PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اين مسئله شايد مشكل شما هم باشد!

aluminum
07-12-2007, 03:57
چند روزي است كه Search كامپيوترم از كار افتاده چه جوري درستش كنم؟

aluminum
07-12-2007, 03:59
راستي اين ميتونه ويروس باشه؟ من Nod آپ ديت شده رو كامپيوترم دارم.

aluminum
07-12-2007, 04:01
قبلا Folder Option ام پاك شده بود كه با تنظيم رجيستري تونستم درستش كنم. آيا اين رو هم مي شه از طريق رجيستري درست كرد؟

mahdi7610
07-12-2007, 09:45
سلام

غیر فعال شده یا پاک شده ؟
از کدوم قسمت از قسمت explorer ( بالای پنجره ها ) یا از استارت منو ؟

aluminum
07-12-2007, 16:16
icon سرچ هست ولي وقتي كه سرچ را باز مي كنيمش فقط صفحه ابي و سگ سرچ ديده مي شه.توي Internet Explorer هم find غير فعال هست.

aluminum
07-12-2007, 16:19
حالا ما توي كامپيوتر اصلاً نمي تونيم سرچ كنيم.راستي help اصلي ويندوز هم كار نمي كنه!!!

mahdi7610
07-12-2007, 16:46
حالا ما توي كامپيوتر اصلاً نمي تونيم سرچ كنيم.راستي help اصلي ويندوز هم كار نمي كنه!!!
سلام

یکبار از سیستم ریستور استفاده کنید و سیستم را به زمانی برگردونید که سیستم مشکلی نداشته . احتمالا مشکل حل بشه .

اگه درست نشد با این حال مشکلات سیستم شما خیلی زیاد هستش و به نظر می یاد که ویروسی شده بهترین کار اینه که یکبار ویندوز خودتون را عوض کنید .

چون حل کردن دونه دونه این مشکلات وقت گیر هستش .

HixHox
07-12-2007, 17:47
قبلا Folder Option ام پاك شده بود كه با تنظيم رجيستري تونستم درستش كنم. آيا اين رو هم مي شه از طريق رجيستري درست كرد؟

پاك شدن folder option يه مبحث جداست ، اين خودش يه ويروسه كه folder option رو حذف ميكنه!

در مورد search هم من تا به حال بهش بر نخوردم ، ولي راه حل مهدي به نظر منطقي مياد!

aluminum
09-12-2007, 16:37
احتمال اینکه ویروس باشه کمه چون انتی ویروسم nod32 اپدیت شده است. واینی که شما گفتین راه حل آخره .ولی به نظر می اید مکه بشه حلش کرد!!!!!!!!!

Meisam Khan
09-12-2007, 19:07
صد در صد ويروس گرفته

aluminum
14-12-2007, 05:50
صد در صد ويروس گرفته

نه اشتباه مي كني؟
دليلت چي؟
انتي ويروسم آپديت.

winxp
14-12-2007, 09:14
سلام عزیزان

راستش منم چند وقت پیش همین مشکل برام پیش اومد و نتونستم درستش کنم

فکر نکنم ویروس باشه

البته من ویروس یابی نکردم و ویندوز عوض کردم

اگه دنبالشو بگیری میتونی از ریجستری برش گردونی

اول باید ببینی سرچ از کجا اجرا میشه , فایل مخصوصی داره یا نه ؟ که من نمیدونم ولی mehdi یا hoax3r یا mb-danger حتما میدونن

حالا ویندوز رو شما عوض نکن تا ببینیم چی میشه

موفق باشی عزیزم

aluminum
21-12-2007, 06:19
ما كه خيلي منتظر مونديم نتيجه نگرفتي ؟
فعلا گه سرم شلوغه ومشغول امتحان دادن ولي فكر كنم مجبور شم تا آخر هفته ويندوز عوض كنم
اگه مي تونيد سريع تر جواب بديد ممنونتون ميشم.

zhina_gian
21-12-2007, 09:10
Enable JavaScript

C0nd@ct0r
21-12-2007, 21:55
in moshkel ba hich anti virus hal nemisheh choon virus data ha ra be registry import mikoneh va shoma bayad an ra dar registry peida konid

aluminum
28-12-2007, 02:40
اگه مسيرش رو بلدي برام بزار ممنونت ميشم

winxp
28-12-2007, 11:05
سلام عزیزم

اجازه بده خودم یه گشتی تو ریجستری بزنم ببینم چی دستگیرم میشه

منتظر باش

فعلا

winxp
28-12-2007, 12:54
سلام عزیزان

من یه کارایی کردم که میخوام شما هم کمک کنین با هم بریم جلو

اول عکس سرچ خودم رو بزارم ببینین مثل همون سرچ شما شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب حالا برین این مسیر ببینین فایل balloon وجود داره یا پاک شده ؟

اگه نداشتین از مسیر زیر وردارین و copy کنین محل مورد نظر

اگه درست نشد بگین تا باز بیشتر تجزیش کنیم

حالا شما بگین من چه طوری این جوریش کردم !!!!!!!!!!!

