PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست چند تا برنامه صوتی تصویری

babak_deghat
08-12-2007, 13:22
1برنامه ای هست که بشه باهاش فایلهای فلش تو سایتها رو (مثل یوتیوب)رو تو کامپیوتر سیو کنه؟
دوم این که برنامه ای هست که بشه باهاش از محیط ویندوز یا برنامه های در حال اجرا یا بازی ها صدا ضبط کرد؟

این به اصطلاحbarها رو من چه جوری میتونم هر کدام را به تنهایی گوش دهم یا هر کدام که نخواستم را حذف کنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن بهترین دانلود منیجر برای فایر فاکس کدومه؟

با تشکر

Alastoor
08-12-2007, 17:30
سلام

1برنامه ای هست که بشه باهاش فایلهای فلش تو سایتها رو (مثل یوتیوب)رو تو کامپیوتر سیو کنه؟

YouTube / تمامی ابزارها دانلود در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای فلشهای معمولی: SaveFlash / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوم این که برنامه ای هست که بشه باهاش از محیط ویندوز یا برنامه های در حال اجرا یا بازی ها صدا ضبط کرد؟

jetAudio / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از ابزار Audio Mixing Recorder این برنامه و تنظیم Stereo Mix می تونی این کارو بکنی.

این به اصطلاحbarها رو من چه جوری میتونم هر کدام را به تنهایی گوش دهم یا هر کدام که نخواستم را حذف کنم؟
متوجه سوال نشدم. در چه برنامه ای؟ بیشتر توضیح دهید.

در ضمن بهترین دانلود منیجر برای فایر فاکس کدومه؟

IDM‌ دانلود منیجر خوبیه :20:

Internet Download Manager / تمامی ورژن ها در این تایپک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشین.

babak_deghat
08-12-2007, 18:43
متوجه سوال نشدم. در چه برنامه ای؟ بیشتر توضیح دهید.

ببینید من یه موقعی می خواستم صدای یک خواننده رو از آهنگ حذف کنم.برای این کار من هر برنامه ای رو که فکرشو بکنید(حدود10-12تا فکر کنم)که همشون این کارو میکردن رو امتحان کردم اما نتیجه ی مطلوبی از هیچکدومشون نگرفتم زیرا اولا صدای خواننده کاملا حذف نمیشد دوما کیفیت صدا به شدت افت میکرد.حالا به این نتیجه رسیدم اگه برنامه ای باشه که خودمون بتونیم باهاش اینbarها رو خودمون ویرایش کنیم نتیجه ی مطلوبی خواهیم گرفت.این موضوع رو من با یکی از دوستانم در میان گذاشتم.اونم گفت که یک همچین برنامه ای رو داشته و تونسته صدای یک ساز مخصوص را به خوبی از آن آهنگ بردارد.اما متاسفانه نام برنامه یادش نبود

usfelme
09-12-2007, 00:57
ببینید همه این برنامه ها اینگونه هستند و معمولا روی نوع خاصی از آهنگ ها جواب میدند و شما خودتون با تست چند آهنگ متوجه میشید.اینکه شما خودتون بروی اکولایزر بخواهید کار کنید بله تا حدودی نتیجه ی بهتری خواهید گرفت.

babak_deghat
09-12-2007, 12:54
ببینید همه این برنامه ها اینگونه هستند و معمولا روی نوع خاصی از آهنگ ها جواب میدند و شما خودتون با تست چند آهنگ متوجه میشید.اینکه شما خودتون بروی اکولایزر بخواهید کار کنید بله تا حدودی نتیجه ی بهتری خواهید گرفت.

نه اتفاقا رو همه ی آهنگها همین نتیجه رو میدن

usfelme
09-12-2007, 20:08
شما با ulead media studio فکر کنم بتونید روی اکولایزر کار کنید ولی دقیقا یادم نیست چه جوری میشد.