PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [b]مشکل جدی در مورد پریدن یکی از درایوهای هارد[/b]

amirqom
11-12-2007, 17:44
با سلام و عرض ادب
داشتم بازی اِستار دیفندر رو میکردم که وقتی از بازی بیرون آمدم 3 تا از درایوهایم پرید.یک ری استارت کردم و سه درایو برگشتند دو تا از سه تا هیچ مشکلی نداشتند ولی یکی دیگه فرمتش Raw شده یعنی صفر شده . اصلا بازش نمیکنه وقتی میخواهم بازش کنم پیغام میده که می خواهی فرمتش کنی یا نه.
درون اون درایو کلی اطلاعات مهم دارم.
از تمام کسانی که در مورد این مشکل من اطلاعی دارند و حل مشکل رو می دونند خواهشمندم که بنده را یاری کنند.
با تشکر
:11::11::11:

glc_engineer
11-12-2007, 23:25
با سلام و عرض ادب
داشتم بازی اِستار دیفندر رو میکردم که وقتی از بازی بیرون آمدم 3 تا از درایوهایم پرید.یک ری استارت کردم و سه درایو برگشتند دو تا از سه تا هیچ مشکلی نداشتند ولی یکی دیگه فرمتش Raw شده یعنی صفر شده . اصلا بازش نمیکنه وقتی میخواهم بازش کنم پیغام میده که می خواهی فرمتش کنی یا نه.
از تمام کسانی که در مورد این مشکل من اطلاعی دارند و حل مشکل رو می دونند خواهشمندم که بنده را یاری کنند.
با تشکر

اگر کاربر حرفه ای نم افزار هستی با این برنامه های پارتیشن ریکاوری یه حالی به هاردت بده
ان شا الله مشکلت قابل حل میباشد.
توضیحات بیشتر در
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

amirqom
12-12-2007, 11:46
با تشکر از لطف شما glc_engineer عزیز
یه سری به لینک داده شده می زنم انشاءالله مشکلم آنجا حل شود
در ضمن باز هم اگر راحلی به نظرتان رسید بی نصیب نگذارید
با تشکر

"Mitra"
12-12-2007, 11:51
با سلام

استفاده از اکرونیس ترو ایمیج برای ریکاوری توصیه میشه

یوزرفرندلی اینترفیس هم داره ! بعدش نورتون

البته من خودم از سیمانتک استفاده میکنم

به هرحال

فعلا

javadshahvand
12-12-2007, 11:55
با سلام و عرض ادب
با تشکر

به نظر من این یک تروجان هست میتونی با این برنامه بوت بشی و ریکاوری کنی حالا این چیزی نیست که مال یکی از مشتریام کل هاردش بعد از ریست شدن ZERO شد و تونستم با این برنامه ریکاوری کنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amirqom
14-12-2007, 13:14
با تشکر از تمام راهنماییهایتان
امتحان می کنم ببینم جوابی میده یا نه

glc_engineer
22-12-2007, 11:58
با تشکر از تمام راهنماییهایتان
امتحان می کنم ببینم جوابی میده یا نه

عزیز نتیجه چی شد چه کار کردی