PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دست به دست هم دهيم و Top Sony را دور بزنيم (با معرفتاش بيان تور)راحت از تاپ سوني دانلود كنيم

marn
11-12-2007, 06:10
سلام بر برو بچ با حال:
همتون مي دونيد كه تاپ سوني سايت باحال ومحشري تازه خيلي هم بروزه .عضويت توش مجاني ولي دانلود ازش پولي(البته 20تا پست با 2 ماه صبر =100mb دانلود) ولي اين خيلي طول ميكشه
حالا هر كه باحاله و پا هست بيام با هم از اين كلك استفاده كنيمو تاپ سوني رو دور بزنيم. چطور ميگم.
همتون مي دونيد تاپ سوني گزينه تشكر داره thanks خوب ما ميام از اين گزينه استفاده بهينه مي كنيم.من يكي رو ديدم كه با 30تا پست شده بود Top Moderators و لي ازش زياد تشكر شده بود به خاطر همين.
ما اينهمه ادم تو انجمن سوني اريكسون اگه هممون همت كنيم راحت همهمون ميشيم مديرو ديگه محدوديت دانلود نداريم. اگه اينكارو انجام بديم:
اگه هممون كه عضو انجمن سوني اريكسون هستيم بريمو عضوtop sony هم بشيم(عضويتش كه مجاني )بعدش بريم هر كدوممون يا يك تاپيك جديد تو فرومش بزنيم يا هم به يكي از اون پستايي كه كه تو تاپيكا هستش جواب بديم حالا بعدش بيام هر كدوممون اينجا تو همين تاپيك اسم يوزرمونو User همراه با ادرس تاپيكو بديم( يا تاپيكي كه توش جواب داديم) بعد دست جمعي هممون بريم هممون روي گزينه thank پستي كه رفيقمون زده بزنيم همه انجمن سوني اريكسون 2 سوته مي شن مدير تاپ سوني
اين كار واقعا عمليه فقط نياز به همت ايراني بودن داره
ما ايراني ها بجاي اينكه پول بديم يا هم 2 ما سماق بمكيم از مخمون استفاده مي كنيمو راحت دانلود ميكنيم.ولي واقعا تاپ سوني محشره اين همه چيزايه جديد برا گوشي هاي سوني اريكسون دراه حيف ما ايراني ها زاش استفاده نكنيم مخصوصا بچه هاي با حا انجمن سوني اريكسون خودمون. هر كي پايه بسم الله .اول بره عضو بشه بعد پست جديد بزنه يا هم به يكي از اون پستا جواب بده بعد بياد اسم يوزرشو همراه با آدرس تاپيك بده (تو همين تاپيك) ماهم دستجمعي بريمو ازش تشكر كنيم ولي بيمعرفتي نكنيم و هممون در اين كار خير شريك شيم ثواب داره.
من خودم شرع مي كنم اسم يوزرم marn است و تاپيك جديد زدم به نام ((repair GDFS (success) هر كي پست داره بياد بزاره همينجا تا من يكي برم ازش تشكر كنم بقيه هم همت كننو تاپ سوني رو مديراشو ايرني كنيم
مديرا لطف كنن يك امتياز بدن تا تاپيك نره پايينو همه بخوننو ازش استفاده كنن چون واقعا استفاده از تاپ سوني برا انجمن سوني اريكسون لازمه مرسي

s.hidden
11-12-2007, 12:03
بسیار عالیه ولی
نظر من اینکه بجای اینکه همه برن مدیر شن یکی مدیر بشه و دانلود کنه بعد بیا
توی انجمن سونی اریکسون خودمون واسه همه آپ کنه تا اصلا یه تاپ سونی کاملا فارسی داشته باشیم.

Tribal
11-12-2007, 13:12
بسیار عالیه ولی
نظر من اینکه بجای اینکه همه برن مدیر شن یکی مدیر بشه و دانلود کنه بعد بیا
توی انجمن سونی اریکسون خودمون واسه همه آپ کنه تا اصلا یه تاپ سونی کاملا فارسی داشته باشیم.
اره این جوری بهتره