موفق باشین

winxp
28-12-2007, 13:02
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کی حالا میتونه این طوریش کنه

موفق باشین

M.P.L
01-01-2008, 12:08
سلام ويندوز من هم همينطور شده ولي مسير شما را رفتم ولي اون فايل بود

M.P.L
01-01-2008, 12:16
اگر ميشه يكم در مورد اون دانلود بگيد ؟

winxp
01-01-2008, 18:35
سلام عزیزم

ببین

مشکل شما پس مربوط به ریجستری میشه
من از ریجستری هم پیداش کردم ولی الان شلوغ بازاره رو سیستم

اگه رسیدم برات میزارم و الا 10 روز دیگه

موفق باشی

aluminum
13-01-2008, 03:41
با نصب كاسپر132 اين مشكل و چند مشكل ديگه ويندوزم حل شد

aluminum
30-01-2008, 02:18
همون ويندوزي كه دوستان مي گفتن عوضش كن هنوز داره كار مي كنه حتي با حجم بالاي برنامه هاي نصب شده.

mahdi7610
30-01-2008, 12:15
همون ويندوزي كه دوستان مي گفتن عوضش كن هنوز داره كار مي كنه حتي با حجم بالاي برنامه هاي نصب شده.
سلام
دوست عزیز مشکل شما دقیقا یادم نیست چی بود ولی فکر می کنم مربوط به یک ماه پیش بود .
دلیل اینکه می گفتیم ویندوزتون را عوض کنید به خاطر راحتی خودتون بود . چون با نبود بعضی از قسمتهای سیستم عامل یا دادن error های ممتد اعصاب ادما خورد می کنه .
وگرنه من خودم یه بار وقت عوض کردن ویندوز را نداشتم با هزاران error ی که ویندوز می داد ماه ها باهاش کار می کردم .
در ضمن تا مشکلی برای بوت ویندوز پیش نیاد یعنی ویندوز مشکلی در راه اندازی نداشته باشه ویندوز می تونه
ماه ها با داشتن مشکلات زیاد کار کنه .

aluminum
05-02-2008, 03:50
نه منم منظوري نداشتم. فقط مي خواستم بگم عوض كردن ويندوز راه آخره

Mr.reCoder
05-02-2008, 07:47
هیچوقت عوض کردن ویندوز آخرین راه نیست!!

بینم اگه دکمه ی Search از منوی استارت رفته خوب به رجیستری و آدرس زیر برو و اونو برگردون!!!

اونجا یه مقدار DWORD به نام NoFind میبینی که دارای مقدار 1 است! یا اون مقدار رو حذف کن یا به اون مقدار صفر بده یا هیچی دیگه همونجوری ولش کن و هیچ وقت search نکن!!!!:10:.
در ضمن حدس میزنم حتی کلیدهای F3 و windows+f هم کار نمیکنند!! ها؟:2::11:

------------------------------
با تشکر Mr.reCoder

mahdi7610
05-02-2008, 08:45

بینم اگه دکمه ی Search از منوی استارت رفته خوب به رجیستری و آدرس زیر برو و اونو برگردون!!!

اونجا یه مقدار DWORD به نام NoFind میبینی که دارای مقدار 1 است! یا اون مقدار رو حذف کن یا به اون مقدار صفر بده یا هیچی دیگه همونجوری ولش کن و هیچ وقت search نکن!!!!:10:.

