PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين سيم کارت اعتباري

siamak_kh
07-12-2007, 21:49
ميخواستم يه سيم کارت اعتباري بگيرم(فعلا باسه 5- 6 ماه ميخوام تا بعد يه دايمي بگيرم)...با توجه به اين که زنگ خور و زنگ زن من تقريبا کم هستش کدام سيم کارت اعتباري رو پيشنهاد ميکنيد..تاليا..919...يا ايران سل
البته ميگن ايران سل از نظر آنتن دهيش خوب نيست...پس از ميان اون دوتاي ديگه ، با شرايط من کدومش بهتر هستش؟؟

reza41
10-12-2007, 23:32
به نظر من ايرانسل نگير
0919 از بقيه خيلي بهتره
من هم ايرانسل دارم و هم 0919 كيفيتشون چه توي آنتن دهي و چه توي صدا و ديگر موارد اصلا قابل مقايسه نيست

arman4459
14-12-2007, 01:02
ب احترام کامل برای نظر رضا جون باید بگم باید بگی تو کدوم شهری.از نظر هزینه ایرانسل خیلی خیلی ارزانتر از همراه اول.

مکالمه با 919 فوق العاده گرون می افته.ولی ایرانسل کلی طرح های رایگان ازون داره.و تنها مشکلش پوشش کم شبکه ایرانسل.و کلی امکانات جذاب تو ایرانسل هست.
در صورتی که همراه اول فقط میشخه باش زنگ زد و اس ام اس زد همین و بس

n_yaghmaei
14-12-2007, 16:31
اگه مکالمت زیاده از همراه اول ********091 استفاده کن
اگه اس ام اس بازی زیاد می کنی و کیفیت برات مهم نیست از ایرانسل استفاده کن
اگر کیفیت صدا در داخل شهرت برات مهمه و در محل زندگیت تالیا انتن میده تالیا رو بگیر (برای افرادی که از موبایل استفاده زیادی نمی کنند تالیا خیلی خوبه فقط مشکلات کوچکی داره من هم یک زمانی مشکل تو رو داشتم همین کار رو کردم (البته اون موقع فقط تالیا و ایرانسل بود)
ضمنا الان تالیا محدودیت زمانی اعتبارشو برداشته و هزینه هاشم از ایرانسل ارزونتره

Meisam Khan
14-12-2007, 17:36
اين كه سوال نداره ايرانسل از همش بهتره البته ماله شيطانسل هم خوبه.

reza41
19-12-2007, 00:02
سلام
در مورد ايرانسل مي بينم بيشتر دوستان از ايرانسل تعريف كردن من فكر مي كنم اين دوستان ساكن تهران هستن و احتمالا در تهران ايرانسل وضعيت بهتري داره
اما من در قم خط ايرانسل دارم باور كنيد نه مي شه با اون تماس گرفت و نه تماس مي گيره يعني با تلفن ثابت بايد 10 بار بگيري و اگه شانس بياري بتونه بگيره
با موبايل 0912 هم كه عمرا خودتو بكشي نمي توني ايرانسل رو بگيري
با خود ايرانسل هم نمي توني موبايل 0912 رو بگيري و تلفن ثابت رو به سختي
اگر هم موفق بشي و تماس بر قرار بشه حالا چه دو تا ايرانسل با هم يا يكي ايرانسل صدا دائما قطع و وصل ميشه و بعد از چند ثانيه قطع ميشه
واقعا افتضاحه و اين مال الان هم نيست از وقتي ايرانسل نوشته پوشش شبكه در قم كامل هست همين وضعيت بوده و روز به روز هم بدتر مي شه كه حدودا يك سال و نيمه
در مورد اينترنت هم كه مگه تو خواب بشه الان باهاش متصل شد
در مورد ام ام اس هم همينطور
يعني توي قم من اينو با چند خط ايرانسل و چند گوشي مختلف تست كردم هميشه و همشون همينطوري بودن
و جالب اينه كه هيچ جايي وجود نداره كه تو بتوني اعتراض كني
بنابراين فكر مي كنم دوستان طرفدار ايرانسل فقط تهران يا شهرهايي رو مي بينند كه آنتن ايرانسل خيلي قويه مثل همدان
و گرنه تو همه جاي ايران اينطور نيست
ما كه خيري از ايرانسل نديديم
و واقعا فرق اون و اپراتور دولتي از زمين تا آسمون يه كم بيشتره
در هر حال نظر همه محترمه

