PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کامپیوترم روشن نمیشه

hamidse
11-12-2007, 18:11
با سلام
نمیدونم چرا چن وقتیه بعضی اوقات وقتی شاسی پاور کامپیوترمو میزنم چراغ پاور و سی پی یوش روشن میشه ولی هیچ چیز رو مونیتور دیده نمیشه .

نمیدونم چی کار کنم کمکم کنید .
ممنون میشم .

KILLER_PANT
11-12-2007, 19:11
احتمالا مشكل از كارت گرافيكته

Bar0n
11-12-2007, 20:08
سلام دوست عزیز
منم همین مشکل رو داشتم اول فکر کردم از کارت گرافیکه به همین خاطر کارت گرافیکمو عوض کردم
اما با جدیده هم همین مشکلو داشت آخر فهمیدم رم مشکل داره ( ممکنه رم یا کارت گرافیک درست رو مادر برد ننشسته باشه )

DrXoX
12-12-2007, 08:54
سلام

گفته دوست خوبم Bar0n درسته ببین شما رم رو در بیار تمیزش کن و بعد توی یک Slot دیگه قرار بده راستی کابل های متصل به مادربرد و هارد رو هم چک کن مشکل خاصی نیست چون برای من هم چندین بار اتفاق افتاده که بیشتر به خاطر کابل ها بود که درست نصب نشده بود این راه ها رو امتحان کن جواب رو بگو که اگر نشد با دوستان بیشتر راهنمایی کنیم

موفق باشید

hadi_balaa
12-12-2007, 11:49
عزیزان اگه اینایی که شما میگین خوب جا نخورده باشه هیچوقت نباید تصویری نشون بده . در حالی که hamidse جان میگه بعضی وقتها این اتفاق می افته . شاید ایراد از مونیتور یا کابلش یا محل اتصال کابل مونیتور به کارت گرافیک باشه تازه اگه مشکل از بد جا خوردن قطعات باشه سیستم تو قسمت داس گیر میکنه و اون خط تیره چشمک زن موندگار میشه و سیستم دیگه بالا نمیاد . در حالی hamidse جان میگه هیچ چیز دیده نمی شه . با تمام اینها نمی شه گفت صددرصد این نظر هم درسته . معمولا موارد زیادی می تونه دخیل یک مشکل باشه .

*