PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا ویروس به Cd منتقل می شه؟

sofia79
10-12-2007, 09:05
سیستم من ویروسی شده و می خوام فیلمها و فایلامو رایت کنم بعد فرمتش کنم.
با رایت کردن ویروس به CD منتقل نمیشه؟

(این ویروس باعث کند شدن سیستم در موقع اتصال به internet شده و در قسمت tools خیلی از گزینه ها و folder option حذف شده. هیچ ویروس کشی رو نمیتونم نصب کنم.)

reza3600
10-12-2007, 11:04
اگه این قابلیت توی ویروس گذاشته شده باشه میتونه این کار رو بکنه و خودش رو توی هر جایی که امکان ذخیره اطلاعات هست کپی کنه

DrXoX
10-12-2007, 11:24
سلام

شما یک بار فقط درایو C رو فرمت کن و دوباره ویندوز بریز و آنتی ویروس نصب کن و در حالت Safe mode سیستم رو اسکن کن البته آنتی ویروس های nod32 ، bitdefender , Kaspersky ی آپدیت شده بهترین گزینه ها هستند

موفق باشید

mahdi7610
10-12-2007, 12:12
سیستم من ویروسی شده و می خوام فیلمها و فایلامو رایت کنم بعد فرمتش کنم.
با رایت کردن ویروس به CD منتقل نمیشه؟

(این ویروس باعث کند شدن سیستم در موقع اتصال به internet شده و در قسمت tools خیلی از گزینه ها و folder option حذف شده. هیچ ویروس کشی رو نمیتونم نصب کنم.)
اگر فایلهای شما ویروسی باشن با رایت کردن اونها روی سی دی ویروس ها به سی دی منتقل خواهند شد . البته خود nero موقع رایت می پرسه که فایلها ویروس یابی شوند یا نه ؟

بهترین کار را دوست عزیز و خوبم DrXoX گفتند بهتره یکبار ویندوز خودتون را عوض کنید و بعد اقدام به نصب انتی ویروس هایی که دوست خوبم گفتند بکنید . هیچ نیازی به فرمت کردن درایو ها نیست .

با یه نصب ویندوز و ویروس یابی مشکل حل خواهد شد .

amin123
10-12-2007, 12:39
سلام

شما یک بار فقط درایو C رو فرمت کن و دوباره ویندوز بریز و آنتی ویروس نصب کن و در حالت Safe mode سیستم رو اسکن کن البته آنتی ویروس های nod32 ، bitdefender , Kaspersky ی آپدیت شده بهترین گزینه ها هستند

موفق باشید

بهتره اين كار تحت safe mode انجام نشه......

قبل از اسكن هم به هيچ عنوان درايو هاي ديگه را باز و يا explorer نكن.........

sid
11-12-2007, 19:23
اسکن با انتی ویروس اپدیت و بعد رایت و بعد نصب مجدد ویندوز
همه جا همینه چون اصولی ترینه

hetaw
14-12-2007, 22:10
دوست عزیز قبل از آنکه به اینترنت وارد بشید و بعد از آنکه boot کامپیوترتون تموم شد اولین کاری که باید بکنید نصب یک آنتی ویروس خوب است.
با تصدیق پیشنهادرفقا من هم avast anti virus را پیشنهاد می کنم.

به درود....

soroosh2002
14-12-2007, 22:24
البته بنده فکر می کنم اگر از PC Cillin استفاده کنید بهتر است ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]