Royce
11-12-2007, 13:54
به نظر من تاپ سوني همچين مالي نيست كه ارزش اين حرفها رو داشته باشه.تو هر فايلي رو كه توي تاپ سوني ديدي مي توني توي سايتهاي ديگه گير بياري
البته ايده ي شما هم خوبه.پس لينك تاپيكت رو بده.
پايتم

adamhesaby
11-12-2007, 18:53
منم پایم
تاپیک زدی لینکش رو پیغام خصوصی کن رو تک تک پستات thanx میزنم

navid_ice_heart_128
11-12-2007, 18:58
دوستان باید یکی که این کارو میکنه باید Adsl داشته باشه نظر خوبی هستش

ALFA323
11-12-2007, 20:58
بیشتر فایل هایی که تو Topsony هست تو چندین تا از سایت های دیگه به صورت کاملا رایگان و راحت پیدا میشه از جمله
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

adamhesaby
11-12-2007, 22:01
بیشتر فایل هایی که تو Topsony هست تو چندین تا از سایت های دیگه به صورت کاملا رایگان و راحت پیدا میشه از جمله کد:

خوبی تاپ سونی انگلیسی بودنشه

marn
11-12-2007, 22:53
به نظر من چندتايي با هم مدير بشيم بهتره چون شايد يكي مدير بشه بره مسافرت بقيه ميمونند تازه فايلاي تاپ سوني حجمش زياده فريم ويرا اگه يك نفره باشه رو ش فشار مي ياد اما اگه زياد باشيم هر كدومون يك قسمت تو سايتاي ديگه آپلود مي كنيم
تازه در جواب اون دوستامون تاپ سوني كامله مثلا شما اگه بخاي كاستوم k800 كه فارسي ساپورت مي كنه رو پيدا كني فقط تو تاپ سوني تو سايتاي ديگه ناقص هستش.
نام كاربري من marn دقيقا با همين عكس گل بقل )اينم پستاي من

ahriman323
11-12-2007, 23:09
خوبی تاپ سونی انگلیسی بودنشه

سلام دوست عزيز اگه دقت كرده باشي همين سايت كه ميگي انگليسي نيست زبانش ، سمت چب زير اون منو دوتا پرچم كشيده كه پرچم سمت راستي پرچم انگليس هست كه اگه روش كليك كني زبانش انگليسي ميشه مرسي از دوست عزيز كه اين سايت را معرفي كردن بدك نيست ولي مثل تاپ سوني نميشه.

saeed.gh
12-12-2007, 01:31
سلام marn
من saeed.gh توي همه پستهات تشكر كردم(قابلي نداشت)

marn
12-12-2007, 10:56
سلام marn
من saeed.gh توي همه پستهات تشكر كردم(قابلي نداشت)
مرسي از لطفت ديدم شما هم لينكارو بزار منم از تشكر كنم

ALFA323
12-12-2007, 11:02
سلام دوست عزيز اگه دقت كرده باشي همين سايت كه ميگي انگليسي نيست زبانش ، سمت چب زير اون منو دوتا پرچم كشيده كه پرچم سمت راستي پرچم انگليس هست كه اگه روش كليك كني زبانش انگليسي ميشه مرسي از دوست عزيز كه اين سايت را معرفي كردن بدك نيست ولي مثل تاپ سوني نميشه.
کاملا تائید میشه ...در ضمن خواهش میکنم .

adamhesaby
12-12-2007, 13:41
منم تشکریدم
ولی مدیر شدی ما رو یادت نره ها! :46:

marn
12-12-2007, 15:57
منم تشکریدم
ولی مدیر شدی ما رو یادت نره ها! :46:

انشاءالله بعد هرچي خاستيد تو همين تاپيك بگيد براتون مي ذارم راستي بابا تنهايي نمي شه يكي ديگه هم بيا 10 و20 نفري ميذير بشيم اونجوري خوبه

راستي در جواب دوستامون سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اصلا كامل نيست شما برو اگه تونستي فايل كاستوم كه زبان فارسي توش ساپورت مي شه رو برا k800 پيدا كن فقط اين نيست خيلي از مسايل مربوط به گوشيها رو نداره و فقط كامله برا k750, w800 البته ميگم برا گوشيهاي ديگه دراه اما نه به كاملي تاپ سوني

ALFA323
12-12-2007, 16:13
انشاءالله بعد هرچي خاستيد تو همين تاپيك بگيد براتون مي ذارم راستي بابا تنهايي نمي شه يكي ديگه هم بيا 10 و20 نفري ميذير بشيم اونجوري خوبه

