PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي كنين لطفا در مورد نرم افزار BlueSoleil و بلوتوث

999999
07-12-2007, 10:38
سلام خدمت تمامي دوستان . من يك مشكلي با بلوتوثم دارم كه اگه ميشه يك كمكي به من بكنين
بلوتوث من از نوع : billionton class 1 هستش كه همراهش يك ميني سي دي بود كه در اون يك نرم افزار بود به نام BlueSoleil 1.6 اما متاسفانه بعد از نصب اين نرم افزار همانطور كه ميبينين دكمه هاي نوار ابزار اون غير فعال ميباشند و با اينكه بلوتوث در پورت usb كامپيوتر قرار گرفته يك مربع زرد رنگ در گوشه پايين سمت راست ظاهر ميشه با اين عبارت : please insert bluetooth device
به نظر شما اشكال از كجاست و چه راه حلي داره . (بر روي ويندوز xp من سرويس پك 3 هم نصبه)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و يك نكته ديگه اونكه وقتي بلوتوث رو در پورت يو اس بي قرار ميدم يك نوار زرد رنگ ديگه در قسمت پايين ويندوز ظاهر ميشه با اين جمله كه usb device not recognized

آيا به نظر شما اشكال از نرم افزار BlueSoleil هستش يا ويندوز يا نصب نشدن تمام درايورهاي لازم ؟ شما چه راه حلي رو پيشنهاد ميكنين ؟

amin123
07-12-2007, 12:25
دوست عزيز وقتي Bluetooth را توي Usb قرار ميدي چراغ قرمزش چشمك ميزنه؟

HixHox
07-12-2007, 17:58
خوب دوست عزيز ببين ممكنه بلوتوث رو وقتي داخل usb قرار ميدي چشمك هم ميزنه ولي كامپيوتر نميشناسه!

و قبلا اين اتفاق نمي افتاده و يه هو متوجه شدي كه بلوتوث عمل نميكنه!

اين مشكل از خود دستگاه بلوتوث هستش ، البته ممكنه چون در بيشتر موارد اين طوريه!

من هم اين مشكل برام پيش اومد ، اون رو رو 2 تا سيستم ديگه تست كردم ،‌كه باز هم اين علامت زرد رنگ ميومد!

بلوتوثم درست نشد! نميدونم چي شد ولي يه دفعه اين اتفاق افتاد ! با بلوتوث ديگه اي كه امتحان كردم رو سيستم به خوبي جواب داد!

در ضمن اگه ميتوني يه بار ديگه نرم افزار و درايور رو unistall و دوباره inistall كن ببين اتفاقي ميفته!

MB_Danger
07-12-2007, 20:17
سلام دوست من

تاپیک به بخش بحث های نرم افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منتقل شد .

موفق باشید .

golmohammadi
07-12-2007, 23:58
به ترتيب زير عمل كن
ابتدا ميني سي دي را داخل درايو سي دي رام بزار
حال بلوتوث را وارد USB كن احتمالا ويندوز سخت افزار جديدي را بشناسه كه بايد Yes this time only را تيك زده و Next بزني در صفحه بعدي دوباره Next ميزني در حالت ويندوز خودش درايورهاي مناسب را از داخل سي دي سرچ كرده و نصب ميكند
دقت كن احتمالا سخت افزارهاي زيادي بشناسه مثلا 10 بار شايد اين سوال بياد و كمي وقت ببره
اگر با روش فوق مشكلت حل نشد بروش زير عمل كن:
روي My Computer رايت كليك كن و گزينه Manage را بزن سپس در صفحه باز شده Device Manager را انتخاب كن
حال در سمت راست صفحه گزينه هاي زرد رنگي وجود دارد كه روي آنها راست كليك كن و Update Driver... را بزن در صفحه اول yes this time only را زده و Nex ميزني در صفحه بعدي گزينه دوم را انتخاب كرده و Next ميزني با فعال كردن دكمه Brows و انتخابش مسير درايور را كه ميني سي دي هست انتخاب ميكني و نصب ميكني
اينكار را براي تك تك گزينه هاي زرد انجام ميدي
موفق باشي

mamad_tk_pk
08-12-2007, 13:39
آيا شما تا به حال موفق به استفاده از اين سخت افزار شده ايد ؟
اگر قبلا استفاده مي كرديد و الان خراب شده روي يك سيستمه ديگه هم امتحان كنيد اگر باز هم پيغام داد : " Usb devie not recognized "
به احتماله خيلي قوي Device بولوتوثه شما ميني سوز شده و ديگه به درد نمي خوره .
دليلش هم اينه كه شما بعد از اينكه از اين سخت افزار استفاده كرديد اونو از كامپيوتر جدا نكرديد و اين سخت افزار به دليله اينكه چيني هستش بعد از مدتي سوخته
دليله اينكه گفتم نيم سوز براي اينه كه امكان داره بعد از چند بار در آوردن و زدن كار كنه
ولي اگر تازه خريديد بهتره هر چه سريعتر اونو عوض كنيد