه صحبت دوستمون

اول برای اینکه مستقیم وارد یوزر ادمین که ساختی نشی از رجیستری به این مسیر برو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

صفحه سمت راست مقدار AutoAdminLogon رو از 1 به 0 تغییر بده
حالا کامپیوتر رو رستارت کن به صفحه Log in که رسیدی دو بار Ctrl+Alt+Del رو بزن و در صفحه ای که میاد administrator رو بدین پسورد هم اگه داره بدین و وارد بشین

خوب حالا با روشی که آقا مهدی داد یوزری که موقع نصب ساختی پاک کن
بعد برو به این مسیر و پوشه ای که با نام اون یوزر هست هم پاکش کن

حالا می تونی دوباره اون مراحل رجیستری که گفتم رو طی کنی ولی اینبار مقدار AutoAdminLogon به 1 تغییر بده
که موقع ورود به ویندوز پسورد نخواد

شد باشید

cccc
13-12-2007, 02:12
با سلام

در ادامه صحبت دوستمون

اول برای اینکه مستقیم وارد یوزر ادمین که ساختی نشی از رجیستری به این مسیر برو

صفحه سمت راست مقدار AutoAdminLogon رو از 1 به 0 تغییر بده
حالا کامپیوتر رو رستارت کن به صفحه Log in که رسیدی دو بار Ctrl+Alt+Del رو بزن و در صفحه ای که میاد administrator رو بدین پسورد هم اگه داره بدین و وارد بشین

خوب حالا با روشی که آقا مهدی داد یوزری که موقع نصب ساختی پاک کن
بعد برو به این مسیر و پوشه ای که با نام اون یوزر هست هم پاکش کن

حالا می تونی دوباره اون مراحل رجیستری که گفتم رو طی کنی ولی اینبار مقدار AutoAdminLogon به 1 تغییر بده
که موقع ورود به ویندوز پسورد نخواد

شد باشید

ممنون ؛ ولی مشکل اینجاست که وقتی وارد administrator میشم نمیتونم اون یورز رو پاک کنم
البته یه راهی که هست میشه تو همون یوزر وارد شم بد برم همون ادرسه رجیستری که گفتین همه چیزای مربوط به یورزرو پاک کنم , نه؟

winxp
13-12-2007, 10:05
سلام عزيزم

با اجازه بزرگترها

فكر كنم بشه از طريق دستور control userpasswords2 بشه administrator رو پاك كرد

البته تست نكردم ولي شما تست كن خبرشو بده

موفق باشي عزيزم

hoax3r
13-12-2007, 10:31
برای پاک کردن یوزرت از این دستور داخل command prompt استفده کنه. الان برای یوزر خودم تست کردم کار میکنه

به جای username یوزر خودتو بزار اینکارو از یوزر خودتم می تونی بکنی ولی بهتر از administrator اینکار بشه
اون تغییرات رجیستری رو هم حتما قبلش انجام بده که دچار مشکل نشی
بعد همه اینکارا توی شاخه رجیستری که گفتم DefaultUserName رو به administrator تغییر بده

یادم رفت اینو بگم مقادیر AutoAdminLogon و DefaultUserName از نوع String هستن اگر توی اون شاخه از رجیستری
وجود نداره بسازشون

شاد باشید

cccc
13-12-2007, 17:10
از همه ممنون ؛ درست شد :)
شاد باشید

winxp
14-12-2007, 16:27
سلام عزیزم

میشه دقیق بگی چی کار کردی ؟

فقط تمیز و مرتب بنویس تا باز اگه کسی سوال کرد همین متن شما رو براش past کنیم

موفق باشی عزیزم

cccc
15-12-2007, 18:09
سلام عزیزم

میشه دقیق بگی چی کار کردی ؟

فقط تمیز و مرتب بنویس تا باز اگه کسی سوال کرد همین متن شما رو براش past کنیم

موفق باشی عزیزم

از طريق دستور control userpasswords2 همه کاری میشه کرد در واقع دقیقا همون کاریه که رجیستری میکنه.
تو دستور control userpasswords2 همه چیز مشخصه و کم خطرتر, هر چند که رجیستری بزرگتر و باحالتر.
ممنون