راستي در جواب دوستامون سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اصلا كامل نيست شما برو اگه تونستي فايل كاستوم كه زبان فارسي توش ساپورت مي شه رو برا k800 پيدا كن فقط اين نيست خيلي از مسايل مربوط به گوشيها رو نداره و فقط كامله برا k750, w800 البته ميگم برا گوشيهاي ديگه دراه اما نه به كاملي تاپ سوني
Marn جان من اون رو مثال زدم ... سایت های دیگه هم هستند که برای K800 و... درایور هایی رو قرار بدن .Topsony میتونم بگم آرشیوی از تمام سایت هاست امیدوارم کسی بتونه اینجا مدیر بشه ...
موفق باشید .

zidane010
12-12-2007, 17:40
marn واقعا ما یکی شرمنده ی شمایم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن منم هستم الان رفتم همه ی پست هاتون thanx زدم با یوزر zidane010h
دمت گرم فکر خوبی کردی
جای دیگه پست زدی همین جا لینک بزار سه سوته برم تشکر کنم
موفق باشی

D E V I L
12-12-2007, 17:53
فکر نکنم به این سادگیها باشه.
مطمئن باش شناسایت میکنن و عضویتت رو لغو میکنن.
مگر اینکه واقعا تاپیک مفیدی بزنی.
من قبلا عضو شده بودم یه 10 تایی پست داشتم گفتم چندتا پست الکی بدم بشه بیست تا.ولی بخاطر همون چند تا پست عضویتم رو لغو کردن.واقعا مدیریتشون خیلی دقیقه

marn
12-12-2007, 19:21
فکر نکنم به این سادگیها باشه.
مطمئن باش شناسایت میکنن و عضویتت رو لغو میکنن.
مگر اینکه واقعا تاپیک مفیدی بزنی.
من قبلا عضو شده بودم یه 10 تایی پست داشتم گفتم چندتا پست الکی بدم بشه بیست تا.ولی بخاطر همون چند تا پست عضویتم رو لغو کردن.واقعا مدیریتشون خیلی دقیقه

سلام راست ميگي شما ولي نه من واقعا جواب ميدم و پستاي الكي نمي زنم.
فقط اميدوارم تو انجمن موبايل خودمون عامل نفوذي نداشته باشيم كه لومون بدن .(البته شوخي)
اينم پست جديدم:

owlx3000
12-12-2007, 20:48
خودمونیم
شما ها هم باحالیدا

mostafa_khan
12-12-2007, 20:59
خوب دوست عزیز منم تشکر کردم از فکرت
mkhan یوزر من هست
من انگلیسیم خوب نیست پس تاپیکی میخوام بزنم که نیازی به رفع اشکال و صحبت نباشه
یک تاپیک توپ منو و منو فلش میخوام بزنم...دیدم تو فرومش خلائ همچین تاپیکی احساس میشه....پست دادم خبرتون میکنم

mehjam
12-12-2007, 21:16
آقا ما هم تو دو سه تا تشکر کردیم اساسی!
فقط خدا کنه تابلو نشه که همه متشکران ایرانی هستند!!

2299
12-12-2007, 21:27
منم تشكر كردم 2299:10:

Star.H.CH
12-12-2007, 22:17
منم چند تا زدم:31::31::31::31::31::31:

mostafa_khan
12-12-2007, 22:35
اینم پست اول من در سایت تاپ سونی
منو میگذارم تو این تاپیک از این به بعد

البته فکر کنم کلمهی رزولوشن رو غلط املایی داره نه؟:31:
---------
خوب من پست دومم رو هم دادم دیگه ببینم چه میکنن دوستان

shahriar_669
12-12-2007, 23:46
سلام منم پایه ام

یوزر من هم madking_66

marn
13-12-2007, 14:31
اينم پست جديد من :

Mojtaba N87
13-12-2007, 16:24
کار جالبی شروع کردین...

majjidd
13-12-2007, 22:19
سلام
من عضو شودم ولی نمیتونم پست بدم چه جوریاست ؟؟
ایمیلمم تست کردم مشکلی نداشته
فقط میتونم پ خ بدم و تشکر کنم
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟
اینم قدرت من در تاپ سونی

You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts
-------------------------------------
vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

adamhesaby
14-12-2007, 14:54
سلام
من عضو شودم ولی نمیتونم پست بدم چه جوریاست ؟؟
ایمیلمم تست کردم مشکلی نداشته
فقط میتونم پ خ بدم و تشکر کنم
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟
اینم قدرت من در تاپ سونی