با تشکر Mr.reCoder

سلام
دوست عزیز مشکل این دوستمون فقط به سرچ و غیره خلاصه نمی شد . کلی مشکل دیگه ای هم داشت .
اون موقع یادمه چند تا تایپک دیگه ای هم داشتن که در مورد ویروس بود . اگه قرار به برگروندن هر قسمت بود دونه دونه همه را می گفتم . ولی هم وقت گیر بود هم حوصله می خواست .
فقط برای راحتی دوستمون و نداشتن مشکلات جانبی دیگه عوض کردن ویندوز را پیشنهاد دادم .
من هر سوالی را جواب می دم مطمئن باش عوض کردن ویندوز اخرین پیشنهاد من هستش .

aluminum
06-02-2008, 01:37

با تشکر Mr.reCoder

دوست عزيز از اينكه جواب دادي ممنونم
ولي مشكل من با نصب كسپر 70132 حل شد.تمام مشكلاتم .نمي دونم چه جوري ولي حل شد

winxp
06-02-2008, 02:49
بسیار عالی

مهدی درست میگه , تو این شرایط که ویندوز اسیب میبینه بهترین راه نصب ویندوز هستش
اگه بخوای یاد بگیری خویه که بدون نصب ویندوز حلش کنی ولی اگه اصلا کارتون با کامپوتر یاد گرفتن نیست پس نصب مجدد ویندوز بهترین راه هستش

موفق باشین

Mr.reCoder
06-02-2008, 06:21
ببخشین دوستان قصد توهین نداشتم! من فقط راه حلی برای درست کردن مشکل search ارائه دادم و اگر مشکلات دیگه ای میبود شاید همون تعویش ویندوز رو ترجیح میدادم.

بالاخره اگه باعث ناراحتی شدم منو ببخشین.:11:

اگه قسم بخورم که تو این مدت 2 سالی که به اینترنت کانکت میشدم حتی یک بار هم کامپیوترم ویروس کش نداشته حق رو به من میدید! هنوز هم من از هیچ ویروس کشی استفاده نمیکنم و نخواهم کرد. البته به اندازه ی کافی در مورد ویروس ها چیزی سرم میشه که بتونم با اونا راه بیام! اگه آرشیو تمام ویروسهای وارد شده به سیستم من رو ببینید این قضیه اثبات خواهد شد. من معتقدم که هیچ وقت هیچ چیزی به از دست رفتن اطلاعات مهم کاربر نمی ارزه.

من معتقدم که ویوروسها بهترین برنامه ها هستمند و کالبد شکافی! آنها باعث یادگیری چندین هزار اطلاعات خواهد شد. زیرا دانش یک برنامه نویس حرفه ای در ویروسی که نوشته خلاصه میشود.

بالاخره اگه سوالی - پیشنهادی - انتقادی بود در خدمتیم..:10:.

-------------------------------------------------------------------------------
با تشکر MR.reCoder

mahdi7610
06-02-2008, 19:24
سلام دوست عزيز
اگه منظورتون من بودم من اصلا از دست شما ناراحت نشدم . چون شما چيزي نگفتيد که بخواد بهم بر بخوره .
من هم خودم شايد چند ماه هستش که انتي ويروس روي سيستمم نصب کردم اون هم به خاطر اينه که بيشترين انتشار ويروس ها توي نت امسال بوده .
با اين که انتي ويروس روي سيستمم هستش ولي هيچ وقت ازش استفاده نمي کنم . چون خودم تمام قسمتهاي حذف شده توسط ويروس را دستي بر ميگردونم و دستي هم ويروس ها را از بين مي برم . اگه شما سيستم ريستور را براي تمامي درايو ها غير فعال کنيد ديگه ويروس نمي تونه به جايي اسيب بزنه . چون حمله اول ويروس ها به system vulom information هستش .
به هر حال خوشحالم شما اينجا هستين . مي تونم از تجربيات شما استفاده کنم .

aluminum
07-02-2008, 01:33
سلام دوست عزيز
اگه منظورتون من بودم من اصلا از دست شما ناراحت نشدم . چون شما چيزي نگفتيد که بخواد بهم بر بخوره .
من هم خودم شايد چند ماه هستش که انتي ويروس روي سيستمم نصب کردم اون هم به خاطر اينه که بيشترين انتشار ويروس ها توي نت امسال بوده .
با اين که انتي ويروس روي سيستمم هستش ولي هيچ وقت ازش استفاده نمي کنم . چون خودم تمام قسمتهاي حذف شده توسط ويروس را دستي بر ميگردونم و دستي هم ويروس ها را از بين مي برم . اگه شما سيستم ريستور را براي تمامي درايو ها غير فعال کنيد ديگه ويروس نمي تونه به جايي اسيب بزنه . چون حمله اول ويروس ها به system vulom information هستش .
به هر حال خوشحالم شما اينجا هستين . مي تونم از تجربيات شما استفاده کنم .

