PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار ادیت صدا

momkhbpsp
10-12-2007, 16:04
سلام
من یه برنامه برای ادیت صدا میخواستم که بتونه پارازیت یا خش خش صدا رو از بین ببره
مرسییییییی

hadi_balaa
10-12-2007, 16:23
سلام عزیز

adobe audition 2.0
sony soundforge 9.0

با اینا آدم پرواز میکنه مخصوصا با اولی . البته ورژن 3.0 این برنامه هم اومده اما تا بخواد اینجا بیاد یه چند ماهی طول می کشه .

usfelme
10-12-2007, 17:00
Adobe Audition 3.0 | 225 Mb
Adobe® Audition® 3 (formerly Cool Edit Pro) software is the all-in-one toolset for professional audio production.. Designed for demanding audio and video professionals, Adobe Audition offers recording, mixing, editing, mastering, and effects processing capabilities. Its flexible workflow, combined with exceptional ease of use and precise tools, gives you the power to create rich, nuanced audio of the highest possible quality. Whatever you do with audio, Adobe Audition 3 software helps you sound your best. Get professional results in real time with Adobe® Audition® 3.0 software

Download links

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

momkhbpsp
10-12-2007, 17:50
مرسی از هر دو دوست عزیز

W.Bush
11-12-2007, 00:18
سلام

گفتم کار منم کمی مربوط به این دوسته عزیزه و نرم یه تاپیک دیگه باز کنم.
حالا غرض از مزاحمت:

من آموزش انگلیسی در خواب رو گرفتم (بهتون توصیه می کنم الکی پول خودتون رو دور نریزید) و اصلاً هم ازش خوشم نیومد . این مجموعه اومده و صدا ها رو طوری کرده که صداها یه بار از بلندگوی سمت چپ و یه بار از سمته راستیه در بیاد و این کار تمرکزه آدمو بهم میزنه و انگلیسی یاد نمی گیری که هیچ اصلاً سرت درد می گیره و نمی تونی بخوابی.

خوب سرتون رو درد نیارم
می خوام با یه برنامه ای کاری کنم که صدا از هر دو بلند گو بطور همزمان پخش بخشه و هی اینور اونور نشه
اگه همچین برنامه ای موجود است که قطعاً همین طوره لطفاً دریغ نکنید.

مرسی!