PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : My Network Places چیست ؟

IstaaKon
10-12-2007, 22:14
My Network Places چیست ... ؟

Tornado2800
11-12-2007, 14:32
در شبکه هایی مثل وایرلس بستگی به پرمیشن بندی ها
از این قسمت میشه که ببینید چه کسایی در شبکه وجود دارند در حال حاضر.

sid
11-12-2007, 15:32
جایی که توش همه گزینه های ارتباطی با یک کامپیتر دیگه رو میتونی بسازی اگه سخت افزارش باشه ارتباط برقرار میشه مثلا همین دیال اپ خودمون با مودم و سی دی مودم ایجاد میکنی و نرم فزارشو از اینجا میشناسونی

IstaaKon
11-12-2007, 16:12
ممنون
چندتا سوال ...

اگه فایلی پاک کنی از روی اون کامپیوتر پاک میشه یا اگه یه فایل کپی کنی اونجا ، ذخیره میشه ؟
وقتی که از اون کامپیوتر فایلی رو کپی میکنی ، ایا اون شخص باخبر میشه یا اثری روی سرعت کامپیوترش داره ؟
فکر میکنم فقط My Document کامپیوتر مقابل قابل دیدن هست . ایا میشه بقیه درایوهاش رو هم دید؟( چقدر پررو :21:)

nightmare
11-12-2007, 16:21
ممنون
چندتا سوال ...

اگه فایلی پاک کنی از روی اون کامپیوتر پاک میشه یا اگه یه فایل کپی کنی اونجا ، ذخیره میشه ؟
وقتی که از اون کامپیوتر فایلی رو کپی میکنی ، ایا اون شخص باخبر میشه یا اثری روی سرعت کامپیوترش داره ؟
فکر میکنم فقط My Document کامپیوتر مقابل قابل دیدن هست . ایا میشه بقیه درایوهاش رو هم دید؟( چقدر پررو :21:)

My Network Place جاییه که تمامی کانکشن های ارتباطی در ویندوز ٬ لیست کامپیوتر ها و شبکه های موجود در کنار شما و ... رو نشون میده .

زمانی که وارد یک کامپیوتر میشید ٬ بسته به دسترسی هایی که روی اون سیستم دارید ٬ میتونید فایلی رو پاک کنید ٬ کپی کنید یا ...
تا به حال ندیدم کسی بتونه متوجه بشه که در شبکه چی از کامپیوترش کپی شده . فقط می تونه ببینه که شما داخل کامپیوترش شدید ( Session )
بسته به دسترسی هایی که داخل اون سیستم دارید ٬ شما میتونید به تمامی قسمت های اون سیستم دسترسی داشته باشید و حتی خاموشش کنید . اما در حالت عادی می تونید Share Folder های اون سیستم رو ببینید .

تا بعد ...

IstaaKon
11-12-2007, 16:57
ممنون

این Session قسمتی از کامپیوتر هست یا ... ؟
فکر کنم منظور شما اینه که با این روش نمیشه بقیه درایوها رو دید !

من وایرلس دارم . ایا میتونم Share Folder یک سیستم مثلا یک کافی نت رو خودم اضافه کنم و فایلهاشو ببینم ؟

nightmare
11-12-2007, 17:21
برای دیدن Session :‌

کلیک راست کنید روی My Computer و بعد Manage . در لیست سمت چپ Shared Folders رو باز کنید و در زیر مجوعه هایی که داره Sessions رو کلیک کنید . در سمت راست کامپیوتر هایی رو که به شما متصل شدن رو نشون میده .

برای اینکه بتونید درایو های یه کامپیوتر رو ببینید در Run بزنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به جای x ها شماره های IP سیستم مقابل و به جای C نام درایو مورد نظرتون .
وقتی enter بزنید از شما یوزرنام و پسورد یه یوزر Admin در سیستم مقابل رو میخواد و وقتی شما اونها رو وارد کنید می تونید به درایو ها دسترسی داشته باشید .

اگه اون کافی نت هم وایرلس باشه و شما Key امنیتی وایرلس اون کافی نت رو داشته باشید میتونید به شبکه اونها وصل بشید و با داشتن آیپی های سیستم های اون کافی نت و یوزرنام و پسورد معتبر در سیستم ها به اونها وصب بشید .

راستی ٬ فکرای خطرناک نکن :d

تا بعد ...

IstaaKon
11-12-2007, 20:54
نه بخدا فقط میخواستم بدونم قضیه اش چیه ! که شما هم توضیح کامل دادید
ممنون زیاد :11:

pouria pc man
12-12-2007, 21:27
شما به وسیله ای این برنامه میتوانید وقتی در شبکه هستید(شبکه star یا و.....) برنامه هایتان را به اشتراک گذاشته واز برنامه های یک دیکر استفاده کنید.:31: