PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه میتوان در vsflexgrid در حین درج اعداد در آن ، بصورت سه رقمی جدا کند

alivafadarpour
11-12-2007, 12:55
چگونه میتوان در vsflexgrid در حین درج اعداد در آن ، بصورت سه رقمی جدا کند . ممنون شیرینی 20000 هزار تومان

ermia2008
12-12-2007, 12:16
سلام عزیز.
توی رویداد after edit مربوط به vsFlexgrid رشته مورد نظر رو 3 رقم 3 بر اساس طول رشته جدا کنید. بقیه کارا مثل flexGrid می مونه.

alivafadarpour
12-12-2007, 12:43
دوست عزیز جواب نمیده . بدون جابجای به سلول بعدی این کار انجام گردد.یعنی اگر در یک سلول عدد وارد می کنم همزمان در این سلول بصورت سه رقم سه رقم جداکند.
اگر کدنویسی کردی برایم بفرست .ممنون از شما.من خیلی نیاز دارم .

عزیزجان . اگر این را اجرا کنی به منظورم پی می بری

Private Sub Text1_Change()
If Text1.Text <> "" Then
(" Text1.Text = Format(Text1.Text, "##,0
(Text1.SelStart = Len(Text1.Text
End If

End Sub

عدد را مستقیم در یکی از سلولهای msflexgrid وارد کرد و در حین درج اعداد همزمان، در همان سلول بصورت سه رقم سه رقم جدا کند

ermia2008
12-12-2007, 14:28
دوست عزیز جواب نمیده . بدون جابجای به سلول بعدی این کار انجام گردد.یعنی اگر در یک سلول عدد وارد می کنم همزمان در این سلول بصورت سه رقم سه رقم جداکند.
اگر کدنویسی کردی برایم بفرست .ممنون از شما.من خیلی نیاز دارم .

عزیزجان . اگر این را اجرا کنی به منظورم پی می بری

Private Sub Text1_Change()
If Text1.Text <> "" Then
(" Text1.Text = Format(Text1.Text, "##,0
(Text1.SelStart = Len(Text1.Text
End If

End Sub

عدد را مستقیم در یکی از سلولهای msflexgrid وارد کرد و در حین درج اعداد همزمان، در همان سلول بصورت سه رقم سه رقم جدا کند

عزیز این کدی که فرستادم همین کارو انجام میده . همون لحظه که عدد رو وارد می کنید 3 رقم 3رقم جدا میکنه.

ermia2008
13-12-2007, 14:21
سلام.

اینم یه sample دیگه که با استفاده از Msflexgrid نوشته شده که مثل textBox میتونید داخلش تایپ کنید و در حین درج عدد 3 رقم 3 رقم جدا می کنه. فقط کافیه برای edit کردن هر خونه روی اون Double Click کنید و برای ثبت تغییرات Enter رو بزنید.

لینک:

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید