PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاز به راهنمایی برای ساخت یک شبکه (گیم نت)

khaiyam
08-12-2007, 21:52
با درود خدمت دوستان من میخواستم بدونم که گیک نت ها به چه صورت کامپیوتر ها به هم لینک می شوند تجهیزات سخت افزاری تنظیمات نرم افزار من هیچی از شبکه نمیدونم اگر(چون تا حالا کار نکردم) منبعی در مورد شبکه اطلاحات اولیه و بقیه مسائل دارید لطف کنید معرفی کنید یا خودتون در همینجا توضیح بدید
-----------------------
پیشاپیش تشکر می کنم

mamad_tk_pk
09-12-2007, 23:28
خيلي با حالي
مي خواي خودت شبكه ي گيم نت راه بندازي در ضمن هيچ چيز هم از شبكه نمي دوني ؟

khaiyam
11-12-2007, 21:07
من نمیخوام شبکه راه بیاندازم من برای کار برنامه نویسی نیاز به شبکه دارم احساس کردم شبکه گیم نت معماریش برای کار من مناسب باشه

khaiyam
11-12-2007, 21:08
با درود خدمت دوستان من میخواستم بدونم که گیک نت ها به چه صورت کامپیوتر ها به هم لینک می شوند تجهیزات سخت افزاری تنظیمات نرم افزار من هیچی از شبکه نمیدونم اگر(چون تا حالا کار نکردم) منبعی در مورد شبکه اطلاحات اولیه و بقیه مسائل دارید لطف کنید معرفی کنید یا خودتون در همینجا توضیح بدید

کسی نیست پاسخ من را بده

mamad_tk_pk
11-12-2007, 21:25
اگر مي خواي برنامه هاي تحت شبكه بنويسي يا اينكه مي خواي برنامه اي بنويسي و روي يك سيستم ديگه با يك سيستم عامله ديگه امتحان كني يا امثالهوم چرا مي خواي اين همه الكي خرج كني و خودت رو تو دردسر بندازي ؟
يك روش سراغ دارم كه هم از لحاظ معماري و هم از لحاظ كچبري و اينا به كارت مياد :
اصولا برنامه نويس ها كه اين كارهاي بالايي رو كه گفتم مي خوان انجام بدن از برنامه هايي استفاده مي كنن كه در كامپيوتر خودشون چند ويندوز مجازي بالا ميارن و اونها رو خيلي راحت شبكه مي كنن نه اينكه چند كامپيوتر بخرن و اونها رو با كلي هزينه و دردسر شبكه كنن .
من برنامه ي VMware 4.0 رو بهت پيشنهاد ميكنم
اگر متوجه نشدي مي تونم واضح تر توضيح بدم

khaiyam
13-12-2007, 21:37
منظور شما را متوجه شدم اگر ممکنه در مورد این نرم افزار بیشتر توضیح بدید و بگید چگونه این کار را کنم

mamad_tk_pk
14-12-2007, 16:06
سايتي رو براي دانلود رايگان اين برنامه براتون پيدا نكردم ولي اگر اين سي دي رو بخري فكر كنم خيلي بهتر باشه
برنامه هاي زيادي براي اين كار وجود دارن كه به نظر من بهترين اونها VMware 4.0 workstation هستش .
شما اين برنامه رو تهيه كنيد . بعد از اينكه اين برنامه رو تهيه كرديد من يك مقاله ي آموزشي براتون مي نويسم .
مشخصات سيستمي كه براي اين كار لازم هست :
1 . سي پي يو حداقل 1.7
2 . رم 756 يا 512
اين برنامه هم براي كار شما خيلي به كار مياد و هم براي ياد گيري شبكه .