PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب سخت افزار

ساره38
08-12-2007, 20:40
سلام دوستان
من یه مشکل با نصب سخت افزار دارم اونم اینکه من همیشه از طریق یه علامت سوال زرد رنگ که توی dvice manager\hardwar[]ظاهر می شه همیشه سخت افزارهامو نصب می کنم اما چند وقتیه که این علامت تو این قسمت ظاهر نمیشه می خوام بدونم میشه کاری کرد که همیشه این علامت ظاهر بشه یا نه چون از طریق add hard war control panelنمی تونم مودمم رو نصب کنم یعنی مشکل اینجاست که یه جا تو مراحل نصب باید نوع
com رو انتخاب کنیم که من فقط نوع com1 دارم در صورتیکه باید com3 استفاده کنم .
با تشکر ساره

HixHox
09-12-2007, 00:06
خوب مسير زير هم ميتونيد نصب كنيد :
mycomputer>properties>hardware>device manager

TEC
09-12-2007, 02:37
از روی سی دی مودمتون رو نصب کنید دوست من..
یعنی خوده فایل اصلی نصب نرم افزاریه مودم رو اجرا کنید، بدون اینکه به بخش کنترل پنل برید.

موفق باشید.:)

ساره38
09-12-2007, 15:32
برای نصب مودم از سی دی مادر بورد استفتاده می کنم . این سی دی هم یه سری گزینه های عجیب و غریب داره که نمی دونم کدومش مال مودم هست البته اکثرشون رو امتحان کردم اما فایده ای نداشت البته اگه شما می دونین ممنون می شم به منم بگین
با تشکر فراوان ساره

HixHox
10-12-2007, 14:31
ساره دوست عزيز ،‌در همون مسيري كه در بالا گفتم اگه دنبال كنيد " ليست نرم افزار هايي كه نصب شدن رو بهتون نمايش ميده .

اگر سخت افزارري هم نصب نشده باشه ، با يك علامت زرد تعجب نمايش داده ميشه ، بعد از اينكه سي دي مادر بورد رو قرار دادين ،‌ميتونيد رو اون علامت زرد راست كليك كرده و آپ ديت درايور رو بزنيد تا در صورت اينكه فايل آپ ديت درون سي دي بود ، سخت افزار نصب بشه!

ساره38
10-12-2007, 19:36
ممنونم دوست عزیز
من که عرض کردم همیشه از طریق همون علامت زرد رنگ استفاده می کردم اما مدتیکه بعد از گذاشتن سی دی اون علامت ظاهر نمی شه برای همین نصب مودم برام خیلی سخت شده می شه کاری کرد که اون علامت همیشه دیده بشه
ممنونم ساره

TEC
11-12-2007, 02:45
دوست من چه مدته ویندوز رو نصب کردی؟
یعنی اینکارو شما داری بعد از نصب ویندوز جدید انجام میدید یا نه؟

DrXoX
11-12-2007, 16:18
ممنونم دوست عزیز
من که عرض کردم همیشه از طریق همون علامت زرد رنگ استفاده می کردم اما مدتیکه بعد از گذاشتن سی دی اون علامت ظاهر نمی شه برای همین نصب مودم برام خیلی سخت شده می شه کاری کرد که اون علامت همیشه دیده بشه
ممنونم ساره

سلام

دوست عزیز شما بعد از این که مودم رو نصب می کنید علامت زرد رنگ نیز حذف میشه اگر می خوایین دوباره بیاد باید مودم رو Unistall کنید ولی چرا ؟؟؟؟ یه راه راحت تر هم وجود داره

شما می تونید از طریق گزینه Add Hardware موجود در Control Panel مودم و دیگر قطعات رو به سیستم بشناسونید در ضمن برای تغییر Com هم می تونید بعد از نصب Com رو تغییر بدین برای این کار وارد Control panel بشید و روی گزینه Phone and Modem Option کلیک کنید در پنجره ظاهر شده روی تب Modems کلیک کنید بعد روی دکمه Properties پایین صفحه کلیک کنید درپنجره بعدی به تب Advanced بروید و روی دکمه Advanced port Settings کلیک کنید و در پنجره بعدی در پایین صفحه قسمت Com Port Number می تونید Com رو تغییر بدین

موفق باشید

winxp
11-12-2007, 16:18
سلام عزیز من

اون علامت زرد رنگ وقتی میاد که یه سخت افزار جدید به سیستم وصل کرده باشین

احتمالا مودمتون اسیب دیده

در بیارین رو یه اسلات دیگه جا بزنین ببینین حل نمیشه

موفق باشین

ساره38
12-12-2007, 15:15
ازهمه دوستان خوبم متشکرم مشکلم تا حدی حل شد
بسیار ممنونم

HixHox
12-12-2007, 15:24
خوب خدا رو شكر ، اين تا حددي مربوط به چي بود‌؟ مشكل بزرگي نبود كه!