You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts
-------------------------------------
vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
اون لینکی که به ایمیلت فرستاد رو اجرا کردی؟
تا موقعی که اونو اجرا نکنی عضویتت فعال نمیشه

adamhesaby
14-12-2007, 14:56
ببخشید، پستم دوتا شد!

marn
14-12-2007, 20:05
سلام دوستان متاسفانه امتحانات دانشگاه شروع شده دوستاني كه وقتشون كمي آزاد تره نگذارن اين تاپيك بره پايين چون واقعا عاليه اگه به همين منوال پيش بريم راستي دوستان ديگه اونجا پست نمي ذارن تو تاپ سوني رو ميگم بيان لينكاشو بذارن اينجا ديگه.

shahriar_669
14-12-2007, 23:06
ok

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi22ir
15-12-2007, 20:30
سلام
پس چرا شل شدین؟
کلک نکنه مدیر شدی دیگه تحوبل نمیگیری؟
مگه قرار نبود پست بدین تاپیک نره پایین؟
در ضمن من هم 3-4 تا تشکر با همین یوزر کردم

marn
16-12-2007, 09:40
من خدا وكيلي چون امتحانات دانشگاه شروع شده فقط روزي 30 دقيقه اونم معمولا صبحا ميام تو تاپيك و اينجورم كه معلومه كسب تو تاپ سوني پست جديد نمي زنه هر كي زد بياد لينكشو بزاره همينجا

marn
17-12-2007, 09:11
ماشاالله به شما همون اولش همتون داغ بودبد ديگه همه ول كردند بابا تاپيكو نفرستيد بره پايين من الان يك درجه اومدم بالا تو تاپ سوني اما هنوز اجازه دانلود ندارم يعني كارمون خوب داره پيش ميره
اينم 2 تا پست جديد تو تاپ سوني

marn
18-12-2007, 12:23
اينم يكي جديد بچها كجايييد شما هيچكس مثل اينكه ديگه تو تاپسوني پست نميده بابا به اين زودي بريديد بيان پست بدين ماهم تشكر كنيم.

shahriar_669
18-12-2007, 23:19
سلام
دوباره لینک رو چک کن
چون میگه Invalid Thread specified

shahriar_669
18-12-2007, 23:20
سلام
دوباره لینک رو چک کن
چون میگه Invalid Thread specified :10:

marn
19-12-2007, 10:44
اينم چندتا ديگه

majjidd
19-12-2007, 21:26
اون لینکی که به ایمیلت فرستاد رو اجرا کردی؟
تا موقعی که اونو اجرا نکنی عضویتت فعال نمیشه

آره بابا من حدود یک سالی میشه عضو شودم ولی همون عوایل بن موقت شودم و بعد از اون به بعد دیگه نتونستم پست بدم
حالا باید چکار کنم ؟ با یک کاربری دیگه برم عضو بشم ؟ یا راه دیگه ای هم داره :13:

marn
20-12-2007, 10:56
آره بابا من حدود یک سالی میشه عضو شودم ولی همون عوایل بن موقت شودم و بعد از اون به بعد دیگه نتونستم پست بدم
حالا باید چکار کنم ؟ با یک کاربری دیگه برم عضو بشم ؟ یا راه دیگه ای هم داره :13:

بهترين كار اينه كه دوباره شما عضو بشي موقع عضويت اگه ايميلتون موجود باشه تو ليست اونا دوباره براتون يك پسور جديد با همون يوزر قبلي ميفرستند به ايميلتون بعد شايد بشه دوباره فعاليت كنيد با همون يوزر قبلي . اگه نشد كه كلا دوباره عضو بشيد البته با يك ايميل جديدو يوزر جديد.

marn
21-12-2007, 13:13
سلام اينم چندتا جديد

saeed.gh
21-12-2007, 13:33
سلام
تشكر شد

big_khan0064
21-12-2007, 14:29
حالا مارن مطمئنی این تاثیری داره؟
اونی که میگی 30 تا پست داد و مدیر شد...شاید از اول مدیر بوده...خوب مدیرها همیشه پستهاشون زیاد تشکر میشه
تو مطمئنی؟

mahdi22ir
22-12-2007, 04:01
سلام
هنوز از مدیریت خبری نیست!!
فقط دوستانی که رای میدن حواستون جمع کنید که برخی از پست ها تشکر لازم ندارن
تشکر مشکوک ممنوع
وگر نه هرچی رشتیم پنبه میشه

shahriar_669
22-12-2007, 10:20
سلام
هنوز از مدیریت خبری نیست!!
فقط دوستانی که رای میدن حواستون جمع کنید که برخی از پست ها تشکر لازم ندارن
تشکر مشکوک ممنوع
وگر نه هرچی رشتیم پنبه میشه

کاملا درسته باید همه حواسشون جمع باشه

B L A S T E R
22-12-2007, 19:14
ولی فک نکنم هرکی تشکر زیاد داشته باشه مدیر بشه.............

Ali_kuchuloo
23-12-2007, 12:35
من هم تشکر کردم ولی فکر کنم یه کمی داره تابلو می شه چون تو یه صفحه مثلاً چهار نفر پست دادن و حتی اون کسی که یک ایده رو مطرح کرده هیچ تشکری ازش نشده و یکهو از یه پست که درباره اون ایده سؤال کرده 9 بار تشکر شده !!!
پیشنهاد من این است که بعضی از پست های خیلی خوب این فروم یا فروم های دیگر را به انگلیسی ترجمه کنید و بگذارید آنجا. آپ کردن فایل های بدرد بخور هم خیلی مؤثر است. همان کاری که mkhan کرد.

marn
24-12-2007, 15:41
سلا م بر برو بچ عزيز راستش من يك ميل به مدير سايت زدم اونا گفتن كه ما دنبال افراد باحال برا مدير شدن هستيم ولي قانون سايت اينه كه از 4 نفر بيشتر نميشه مدير برا سايت بزران اونا هم 4 نفرشون تكميله مگر اينكه يكيشون بميره بخوان يكي ديگه رو بزارن جاش كه خودشون نور چشمي زياد دارن ديگه بي خيال مدير شدن راستي من حدود 2 هفته ديگه اجازه دانلود پيدا ميكنم خلاصه تا جايي كه بتونم از خجالت همتون در ميام راستي يكي بياد يك ميلي يا پيغام خصوصي به يكي از مديرا مثل justme بزنه بپرسه اين تشكرا چي فايده اي داره اصلا بدر ميخوره يا همينجوري برا خشكلي.من اگه بزنم شك ميكنه ميگه اين همه تشكر داره صددرصد كاسه اي زير نيم كاسه هستش.

Ali_kuchuloo
27-12-2007, 11:37
بعد از این که توی top Sony ثبت نام کردم ایمیلی برام اومد با عنوان Welcome to Top Sony Forums!که یه جاش نوشته بود واسه این که اجازه دانلود به شما بدیم باید دو ماه از ثبت نام تون بگذره و 20 تا پست داده باشین و بعدشم هم فقط می تونین تو هر ماهی 100 مگ و حداکثر 50 تا فایل دانلود کنین. تازه تمام پست هاتون هم بررسی می شه
متن پیام بدین شرح است!
Access to area of downloading only after 2 registered months and with 20 messages. 100 MB's limit per month with a máx of 50 files. * The messages with spam will be eliminated.
The activation process in order that the user have permissions to download is not automatic. All messages will be examined before giving permission of downloading for the user

mahdi22ir
30-12-2007, 04:07
سلام
خب اگه از مدیر شدن خبری نیست باید یه استراتژی جدید انتخاب کنیم
تعداد افرادی که میتونن دانلود کنن باید بیشتر بشه !
بعد فایل های کم یاب اولویت داشته باشن
تا بتونیم یه آرشیو درست کنیم مثل تاپ سونی

hossein_2006_a
30-12-2007, 23:45
سلام
خب اگه از مدیر شدن خبری نیست باید یه استراتژی جدید انتخاب کنیم
تعداد افرادی که میتونن دانلود کنن باید بیشتر بشه !
بعد فایل های کم یاب اولویت داشته باشن
تا بتونیم یه آرشیو درست کنیم مثل تاپ سونی

ok
باهت موافقم
:10:

camel_60
02-01-2008, 21:33
كلا تو اين 16 صفحه 19 تا لينك از اين سايت بود كه تشكر كردم !!!!!

