PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کامپیوترم ویروس گرفته!!!

Geeksboy
07-12-2007, 16:02
سلام دوستان خسه نباشید...
من منوی Desktop از توی Propertise ام حذف شده...My Computer هم منو های سمت چپش رفته و از توی Folder Option هم نمیشه آوردش...

ممنون میشم کمک کنید.

Geeksboy
08-12-2007, 16:51
کسی یه همچین چیزی ندیده تاحالا؟

Farahmand Farshidy
08-12-2007, 17:56
سلام Geeksboy جان!:11::11:

خوبی عزیز؟

امیدوارم خرم و صحتمند باشی!

در مورد مشکلت!

در کادر Run تایپ کن Gpedit.msc و اینتر بزن!

به مسیر پایین برو:

User Configuration>Administrative Templates>Controll Panel>Display

بروی Display یکبار کلیک کن و بعد در سمت راست پنجره Group Policy دنبال گزینه Hide Desktop tab بگرد و بعد از یافتن برویش دابل کلیک کن.در تب Setting گزینه Disabled را علامت دار کن و بعد بروی OK کلیک کن.

حالا تب Desktop در قسمت Display Properties اضافه شده است.

My Computer هم منو های سمت چپش رفته و از توی Folder Option هم نمیشه آوردش...منظورت را از این جمله نفهمیدم.

آیا هدفت از منو های سمت چپ همین Common Tasks است که در سمت چپ پنجره My Computer و کلیه پوشه های ویندوز قرار دارد؟

اگر اینطوره، به همان طریقه ای که گفتم وارد Group Policy یا همان Gpedit.msc شو و به مسیر پایین برو:

User Configuration>Administrative Templates>Windows Components>Windows Explorer

برویWindows Explorer یکبار کلیک کن و بعد در سمت راست پنجره Group Policy دنبال گزینه Turn on Classic Shell بگرد و بعد از یافتن برویش دابل کلیک کن.در تب Setting گزینه Disabled را علامت دار کن و بعد بروی OK کلیک کن.

حالا Common Tasks فعال شده اند. بروی Desktop کلیک راست کن و چند بار Refresh کن تا تغیرات بخوبی اعمال شوند.

اما اگر هدفت این نبود، لطفاً واضح تر بگو تا کمکت کنیم!

مؤفق باشی عزیز!:10:
فرهمنــــــــــــــــد

DrXoX
08-12-2007, 17:57
سلام

دوست عزیز فکر نمی کنم ویروس باشه شما بهتره یک System Restore انجام بدین احتمال زیاد درست میشه

موفق باشید

Geeksboy
11-12-2007, 16:33
ممنون...درست شد.