PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل مودم

aminmousavi86
11-10-2005, 11:30
مودم من تا مدتها خوب كار مي كرد ولي يك روز اتفاقي هنگام شماره گرفتن قبل از اينكه شماره اي را بگيرد با يك پيغام خطاي طولاني با اين مضمون Your modem not found or is busy مواجه شدم و هر چه مودم را Uninstall و دوباره Install مي كردم، هنگام Install با پيغام

Your device has not passed Windows Logo Test and not digitally signed!
Windows strongly recommend you not to setup this device.

مواجه مي شدم و وقتي Continue anyway را ميزدم با همان پيغام اولي مواجه مي شدم. جالب اين است كه يك نفر ديگر با همان CD توانست مودم را درست نصب كند. لطفا بفرماييد مشكل چيست و چگونه مي توان با اين حالت مودم را Setup كرد؟

ضمنا مودم من HSP و ويندوزم Windows XP است.

Rashidahwazian
11-10-2005, 14:58
امتحان کردی ببینی از جاش در نیومده باشه.یا حالا به هر طریقی اتصالش رو از دست داده باشه.
البته اون پیغام دوم که نوشتی رو اصلا بهش توجه نکن. مربوط می شه به شرکت مایکروسافت که انتظار داره همه شرکت ها پیرو اون باشن.

Lord_theOne
12-10-2005, 13:58
مودمت اگر معرفي مي شه و كار نمي كنه خراب شده
ويندوز جديد نصب كن
كاري كه Rashidahwazian عزيز گفته هم تست كن ببين مودم از جاش بلند نشده يا PCI مودمتو عوض كن

blue2006
13-10-2005, 17:57
سلام
دو تامودم يكي گالاكسي كه كالر ايدي ايران است و چيپ اينتل دارد
دومي usrobotics كه چيپ 3com دارد و اصل هم نيست فكر كنم اصلش هم توي ايران نباشه
كدو يكي از اين دو مودم را بخرم بهتره
البته پول مهم نيست و هر دو هم اينترنال هستند

rootnt
13-10-2005, 18:07
من یه مودم USRobotic با چیپ 3com داشتم که external بود (البته خیلی قدیم )
ولی با این تفاسیر که خود شما گفتی بهتره گالاکسی با چیپست اینتل رو بخری (تازه احتمال داره با cidpad هم کار کنه)

blue2006
13-10-2005, 19:51
ديگه كسي نظري ندارد

blue2006
13-10-2005, 19:58
اينجا من هم خدا را مي خوام هم خرما را
نمي دونم مي گن usrobotic سرعتش خيلي مهشره . از طرفي هم گالاكسي كالر ايدي ايرانه كسي كه با اين دوتا مودم كار كرده باشه نيست كه جواب بده

HamidFULL
16-10-2005, 00:08
blue2006 عزيز من جای شما باشم Us.Robotics رو ميگيرم البته فکر کنم External Us.Robotics هم Caller ID اش تو ايران کار کنه
من با Us.Robotics کار کردم حرف نداره گالاكسي زياد جالب نيست