منم از چند تا از رفيقام شنيدم (سيستم ريستور ) ولي تا حالا دنبالش نرفتم
مي تونيد يه چند خطي درباره اش توضيح دهيد؟

mahdi7610
07-02-2008, 09:04
منم از چند تا از رفيقام شنيدم (سيستم ريستور ) ولي تا حالا دنبالش نرفتم
مي تونيد يه چند خطي درباره اش توضيح دهيد؟
سلام دوست عزیز
اگه بخوام به طور خلاصه بگم . سیستم ریستور در واقع یک بکاپ از اطلاعات داخل سیستم در خودش ذخیره می کنه و اونها را توی پوشه system vulom information قرار می ده . که در واقع system vulom information هم جزء فایلهای سیستمی ویندوز محسوب می شه .
یعنی سوپر هایندن هستش و قابل دیدن نیست . و وقتی سیستم شما دچار مشکل می شه یعنی با نصب بعضی برنامه ها سیستم شما دچار دگرگونی می شه شما می تویند با استفاده از سیستم ریستور اون را به تاریخی که سیستم بدون مشکل کار می کرد برگردونید .
برای این که بتونید بهتر از سیستم ریستور استفاده کنید بهتره بعد از نصب ویندوز و نصب تمامی برنامه های مورد نیاز بلافاصله یک restore point از ویندوز خود بگیرید .
( متاسفانه کسی به این نکته توجه نمی کنه که باید restore point را بعد از نصب ویندوز درست کنند .)
البته بعد از نصب هر برنامه سیستم عامل به صورت هوشمند یک restore از ویندوز شما می گیرد و این یکی از قابلیتهای خوب این برنامه هستش .
حالا وقتی شما سیستم ریستور را غیر فعال می کنید در واقع system vulom information را از کار می اندازید . دیگه ویروس ها نمی تونند به فالیلهای اساسی شما که در درون system vulom information هستش هجوم ببرند و فایلهای شما را الوده کنند .
البته به نظر من بهتره شما system vulom information را کلا از داخل درایو هاتون حذف کنید چون وقتی این قابلیت غیر فعال باشه فقط حجمی از درایو شما را به خودش اختصاص داده و هیچ کارایی دیگه ای نداره .
برای گرفتن restore point هم باید به system tools برید و از اونجا اقدام به درست کردن رستور کنید .
اگه سوالی بود در خدمتم .

mahdi7610
07-02-2008, 09:05
سلا دوست عزیز
برای اینکه بتونید system restore را برای درایو ها تون غیر فعال کنید روی مای کامپیوتر راست کلیک کنید و سپس propertise را بزنید و به تب system restore برید و از اونجا یکی یکی درایو هاتون را انتخاب کنید و روی گزینه setting کلیک کنید و از صفحه باز شده یه گزینه هست که تیک اونا بزنید و پیغام داده شده را تائیید کنید .
نکته : بهتره سیستم ریستور را برای درایو ویندوز غیر فعال نکنید تا در صورت بروز مشکل در ویندوز بتونید به تاریخی که سیستم بدون مشکل کار می کرد برگردید .
شما نمی تونید به تنهایی سیستم ریستور را فقط برای ویندوز غیر فعال کنید ولی اگر می خواهید برای درایو c هم این کار را انجام بدید باید در همون صفحه اول تیک بالا ی درایو ها را بزنید . ولی بهتره برای درایو ویندوز این کار را انجام ندهید .

aluminum
11-02-2008, 01:49
خيلي ممنون
. نتيجه را بهت ميگم. هنوز امتحان نكردمش.

winxp
11-02-2008, 09:53
سلام عزیزان

system restore رو از کار نندازین ولی انتی قوی نصب کنین و به روز نگهش دارین

یه وقت سیستمتون اسیب میبینه و مجبور میشین از همون system restore استفاده کنین

حد اقل برای درایو ویندوز غیر فعال نکنین

موفق باشین

sinaset
11-02-2008, 10:30
سلام دوست من
ببين اول شما برنامه انتي ويروس رو نصب كن يك چك اپ كن ببين ويروسي پيدا مي كنه يا نه
اگر مي خواي انتي ويروس رو راه اندازي بكوني ولي اجرا نمي شه يعني ويروس توي كامپيوتر
--------------------------
برنامه هاي زياد هست كه مشكلات ويندوز رو حل مي كني قسمت هاي كه از ويندوز پاك شده رو درست مي كنه مثله System Mechanic Professional 7.5.5.1 اين برنامه خوبي يك قسمته داره كه جاي هاي خراب ويندوز رو درست مي كنه برنامه خيلي خوبي شايد بهت كمك كرد در ضمن اين برنامه معروف است
اينم لينك دانلوادش