golmohammadi
19-12-2007, 11:49
خوب ديگه
بايد هر كسي كه ميخواد بخره يه تحقيق كوچولو بكنه تا اگر ايرانسل در شهر خودش آنتن خوب ميده اونو بگيره
من ايرانسل دائم دارم ( تو تبريز ) باورتون ميشه هر روز كمترين مكالمه من 1 ساعت و بيشترينش 4 ساعت هست بطور متوسط در هر روز 1.5 ساعت مكالمه دارم اما الان كه قبض اومده براي يكماه 18000 اومده !!!
دوست من دائمي داره الان براي 180000 اومده (مدت مكالمش هم از من كمتره )
يه چيزي هم بگم آنتن ايرانسل روز به روز به جاي اينكه بهتر بشه ، بدتر ميشه
آنتنش از همون روز اول خوب نبود ولي قبلا بهتر بود
من يادمه هر وقت شماره گيري ميكردم قاطي داشت گاها فوري ميگرفت و بعضا هم چند بار بايد ميگرفتي تا انتن بده
اما چيز خوبي كه داشت يا شماره نميگرفت و يا اگر ميگرفت بين مكالمه چيزي به نام قطعي وجود نداشت در حالي كه الان وسط مكالمه هم خيلي وقتها قطعي صدا هست و بعضي مواقع هم قطع ارتباط ميشه
دليل اينكار هم فكر كنم به خاطر ارزان كردن مكالمات و انواع طرحهاي تشويقي هست ( كه منجر به افزايش ساعات مكالمات افراد ميشه )
با همه اينها آينده ايرانسل را بهتر از مخابرات ميبينم

Ship Storm
20-12-2007, 00:43
چون تهرانی به نظر من یه ایرانسل دائمی بگیر خوبه

planetmercury
20-12-2007, 08:02
من دیروز یه اعتباری ایرانسل گرفتم فقط به امید اینترنتش که اونم میگه فعلا" شبکه قطع هستش !!!!!
ببینم همیشه از این مشکلات داره ؟! یا شانس بد منه ؟!؟!؟!؟ :(

Mojtaba N87
20-12-2007, 16:28
واسه تهران و مشهد ایرانسل خیلی خوب جواب می ده ولی قطعی شبکه زیاد داره!!!

reza41
20-12-2007, 16:29
وقتي ايرانسل بخري بايد پي اين چيزا رو هم به تنت بمالي
اينترنت كه سهله بعضي وقت ها خود شبكه اش هم قطع ميشه

asfa
22-12-2007, 15:04
حرف آقا رضا درست ولی بازم به نظر من از اعتباری همراه اول بهتره ...

Tornado2800
27-12-2007, 01:51
من مشکلاتی رو که شما میگید اصلا ندارم از ایرانسل !!!

در کل بهت بگم از لحاظ آنتن دهی میخوای؟ همراه اول بگیر..
ولی خداوکیلیییی این ایرانسل فرشته ی نجات من شده ! نمی دونم با این همه کار که دارم می کنم چرا مثل اعتباری دولتی اعتبارم کم نمیشه!!!
دمش جیز.

saeidalipour
27-12-2007, 12:18
من هم هیچ کدوم از مشکلاتی که شما می گین رو با ایرانسل ندارم.......
خیلی هم توپ توپ جای ما آنتن میده، هزینه های مکالمه اون هم از همراه اول کمتره چون خودم همراه اول دایمی هم دارم.....

kami85
27-12-2007, 21:59
من مي گم ايرانسل چون بعد از 1 يا 2 ماه دوباره نبايد شارژ كني
اينتر نت داره
ميتوني از طرحهاي اون استفاده كني
و
.
..
...

Mojtaba N87
27-12-2007, 22:52
دوست عزیز با توجه به اینکه تهرانی هستی و ایرانسل در تهران و مشهد پوشش کامل و عالی داره من ایرانسل رو پیشنهاد می کنم.
ولی در اینکه اعتباری همراه اول آنتن دهیه بهتری داره شکی نیست.ولی ایرانسل هزینه هاش کمتره...