PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انرژی

Like Honey
10-12-2007, 21:52
با استفاده از نسبیت میشه اینو گفت که اگه اجسام به سرعت نور برسند به انرژی تبدیل میشوند
با استفاده از دنیا های موازی میشه اینو گفت که یک زره یا یک چیز میتونه در دنیا های مختلف وجود داشته باشه و هرجا کار های مختلفی رو انجام بده
با استفاده از کوانتوم میشه گفت که زراتی که میتونن باعت انجام کارها بشن ( قانون جاذبه)
با استفاده از فضا -زمان میشه گفت که در زمان های مختلف اجسام تغییر میکنند و به خاطر همین نظریه هم هست که آینده و گذشته و حال وجود داره

البته به نظر من

حلا اگه زره ای یا اصلا یه چیزی بتونه با سرعت نور حرکت کنه با استفاده از دنیا های موازی در دنیا های مختلف میتونه وجود داشته باشه به انرژی تبدیل میشه با استفاده از نظریه کوانتوم توانایی تصمیم گیری داره ( هوشمند ) هستش و از حال و آینده هم خبر داره
واز اون جایی که ما نمیتونیم انرژی رو ببینیم پس قابل مشاهده نیست و از اون جایی که همه ی زرات از انرژی تشکیل شددن پس میتونه سازنده ی همه چیز باشه
و علاوه براین همه روزه میشنویم که منابع قوی انرژی میتونن کار های خارق العاده ای بکنن( جابجایی اجسام و تخریب بعضی اجسام دیگر و......پس به این ترتیب میتونیم واسه معجزات دلیل بیاریم

شاید بهتر باشه سوالم رو یه جور دیگه مطرح کنم آیا این ها نمیتونن وجود موجودات خارق العاده ای رو در زمین توضیح بدن؟

پس دلیل این همه اتفاق عجیب تو دنیا چیه؟ همون چیزایی که برای ما ناشناختن وباعث میشن ازشون بترسیم

به نظر من چیز ایی که در بالا گفتم رو نمیشه انکار کرد ،اگه میشه انکارش کرد دلیلتون برای انکارش چیه؟

باتشکر:11:

bb
10-12-2007, 22:01
پس دلیل این همه اتفاق عجیب تو دنیا چیه؟ همون چیزایی که برای ما ناشناختن وباعث میشن ازشون بترسیم

میشه مثال بزنید؟

حلا اگه زره ای یا اصلا یه چیزی بتونه با سرعت نور حرکت کنه با استفاده از دنیا های موازی در دنیا های مختلف میتونه وجود داشته باشه به انرژی تبدیل میشه با استفاده از نظریه کوانتوم توانایی تصمیم گیری داره ( هوشمند ) هستش و از حال و آینده هم خبر داره
واز اون جایی که ما نمیتونیم انرژی رو ببینیم پس قابل مشاهده نیست و از اون جایی که همه ی زرات از انرژی تشکیل شددن پس میتونه سازنده ی همه چیز باشه
و علاوه براین همه روزه میشنویم که منابع قوی انرژی میتونن کار های خارق العاده ای بکنن( جابجایی اجسام و تخریب بعضی اجسام دیگر و......پس به این ترتیب میتونیم واسه معجزات دلیل بیاریم

چند تا ذره میشناسید که سرعت نور داشته باشن ؟

Like Honey
10-12-2007, 22:18
میشه مثال بزنید؟

چند تا ذره میشناسید که سرعت نور داشته باشن ؟

این یه فرضیست اگه قرار بود من ذره ای رو بشناسم که الان این جور سوالارو مطرح نمیکردم:31:

من فقط میخوام بدونم میشه به وسیله ی این چیزایی که گفتم چند تا حلقه ساخت که آخرش به یه چیزی برسیم( یک نوع منبع انرژی)

----------------------
و واسه مثال هم ...
مثلا بعضی فیلم هایی که بر اساس داستان های واقعی ساخته میشن( اسمش یادم نیست)
یه چیزی که میتونه بشنوه ببینه فکر کنه تصمیم بگیره عمل کنه یه چیزایی رو جابجا کنه قابل دیدن نیست انرژی فوق العاده ای داره
تصویر سه بعدی هم ازش نداریم