حالا كي اكانتت دانلودت فعال ميشه؟

mahdi22ir
09-01-2008, 04:54
سلام
رفقای تاپ‏سونی بـاز تازه چـــه خبر؟
میبنم که این امتحانا همه رو زمین گیر کرده از این برف وسرمای100 - درجه هم بدتر

safoora55
10-01-2008, 01:30
سلام
دستتون درد نکنه واقعا که خیلی باحاله حتی اگه کسی مدیر نشه!!
به این میگن ذهن خلاق

mehran_286
23-01-2008, 17:27
سلام من هم در حال تکمیل عضویت هستم و یه پیشنهاد توپ دارم
به سایت های موبایل خارجی برید هر کی یه مطلب رو کپی و کس دیگر مطلب پایین تر را past کند

mahdi22ir
25-02-2008, 14:29
سلام
ظاهرا واسه این تاپیک هم یواش یواش باید یه فاتحه ای چیزی بخونیم
آخه بیچاره رو به قبله شده

seyyedi
25-02-2008, 15:15
دوستان سلام
من که اولین باره چشم به این تاپیک خورده
من یه نظر دیگه دارک برا اینکه بشه بهتر دانلود کرد
باید چند نفر اونجا عضو بشن و یوزر و پسوردشون رو اینجا بزارن
بقیه با استفاده از این یوزرها پست میدن و تعداد پست ها بیشتر میشه
نتیجه باید یه امتیازی هم برای کاربران ی که فعالترن داشته باشه که همون اجازه دانلود زیادتر هست

marn
27-02-2008, 10:47
خبر خبر
سلام
هر کس فایلی نیاز داره که فقط تو تاپ سونی موجوده بگه که من یوزر پسورد خودمو بهش بدم اونو خودش دانلود کنه.فقط پیغام خصوصی بدین.

mahdi22ir
02-03-2008, 19:44
خبر خبر
سلام
هر کس فایلی نیاز داره که فقط تو تاپ سونی موجوده بگه که من یوزر پسورد خودمو بهش بدم اونو خودش دانلود کنه.فقط پیغام خصوصی بدین.
سلام
ممنونم انجام شد
ایشالا هرچی از خدا میخوای همین الان بهت بده
این حرکت تورو هیچ وقت فراموش نمیکنم
یا علی

mehran_286
07-03-2008, 14:37
سلام به همه تو این جمع اگر کسی adslداره بره تو تاپسونی روی دکمه های تشکر از marnکلیلک کنه تا به امید اینکه marnمدیر شه و برامون فایل بیاره

marn
07-03-2008, 22:01
سلام
دوستان دوباره میگم هر کس فایلی نیاز داره که تو تاپسونی هست بگه که من براش یوزر و پسورد تاپ سونی رو بدم خودش بره اونجا فایل دانلود کنه.فقط پیغام خصوصی بدین من براتون یوزر پسوردو میفرستم.

mostafa_khan001
07-03-2008, 23:24
سلام مارن جان
چطوری؟
من همون mostafa_khan سابقم
همون اوایل برات تشکر میزدم
اقا من mkhan ای دی توی تاپ سونی هستش
لینک پروفایلت رو از اونجا میدی..من پیغام خصوصی بدم بهت؟

mehran_286
08-03-2008, 14:57
مارن جان من نیاز دارم لطفا برام به صورت خصوصی ارسال کن

osameh_m
08-03-2008, 16:23
سلام من هم نیاز دارم اگه لطف کنید برام بفرستید ممنون میشم بهتون پیغام خصوصی هم دادم

osameh_m
08-03-2008, 23:25
يعني هيچكي اينجا نيست كه يوزر و پسورد كه بشه ازش نو topsony دانلود كرد به من بده

marn
10-03-2008, 21:04
سلام
دوستان
کسایی که پیغام خصوصی داده بودن براشون یوزر پسورد رو فرستادم
دوستان فقط مطمئن بشین که فایلایی که میخوان دانلود کنید تو سایتای مجانی نباشه چون اینجوزی الکی اجازه دانلود ازدستمون میره .
التماس دعا

marn
10-03-2008, 21:12
دوستان راستی اینم دوتا تاپیک جدید تو تاپسونی هر کس دوست داره تشکر کنه.

