PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شروع برنامه نويسي

farshadtizhoosh
11-12-2007, 16:52
سلام
به نظر شما براي برنامه‌نويسي از چه نرم‌افزاري شروع كنم خوبه؟
C ?
Basic ?
Pascal ?
........... ؟
كدومش بهتره
يا يه نرم افزار ديگه معرفي كنيد
ممنون

ermia2008
11-12-2007, 17:57
سلام
C ?
Basic ?
Pascal ?
........... ؟
كدومش بهتره
ممنون

سلام دوست عزیز.
به نظر من فرقی نمیکنه. شما وقتی یه زبون برنامه نویسی رو یاد می گیرید یاد گرفتن زبونای دیگه سخت نیست چون کلیت تغییری نمی کنه. مهم الگوریتمه.
با این حال من خودم بودم C رو انتخاب می کردم.چون پایه خیلی از زبونای شی گرا مثل++C ,Cشارپ وجاوا و... است.
این نظر شخصیه منه. حالا بقیه دوستان هم انشاالله نظرشونو میگن.

ADRIEN
11-12-2007, 21:44
سلام
در اين مورد تايپيك هاي زيادي هست
و همونجور كه دوستان گفتن مهم الگوريتم است
اميدوارم موفق باشي

habib703967
13-12-2007, 11:24
کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک

ایا فرم را می توان به عنوان یک object تعریف کرد وآنرا به یک رویداد ارسال کرد

ADRIEN
13-12-2007, 23:35
شما با چي نوشتي؟
تو تايپيك مربوطش بگيد لطفا

A_M_IT2005
14-12-2007, 00:27
سلام
C ?
Basic ?
Pascal ?
........... ؟
كدومش بهتره
ممنون

همونطور هم که دوستان گفتند الگوریتم مهمه. اگه الگوریتم نویسیت خوب بشه ، بقیه اش یاد گرفتن توابع و شرط و حلقه و .... این چیزاست که زود یاد میگیری.

اگه تا حالا با هیچ زبونی کار نکردی و تازه میخوای برنامه نویسی رو یاد بگیری ، به نظر من بهتره از VB شروع کنی یا یکی از Basic ها. چون زود یاد میگیری(نسبت به زبونای دیگه) و با کلیت برنامه نویسی آشنا میشی.
اگه هم یه چیزایی میدونی و چند خطی نوشتی فرقی نمیکنه.
مهمترین مسئله اینه که هر زبونی رو که میخوای یاد بگیری تا آخرش برو. کامل کامل روی اون زبون برنامه نویسی مسلط شو بعدش دیگه هر زبونی رو که بخوای کار کنی سریع یاد میگیری.
حالا اگه میخوای VB یاد بگیری ، برو کامل یاد بگیر و واقعا روش وقت بزار و کار کن . اینجوری بعدش هم که بخوای VB.net رو یاد بگیری خیلی سریع یاد میگیری.
اگه خواستی با C شروع کنی، اینم کامل یاد بگیر و بعد C++ و بعد C#. البته اینم بگم که C واقعا زبون قدرتمندی و اگه سی رو خوب یاد بگیری و مسلط بشی خیلی به نفعته.
برای pascal هم همینه. پاسکال رو فول یاد بگیر و بعدش هم خیلی سریع دلفی رو یاد میگیری.
خلاصه اینکه به نظر من اگه هیچی هیچی برنامه نویسی کار نکردی و از صفر میخوای شروع کنی VB گزینه بهتریه.
اگه در حد پایه ای و آشنایی با برنامه نویسی یاد داری به نظر من از سی شروع کنی خیلی بهتره.
بازم میگم هر کدوم فول بشی بقیشون رو خیلی زود یاد میگیری.

ببخشید که زیاد توضیح دادم ، خواستم کامل باشه. :46:
موفق باشی :11:

farshadtizhoosh
14-12-2007, 07:46
A_M_IT2005 و ermia2008
ممنونم
از همتون ممنونم
الگوريتم بلدم و دارم كاملترش ميكنم
من برنامه نويسي فقط تو ساخت يه بازي بوده كه از روي يه مقاله برنامشا نوشتم و به نتيجه هم رسيدم
اما در كل بلد نيستم
پس VB بعد VB.net بعد c بعد C++ بعد c#؟؟؟؟؟