PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : user password

sm6m10
07-12-2007, 09:21
سلام دوستان.ایا میشود بدون داشتن password user , adminوارد سیستم شد؟

mystery8014
07-12-2007, 15:39
راه حلش طولانیه . باید با safe mode بالا بیای و بعد ....
الان کار دارم . سعی میکنم یک دفعه برات بنویسم.

mamad_tk_pk
07-12-2007, 21:32
به احتماله زياد دوستمون مي خواست پست هاش رو زياد كنه .
ولي من بهت مي گم كه چَ كار كني :
لينوكس يك برنامه براي شكستنه قفل هاي ويندوز درست كرده
كه سرچ كن تو اينترنت با اين جملات " Linux password remover "
3 مگابايت هم بيشتر نيست
وقتي هم كه دانلود كردي بايد رايتش كني تو سي دي كه به احتماله زياد بايد ايميج باشي
بعد از اينكه رايت كردي بايد با سي دي بالا بياي كه از اينجا به بعد تابلواه
اميدوارم كه جوابه كاملي بهت داده باشم بازم اگر سوالي داشتي بپرسي حتما جوابت رو ميدم

shahedi
08-12-2007, 20:48
سلام عزیز
همانطور که دوستمون گفتند مطلب طولانی است ولی چون موردی است که اکثرا عزیران درگیرند براتون توضیح می دم البته کمی خلاصه امیدوارم بیانم شیوا باشه تا شما متوجه بشین
ابتدا از طریق سی دی ویندوز را بوت کنید منظورم اینه که شما باید first bootرا سی دی قرار دهی از طریق تنظیمات مادربرد وقتی عبارت press any keys..را دیدی escرا فشار بده ستاب شروع به راه اندازی فایل های سیستم عامل می کنه بعد که welcome to setup را دیدی اینتر را بزن نه r بعد توافق نامه را می بینی f8 را بزن حال گزینه ای دارید که اجازه می ده سیستم را ریپیر کنی.حالا ق را بزن برنامه ی ترمیم شروع می شه بعد یک بار سیستم راه اندازی مجدد می شه بعد از اینکه راه اندازی شد شما کار خاصی نباید انجام بدی و سیستم طوری رفتار می کنه که داره ویندوز نصب می کنه بعد از چند دقیقه که میله ی installing deviceرا در طرف چپ صفحه نمایشت دید Shift+f10 رو بزن این کار باعث می شه تا system32باز بشه در خط فرمان controluserpassword2را وارد کن و بعد اینتر را از کی برد فشار بده صفحه ای که باز می شه دسترسی تو را به user accountsفراهم می کنه از اینجا حساب کاربری را که کلمه ی عبورش را فراموش کردی انتخاب کن و یه میانبر ازش بساز بعد از مرحله ی تعمییر خارج شو بعد ازت خواسته می شه سریال نامبر ویندوز را وارد کنی سریال را حتما یه جا بنویس و وارد کن حال می تونی با کلمه ی عبور جدید یا بی کلمه ی عبور وارد شوی
موفق باشی

mamad_tk_pk
09-12-2007, 13:23
ريكاوري كنسول رو كه نمي گي خدايي نكرده ؟
همون طور كه مي دوني بايد قبلش برنامه ي اين كار رو تو ويندوز نصب كني كه بعدا بتوني ازش استفاده كني .
اوكي ؟

shahedi
09-12-2007, 16:48
ريكاوري كنسول رو كه نمي گي خدايي نكرده ؟
همون طور كه مي دوني بايد قبلش برنامه ي اين كار رو تو ويندوز نصب كني كه بعدا بتوني ازش استفاده كني .
اوكي ؟
دوست عزیز درمورد ریکاوری کنسول هم می شه نصب کرد و استفاده کرد و هم می شه نصب نکرد و در موقع لزوم ازش استفاده کرد

domrany
09-12-2007, 22:44
چرا این همه خودتون رو اذیت میکنید
دو تا راه توپ
اولیش برای اوناییه که اینترنت پر سرعت دارند
میرید ایمیج OPH Crack رو دانلود می کنید (با حجم 400 تا 500 mb )
بعدش از اون یه سی دی تهیه می کنید و با اون سیستم رو بالا میارید
بعد از اینکه لینوکس مخصوص بالا اومد خودش شروع به کار می کنه و بعد از 5 تا 20 دقیقه رمز های سیستم رو براتون نشون میده
و راه دوم برای اوناییه که اینترنت یکمی با سرعت دارند
یه ایمیج از برنامه ی Hiren 's boot دانلود می کنید (با حجم 50 mb ) (الان ورژن 9 تو بازاره ) بعد سیستم رو با سی دی اون راه اندازی میکنید و بعد با یکمی کار کلا رمز سیستم رو ریست میکنید
من هر دو رو دارم و خیلی هم ازشون استفاده می کنم

mamad_tk_pk
09-12-2007, 23:21
دوست عزیز درمورد ریکاوری کنسول هم می شه نصب کرد و استفاده کرد و هم می شه نصب نکرد و در موقع لزوم ازش استفاده کرد

امكان نداره

sm6m10
10-12-2007, 07:50
خیلی ممنون از کمک و راهنمایی شما دوستان عزیزم.واقعا دستتون درد نکنه.:11:

Behroooz
10-12-2007, 09:18
hiren boot cd دواي درد شماست . پسورد ادمين رو بر ميداره . راحت وارد ميشي .