PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی - مشکل در Remote Desktop Connection

shahbandari
11-12-2007, 00:44
سلام دوستان
آقا من هنوز یه مشکلی در رابطه با remote desktop دارم که با چند تا سوال آنها را می پرسم
1- آیا در زمان اتصال هر دو کامپیوتر باید روشن باشند و اگر مثلا کامپیوتر منزل خاموش باشد نمی توان با کامپیوتر راه دور روشن کرد؟
2- آیا حتما باید(هر دو ) به اینترنت وصل باشند یا عضو شبکه محل کار باشند و اگر عضو شبکه هم نباشند دیگر نمی شود کاری کرد (فقط از طریق شماره تلفن)
3- هنگا برقراری تماس در این پنجره زیرچه اسمهایی را باید وارد کرد و این پیغام پایینی معرف چه می باشد ؟
با تشکر فراوان ازدوستان متخصص

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahbandari
11-12-2007, 00:53
شکل دیگری که ظاهر میشود این است

shahbandari
11-12-2007, 00:56
شکل دیگری که ظاهر میشود این است
البته نمیدانم چرا ظاهر نمی شود:41:

Sec Expert
11-12-2007, 01:15
سلام دوست عزیز این رو امتحان کن اینو از یه جایی کپی کردم یادم نیست کجا!:31::
شبکه کردن دو کامپیوتر از راه دور بوسیله مودم مثلا اگر از محل کارتون بخواید به کامپیوتر منزلتون وصل بشید از این راه میتونید استفاده کنید
شما باید کامپیوتر منزلتون رو بصورت میزبان قرار بدید که برای اینکار باید به قسمت Network Connections برید و Create New Connection رو انتخاب کنید در صفحه بازشده Advanced Connection رو انتخاب کنید و به صفحه بعد برید حالا در این صفحه Accept incoming Connection رو انتخاب کنید و به صفحه بعد برید دقت کنید در این صفحه فقط مودم رو تیک بزنید و به صفحه بعد برید در این جا هم Do not Allow رو انتخاب منید و به صفحه بعد برید در این صفحه میتونید به یک یا چند یوزر اجازه دسترسی به کامپیوترتون رو بدید در صفحه بعد روی TCP/IP دو بار کلیک کنید و Specify TCP/IP رو فعال کنید و در قسمت From تایپ کنید 192.168.1.2 و در To تایپ کنید 192.168.1.3 و OK را بزنید حالا Next و بعدش Finish رو کلیک کنید حالا کامپیوتر شما به یک میزبان تبدیل شده

اما برای وصل شدن به کامپیوتر منزلتون باید در کامپیوتر محل کارتون یکی از همین connection ها که برای وصل شدن به اینترنت استفاده میکنید درست کنید و در محل شماره تلفن ، شماره تلفن منزلتون رو بدید و در قسمت یوزر و پسورد همون یوزر و پسوردی رو که در مرحله های قبل انتخاب کردید قرار بدید و dial رو کلیک کنید

بعد از وصل شدن میتونید از برنامه Remote Desktop که در ویندوز موجود هست استفاده کنید و در قسمت IP اون ، IP کامپیوتر منزلتون رو وارد کنید

================================================== ================================
ببین دوست گرامی لازم نیست که کامپیوتر هدف روشن باشه شما می تونی اون رو از توی بایوس طوری تنظیم کنی که با زنگ تلفن روشن بشه تنظیمات بایوس های مختلف بسته به نوع مادربورد یک کمی متفاوت اما شما باید احتمالا" یه چیزی شبیه power on by ring رو enable کنی
البته من هم نمی دونم اگر اون کامپیوتر یوز نیم و پسورد داشت تا همون قسمت لاگین بالا بیاد برای اتصال شما از راه دور کافی یا اینکه ویندوز باید کاملا" بالا بیاد.............(این کپی نبود!:20:)

secure
11-12-2007, 01:52
در مورده سوال اولتون بله باید هر دو روشن باشن.برای استفاده از امکانات Remote Desktop XP .
البته روش هایی برای روشن کردن کامپیوتر به صورت Remote وجود داره که نیاز به ای پی Public دارین.اگر در یک شبکه باشه هم که هیچ چی فقط از طریق برنامهکه فروم رو بگردین هست .تاپیک چند ماه پیشه .

در مورده سوال دومتون بله با باید هر دو تا سیستم توی یک شبکه باشه .یا اگه توی اینترنت هستن ای پی پابلیک داشته باشن.یا هم از Dynamic DNS استفاده کنید که بحثش پیچیده است .در غیر اینصورت تلفن.

عکس هاتون هم مشخص نیست برای سوال سومتون.

shahbandari
14-12-2007, 01:00
سلام
از شما دوست خوبی که جواب این سوال را دادید ممنونم فقط یک مورد اینکه اون شماره های که نوشتید(192.168.1.2) و (192.168.1.3) چه شماره های هستند میشود آنها را تغییر دادیا ثابت هستند
با تشکر

shahbandari
14-12-2007, 01:06
علت ظاهر نشدن عکسها چیست من عکسها را در persiangig دارم و روی عکس گزینه copy image address را میزنم ، درست می زنم یا نه؟