osameh_m
12-03-2008, 19:02
سلام
اولا تشکر از marn عزیز که یوزر و پسورد topsony رو بهم داد دوما دوستان اگه کسی فایلی رو احتیاج نداره غنیمتی دانلود نکنه من 2 روزه که میخوام یک فایل رو دانلود کنم اما محدودیت دانلو دارم message میده که 80 مگ دانلود شده من چه طوری میتونم دانلود کنم؟؟؟

kamyar70
12-03-2008, 19:29
بی جنبه بازی در نیارین دیگه........

marn
13-03-2008, 08:13
سلام دوستان
خواهشن اول یکم دنبال فایلتون بگردین بعدا اگه تو سایتای دیگه نبود از تاپ سونی دانلود کنید
فقط یکی از دوستان حدود 60 مگابایت دانلود کرده .خوب این به نظر من زیاده بخاطری که من خودم که استفاده نمیکنم فقط گذاشتم شما دوستان استفاده کنید. پس اول بگردید تو سایتای دیگه اگه اونجا نیود بعد دانلود کنید از تاپسونی.
در حال حاظر هم 20 مگابایت بیشتر اجازه دانلود نیست پس دوستانی پیغام خصوصی بدن که حجم فایلشون کمه.

osameh_m
13-03-2008, 10:46
سلام marn عزیز
چقدر طول میکشه تا دوباره اجازه دانلود داشته باشیم الان 3 روز هستش که رو همون که رو همون 80 مگ هستش مگه 100 مگ در یک روز نیستش مگه روز بعد نباید دانلود صفر بشه؟؟؟؟

osameh_m
13-03-2008, 10:51
سلام به همه دوستان
این هم یک سایت که هر چی بخواین فایل توش هستش
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یوزر و پسورد cruiser برین از اونجا دانلود کنین فقط تو رو خدا دست از سر این topsony بردارین بزارین من فایلمو ازش دانلود کنم

marn
13-03-2008, 10:53
سلام
نه 100 مگا در روز نیست در ماه است البته هر ماه بیشتر میشه فکر کنم یک چند روز دیگه باز دوباره شارز میکنند البته باز مقدارش از 100 مگا بیشتر است.مثلا ماه اول 50 مگا بود بعد شد 100 مگا با فکر کنم بیشتر میشه.

osameh_m
16-03-2008, 14:39
سلام کجایی marn عزیز؟؟؟
فکر کنم پسورد ورود به topsony عوض شده از دوستانی که marn پسورد رو در اختیارشون قرار داده چک کنن ببینن میتونن وارد بشن یا نه؟؟

Mahdi_P30
16-03-2008, 21:17
دوستان میشه این فایلو برام آپ کنید؟

فایل W610_R1KG001_FS_M_EAST_N_AFR_RED52
ممنون میشم

marn
21-03-2008, 14:26
سلام
ببخشید که جواب ندادم چند روزی نبودم.
خوب در مورد عوض شدن پسورد :تاپ سونی هر چند وقت مجبور میکنه که پسوردو عوض کنی منم عوضش کردم.
هنوز اجازه دانلود از 100 مگا بیشتر نشده که دوستان دیگه 85 مگا اونو استفاده کردن و فقط 15 مگا مونده اگه فایلی که میخوای کمتر از 15 مگا است پیغام بده تا پسورد جدیدو بهت بدم
من الان plus100 هستم و با اجازه 100 مگا در ماه.بعد از plus 100 میدونید plus500 هست که اجازه 500 مگا در ماه داره .خیلی باحاله.چند وقت دیگه فکر کنم بشم plus 500.
دوستان نیازمند فایل از تاپ سونی پیغام خصوصی بدن تا یوزر پسورد بدم.

hessam_sz
15-04-2008, 19:22
من اينو ميخوام

HB1-06_Gen_CDA102568_109_R8A_GENERIC_M_EAST_N_AFR
كاستومايز كا 810 براي r8a براي خاور ميانه.

اينم آدرسش.

پرسپوليس
15-04-2008, 23:48
marn عزیز شما که پیغام خصوصی خودت رو بستی
اگه می شه به من هم بدید
مرسی

hessam_sz
17-04-2008, 21:11
من اينو ميخوام

HB1-06_Gen_CDA102568_109_R8A_GENERIC_M_EAST_N_AFR
كاستومايز كا 810 براي r8a براي خاور ميانه.

اينم آدرسش.

