PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری میتونم یه فایل Rar رو که پسووردش اشتباس باز کنم؟

ejbaree
09-12-2007, 00:18
سلام، چطوری؟

آقا ما یه فایل rar دانلود کردیم ولی بعدش دیدم اون پسووردی که برای باز کردنش گذاشته کار نمیکنه! :41:
حالا چطوری میتونم این لعنتی رو باز کنم؟
راهی داره.

:19:

amin123
09-12-2007, 01:30
بدون پسورد كاري نميتوني بكني مگر اينكه پسورد را بشكني......

با نرم افزار Passware

j0l6
09-12-2007, 01:38
لینک فایل رار رو که داری؟ اسم کامل فایل رو از رو لینکش کاپي کن بعد داخل ګوګل سرچ کن، سایت هایی که اون فایل رو شیر کردن رو برات ردیف میکنه وارد اون سایت ها لینک فایلت رو پیدا کن احتمالا پسوردش رو هم ګذاشتن کنارش

DrXoX
09-12-2007, 01:48
سلام

با استفاده از برنامه Passware Kit Enterprise می تونید پسورد فایل مورد نظر رو پیدا کنید البته اگر پسوند بیشتر از 3 حرف باشه یا توی پسورد از Space یا کاراکترهای خاص استفاده شده باشه پیدا کردن پسورد خیلی سخت میشه البته این برنامه و برنامه های دیگری که برای این کار وجو داره مدت زمان زیادی طول می کشه تا پسورد رو پیدا کنند

موفق باشید

ejbaree
09-12-2007, 10:21
لینک فایل رار رو که داری؟ اسم کامل فایل رو از رو لینکش کاپي کن بعد داخل ګوګل سرچ کن، سایت هایی که اون فایل رو شیر کردن رو برات ردیف میکنه وارد اون سایت ها لینک فایلت رو پیدا کن احتمالا پسوردش رو هم ګذاشتن کنارش

آقا قربون دستت من این کارم کردم ولی چیز بدرد بخوری نیافتم!
اگه میشه یه لطفی کنید شما هم در این زمینه منو کمک کنید.

اسم فایلی که دانلود شده:
Xilisoft[1].Video.Editor.v1.0.18.1012-Portable

j0l6
09-12-2007, 12:20
اګه لینکش رو میزاشتی بهتر بود
لینک دانلود و پسوردی که پیدا شد این هستش ببینین اګه همون لینکی هست که شما دانلود کردین ، پسوردش باید همین باشه که نوشته اګه همون لینک نبود فکر کنم بهتره این یکیو دانلود کنی که پسوردش رو نوشتن یا اینکه یه ورژن دیګه که پسوردش وجود داشته باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pw: clickon

amin123
09-12-2007, 13:54

عزيز خوب ابن كه نظد راه.... ممكنه پسورد را خودش گذاشته باشه و يا يكي از اين سايت هاي دانلود ايراني و گذاشته باشند واسه دانلود

j0l6
09-12-2007, 14:06
عزيز خوب ابن كه نظد راه.... ممكنه پسورد را خودش گذاشته باشه و يا يكي از اين سايت هاي دانلود ايراني و گذاشته باشند واسه دانلود
دوست عزیز شما ببینین ایشون چی خواستن و پست های منو ببینین بعد بګین این نشد راه.
خودشون ګفتن فایل رو از یه جا دانلود کردن ، معمولا کسایی که فایلی رو یه جا اپلود میکنن و لینکش رو میزارن واسه بقیه ، پسورد اون رو هم کنار لینک دانلود میزارن
حالا وقتی شما لینک دانلود رو دارین بهترین راه واسه پیدا کردن پسورد ، سرچ کردن لینک و پیدا کردن اون لینک هستش که در واقع شما رو به پسورد می رسونه
اګه یه ذره فکر میکردین متوجه می شدین که بهترین و ساده ترین راه همینی هست که من ګفتم
در ظمن شما اګه راه بهتری سراغ دارین بزارین پيش پاش به جای اینکه بګین " این که نظد راه "

hell_girly
01-01-2008, 02:05
میتونی با نرم افزار passware اونو از بین ببری البته با این نرم افزار میشهpassword خیلی از نرم افزار های دیگه رو هم از بین برد|: