PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سی دی های قفل دار را با چه نرم افزاری باز کنم ؟

hadi_balaa
08-12-2007, 19:22
چطور می تونم برنامه ها رو از یه سی دی قفل دار بیرون بکشم ؟

مثلا سی دی های نرم افزاری jb خیلی گیر هستند

-

Farahmand Farshidy
08-12-2007, 19:49
سلام دوست عزیز!:11::11:

نرم افزار های مانند Clone Cd ، Alcohol120% و غیره میتوانند از سی دی هایی که دارای قفل های ساده اند Image بگیرند که شما میتوانید این Image را در درایو مجازی قرار دهید( یعنی Mount نمایید ) و از آن نرم افزار ها استفاده نمایید.همچنان شما میتوانید با استفاده از برنامه های مذکور Image را در CD یا DVD بنویسید و آن CD را تکثیر نمایید.

اما اگر قفل ها خیلی حرفه ای باشند، از دست این برنامه ها چیزی بر نمیاد و نمیتونن Image بگیرند.

اما اگر دوستان برنامه های حرفه ای دیگر سراغ دارند، با ذکر نمودن اسم آن و گزاشتن یه لینک یا آدرس دانلود برنامه ما را هم مستفید و ممنون سازند.

مؤفق باشید!:10:
فرهمنـــــــــد

[ali]
09-12-2007, 12:03
عزیز ولی به رایتر ممکنه صدمه وارد کنه

hadi_balaa
09-12-2007, 13:26
سلام دوست عزیز!:11::11:

نرم افزار های مانند Clone Cd ، Alcohol120% و غیره میتوانند از سی دی هایی که دارای قفل های ساده اند Image بگیرند که شما میتوانید این Image را در درایو مجازی قرار دهید( یعنی Mount نمایید ) و از آن نرم افزار ها استفاده نمایید.همچنان شما میتوانید با استفاده از برنامه های مذکور Image را در CD یا DVD بنویسید و آن CD را تکثیر نمایید.

اما اگر قفل ها خیلی حرفه ای باشند، از دست این برنامه ها چیزی بر نمیاد و نمیتونن Image بگیرند.

اما اگر دوستان برنامه های حرفه ای دیگر سراغ دارند، با ذکر نمودن اسم آن و گزاشتن یه لینک یا آدرس دانلود برنامه ما را هم مستفید و ممنون سازند.

مؤفق باشید!:10:
فرهمنـــــــــد

ببخشید عزیز مثل اینکه من سوالمو بد مطرح کردم . منظورم این بود که یک یا چند تا برنامه خاص رو چه جوری میشه از یه سی دی قفل دار تو هارد کپی کرد نه کل سی دی رو . ok ؟

hadi_balaa
09-12-2007, 13:32
;1883812']عزیز ولی به رایتر ممکنه صدمه وارد کنه

چطور مگه ؟ من تا حالا اینو نشنیده بودم . یعنی شما میگی اگه از یه سی دی قفل دار image بگیریم به رایتر آسیب میرسه ؟ اگه می شه یه کم توضیح بدید .

MB_Danger
09-12-2007, 14:36
ببخشید عزیز مثل اینکه من سوالمو بد مطرح کردم . منظورم این بود که یک یا چند تا برنامه خاص رو چه جوری میشه از یه سی دی قفل دار تو هارد کپی کرد نه کل سی دی رو . ok ؟
سلام به همه ی دوستان

از نرم افزار IsoBuster استفاده کنید .

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نسخه ی 2.2.0.1 ( آخرین نسخه ) ( هجدهم آذر 1386 )

Size : 2.2 MB

سایت سازنده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید .

hadi_balaa
10-12-2007, 14:20
سلام به همه ی دوستان

از نرم افزار IsoBuster استفاده کنید .

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نسخه ی 2.2.0.1 ( آخرین نسخه ) ( هجدهم آذر 1386 )

Size : 2.2 MB

سایت سازنده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید .

آقا اتفاقا من خودم هم ازین برنامه واسه اینکارا استفاده می کنم . من فکر کردم فقط خودم ازین برنامه واسه اینکار استفاده میکنم . می خواستم بدونم که برنامه بهتر ازین هم داریم که من برم سراغ اون ؟

من فداتم
خاک پاتم
چون پرنده در هواتم
من رفیق گر یه هاتم

MB_Danger
10-12-2007, 15:43
آقا اتفاقا من خودم هم ازین برنامه واسه اینکارا استفاده می کنم . من فکر کردم فقط خودم ازین برنامه واسه اینکار استفاده میکنم . می خواستم بدونم که برنامه بهتر ازین هم داریم که من برم سراغ اون ؟
سلام ...
می خوای چه کاری انجام بدی که این برنامه از پسش بر نمیاد ؟

hadi_balaa
10-12-2007, 15:52
همین بود که گفتم . می خوام برنامه ها رو یکی یکی از داخل یه مجموعه نرم افزاری قفل دار بیرون بکشم .
این کارو انجام میده اما حجم فایل خروجی رو زیاد میکنه . تازه بعضی از اونا رو هم اصلا خارج نمی کنه .
ورژن برنامه هم 2.1.0.2 هست .