PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در خاموش شدن ویندوز me

hadi_balaa
08-12-2007, 18:43
من هر وقت می خوام شات داون کنم سیستم خاموش نمی شه و مجبورم اول ریست کنم بعد وقتی که هنوز ویندوز بالا نیومده دکمه پاور رو بزنم تا خاموش بشه . در ضمن فکر نکنم ویروس داشته باشه یا اینکه مشکل سخت افزاری داشته باشه . متاسفانه مجبورم به خاطر یه نرم افزار که ایرانی هم هست ( اسمش رز 203 هست که یه برنامه مخابراتیه ) از me استفاده کنم چون رو xp نصب نمی شه . خلاصه با اینکه مشکل زیاد بزرگی نیست اما لج آدمو در میاره . من از سایت majorgeeks یه پچ هم گرفتم که درست بشه آخه یکی گفته بود این اشکال از ویندوزه و مایکروسافت پچ اونو ساخته اما وقتی خواستم نصبش کنم پیغام داد که این پچ مربوط به این ورژن از ویندوز نیست .

با این اوصاف من چه بنمایم ؟؟

Farahmand Farshidy
08-12-2007, 19:20
سلام هادی جان!

خوبی عزیز!

من که در مورد Windows Me نمیدونم اما یه راه حل در ویندوز XP بنظرم میرسه و اون استفاده از حالت Compatibility استفاده نمایید.

اگر برنامه شما در ویندوز XP نصب میشه اما اجرا نمیشه، به این روش عمل نمایید:

بروی آیکون برنامه تون کلیک راست نموده و بروی تب Compatibility کلیک نمایید.بعد تیک گزینه :Run this program in compatibility mode for را گزاشته و بعد بروی کادر فعال شده کلیک نموده و Windows 98 / Windows Me را انتخاب نموده و بروی OK کلیک نمایید.

با این روش برنامه شما در محیط XP اجرا میشه.

اگر مشکلی بود اطلاع دهید!

مؤفق باشید!
فرهمنـــــــــد

HixHox
09-12-2007, 00:10
حرف دوست مون فرهمند كاملا صحيح ، حتما عملي ميشه!

hadi_balaa
09-12-2007, 13:44
سلام هادی جان!

خوبی عزیز!

من که در مورد Windows Me نمیدونم اما یه راه حل در ویندوز XP بنظرم میرسه و اون استفاده از حالت Compatibility استفاده نمایید.

اگر برنامه شما در ویندوز XP نصب میشه اما اجرا نمیشه، به این روش عمل نمایید:

بروی آیکون برنامه تون کلیک راست نموده و بروی تب Compatibility کلیک نمایید.بعد تیک گزینه :Run this program in compatibility mode for را گزاشته و بعد بروی کادر فعال شده کلیک نموده و Windows 98 / Windows Me را انتخاب نموده و بروی OK کلیک نمایید.

با این روش برنامه شما در محیط XP اجرا میشه.

اگر مشکلی بود اطلاع دهید!

مؤفق باشید!
فرهمنـــــــــد

سلام فرهمند جان

عزیز این برنامه بد قلق تر ازین حرفاس . اصلا نمی شه رو xp نصبش کرد . اگه نصب می شد که من دیگه مشکلی نداشتم .
در ضمن اصلا مشکل فعلی من این برنامه نیست که بخوام درستش بکنم یا نکنم . مشکل من خاموش نشدن ویندوزه . حتی فکر نکنم به این برنامه مربوط هم بشه چون یه سالی روش نصب بود و سیستم درست خاموش می شد اما بعد از یه مدت این مشکل پیش اومد . وقتی ری استارت میکنم میره پایین و موقع بالا اومدن تو قسمت داس گیر میکنه یعنی یه خط تیره چشمک زن میاد و همین جا لنگر میندازه .

hadi_balaa
15-12-2007, 12:46
من منتظر جواب هستم . یعنی واقعا هیچکی نمیتونه این مشکلو حل کنه .