PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار ویدئو کنفرانس

نصرت
11-12-2007, 19:13
سلام یه نرم افزار برای ویدئو کنفرانس واقعی می خواستم. نرم افزاری که از سرور وب استفاده نکنه. من خودم اون رو روی یک سرور نصب کنم و به چند کامپیوتر دیگه ارتباط بدم.
خیلی ممنونم

Kolubive
13-12-2007, 09:10
توضیحات تکمیلی بده تا بتونیم کمکت کنیم

نوع دستگاهت و .... در کل اگه سخت افزار های در این زمینه با نرم افزار مربوطه ارائه میشن

نصرت
13-12-2007, 14:43
آقا ممنون از توجهتون. منن یه نرم افزاری می خوام که ویدئو کنفرانس عملی راه بندازم. خیلی ربط به سخت افزار نداره می خوام تو چند محیط مختلف این کار رو بکنم. فقط برام مهمه که سرور روی وب نباشه. مثلا oovoo نرم افزار خیلی خوبی برای کنفرانس های چند نفره است اما سرورش مال خودشه و شما به عنوان کاربر وارد می شی. من یه نرم افزار می خوام که روی کامپیوتر های مختلف نصب شه یکی از اونها را سرور تعیین کنم و بقیه به اون وصل بشن. حالا این میتونه توی یه شبکه محلی باشی یا شبکه ی جهانی مهم اینه که کنترل دست خودم باشه. دوربین ، سرعت انتقال و ... فاکتورهای بعدی هستن که فعلا اهمیت ندارن.

Kolubive
13-12-2007, 15:12
خب سعی میکنم با جزئیات کامل راهنمایی کنم

منتظر باش تا 1 ساعت دیگه جوابت رو میدم چون سرم شلوغه ...

ممنون

نصرت
16-12-2007, 20:51
شده یا نشده:18:

usfelme
19-12-2007, 13:21
Adobe Acrobat Connect Professional
The complete web conferencing and training solution

Remove technology barriers from traditional web conferencing, and you get Adobe Acrobat Connect Professional—a cutting edge communication and collaboration solution with no software downloads for participants. All that's required is the Adobe Flash Player, already installed on 97% of browsers worldwide. Instant availability and highly-customizable meeting, training, and presentation tools provide your organization with real-world functionality that anyone can use—wherever they are.

Get a 15-day Free Trial ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])