كسي نيست كمك كنه؟

amahdavi2004
23-06-2008, 20:02
لطفا Z530_R6DA002_FS_M_EAST_N_AFR_RED49 05-20-2008 را براي من از نشاني:

دانلود كنيد؛ گوشيم از كار افتاده و براي فلش لازم دارم.

matrixp990i
24-06-2008, 18:04
آقا ما هم هستیم اینم تاپیک جدید

marn
26-06-2008, 11:12
سلام
دوستان عزيز من برا كسي فايل دانلود نمي كنم
فقط پيغام خصوصي بدين من يوزر و پسورد خودمو ميدم خودتون دان كنيد

reza mohammad mahdi
03-07-2008, 08:44
سلام

دوست عزیز تو topsony فایل کاستوم فارسی برای w200 هم پیدا میشه؟

باتشکر

Hadi King
03-07-2008, 09:04
سلام
دوست عزیز تو topsony فایل کاستوم فارسی برای w200 هم پیدا میشه؟
باتشکر
دوست عزيز اينجا رو نگاه كن هر كدوم كه خودت ميدوني فارسيه بگو تا برات دانلودش كنم بزارم :11:

موفق باشيد!:40:

reza mohammad mahdi
03-07-2008, 17:03
سلام

پیشاپیش ازتون تشکر میکنم

اگه ممکنه این دوتا رو برام دانلود کن. آخه نمی دونم کدومش فارسی رو داره.

Hadi King
04-07-2008, 03:50
سلام
پیشاپیش ازتون تشکر میکنم
اگه ممکنه این دوتا رو برام دانلود کن. آخه نمی دونم کدومش فارسی رو داره.

دوست عزيز توي topsony ديگه نميتونم وارد شم اين يوزر وپسوردي كه marn برام با پيغام خصوصي فرستاد ديگه وارد نميشه ولي همين فايل ها رو توي سايتي شبيه همين و مثل خود topsony برات دانلود كردم گذاشتم :11:

marn
04-07-2008, 16:56
دوستان فقط پيغام خصوصي بدين يوزر پسورد داده مي شه هيچ فايلي برا شما دانلود نمي شه فقط خودتون دان كنيد

پسورد هر 3 روز عوض مي شه

mehran_286
07-07-2008, 17:20
سلام خدمت دوستان
من به marnپیغام خصوصی دادم ولی جواب نداد نمیدونم چرا
هادی بی زحمت میتونی یه مین و اف اس برای w700 r1ca021 فارسی بزاری (فارسی داشته باشه)
بسیار متشکرم

Hadi King
07-07-2008, 17:42
سلام خدمت دوستان
من به marnپیغام خصوصی دادم ولی جواب نداد نمیدونم چرا
هادی بی زحمت میتونی یه مین و اف اس برای w700 r1ca021 فارسی بزاری (فارسی داشته باشه)
بسیار متشکرم
بفرما مهران جون فريمور فارسي پيدا نكردم ولي كاستومايزش چرا :11:

كاستومايز فارسي :

marn
08-07-2008, 09:36
سلام
مهران عزيز من برا شما پيغام خصوصي يوزر پسورد دادم اما پيغام مي داد يوزر مورد نظر نمي تواند پيغام شما را دريافت كند لطف كن شما قسمت پيغاماتو چك كن ببين چه مشكلي پيش اومده شايد پر شده يا تنضيماتش بهم خورده.
من تا حالا كسي نبوده پيغام خصوصي بده من براش يوزر پسورد ندم
من در حال حاضر هر 10 روز اجازه دانلود 100 مگا دارم.
دوستان فقط پيغام خصوصي بدن

marn
08-07-2008, 09:38
سلام
مهران عزيز من برا شما پيغام خصوصي يوزر پسورد دادم اما پيغام مي داد يوزر مورد نظر نمي تواند پيغام شما را دريافت كند لطف كن شما قسمت پيغاماتو چك كن ببين چه مشكلي پيش اومده شايد پر شده يا تنضيماتش بهم خورده.
دوستاني كه دان مي كنند لطف كنند با هر دانلود 5 تا صلوات بفرستند برا ظهور و سلامتي آقا امام زمان

Hadi King
08-07-2008, 09:40
سلام
اون يوزر وپسورد هايي كه به من دادي كه ديگه وارد نميشن كه چيزي دانلود كنم :11:

oMID-END
10-07-2008, 23:18
سلام...
آقا ما هنوز امكان ارسال پيام خصوصي رو نداريم...!
ميشه يه يوزر و پسورد هم به من بدي؟