aluminum
14-02-2008, 02:49
سلا دوست عزیز
برای اینکه بتونید system restore را برای درایو ها تون غیر فعال کنید روی مای کامپیوتر راست کلیک کنید و سپس propertise را بزنید و به تب system restore برید و از اونجا یکی یکی درایو هاتون را انتخاب کنید و روی گزینه setting کلیک کنید و از صفحه باز شده یه گزینه هست که تیک اونا بزنید و پیغام داده شده را تائیید کنید .
نکته : بهتره سیستم ریستور را برای درایو ویندوز غیر فعال نکنید تا در صورت بروز مشکل در ویندوز بتونید به تاریخی که سیستم بدون مشکل کار می کرد برگردید .
شما نمی تونید به تنهایی سیستم ریستور را فقط برای ویندوز غیر فعال کنید ولی اگر می خواهید برای درایو c هم این کار را انجام بدید باید در همون صفحه اول تیک بالا ی درایو ها را بزنید . ولی بهتره برای درایو ویندوز این کار را انجام ندهید .
اين مسيري كه گفته بوديد رو رفتم چيزي پيدا نكردم. تب system restore وجود نداشت!!!!!!!!!

mahdi7610
14-02-2008, 08:52
شوخی می کنید . می شه بگید ویندوز شما چی هستش ؟

aluminum
15-02-2008, 02:49
شوخی می کنید . می شه بگید ویندوز شما چی هستش ؟
ويندوزم XP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
وقتي روي ماي كامپيوتر راست كليك مي كنم و پروپرتيز را مي زنم 6 تا تب وجود داره مگه غير از اينه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18::18::18::18::18::1 8::18:
:18:

mahdi7610
15-02-2008, 08:45
ويندوزم XP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
وقتي روي ماي كامپيوتر راست كليك مي كنم و پروپرتيز را مي زنم 6 تا تب وجود داره مگه غير از اينه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18::18::18::18::18::1 8::18:

نه دوست عزیز 7 تا گزینه وجود داره . یعنی شما سیستم ریستور توی اون قسمت ندارید ؟
می تونید یه عکس از همون قسمت system properties خودتون بگیرید و بزارید اینجا .
این راه را امتحان کنید .
stsrt -> program -> accessorise -> system tools و بعد گزینه system restore را کلیک کنید تا پنجره اون باز بشه . توی همون صفحه اول سمت چپ یه لینک وجود داره به اسم system restore setting اونا بزنید تا پنجره مربوط به اون باز بشه . از اینجا هم می تونید سیستم ریستور را غیر فعال کنید .

aluminum
29-02-2008, 03:16
ببخشيد خيلي طول كشيد
سيستم ريستورم پاك شده بود با تنظيمات توي gpedit درست شد و اومد

aluminum
29-02-2008, 03:18
حالا يك سوال دارم
توي اين كسپرهاي جديد كدومش بهتره؟

winxp
29-02-2008, 11:04
سلام عزیزان

راست میگه بابا

منم یه بار همین طوری شده بودم , تب سیستم ریستور از properties رفته بود

راستش اعتراف کنم با خودم گفتم قبلا سیستم ریستور همین جا بودها :d
بعد گفتم نه بابا اشتباه میکنی , سیستم ریستور که اینجا نبود :d
خلاصه بی خیال شدیم
اینم از سوتیهای ما بود

الان میگردم اگه تونستم پیداش کنم راهشو میگم

موفق باشین

mahdi7610
29-02-2008, 11:10
ببخشيد خيلي طول كشيد
سيستم ريستورم پاك شده بود با تنظيمات توي gpedit درست شد و اومد
خوب پس درست شد .
حالا می تونی کارهایی که توی پست های قبلی گفتم را انجام بدی .
موفق باشی.

aluminum
01-03-2008, 18:35
با سلام
این کاری که گفتی جلوی چه ویروسهایی را می گیره؟

aluminum
01-03-2008, 18:37
سلام عزیزان

راست میگه بابا

منم یه بار همین طوری شده بودم , تب سیستم ریستور از properties رفته بود

راستش اعتراف کنم با خودم گفتم قبلا سیستم ریستور همین جا بودها :d
بعد گفتم نه بابا اشتباه میکنی , سیستم ریستور که اینجا نبود :d
خلاصه بی خیال شدیم
اینم از سوتیهای ما بود

الان میگردم اگه تونستم پیداش کنم راهشو میگم

موفق باشین

من هم اگه وقت کردم مسیرش را میزام

mahdi7610
01-03-2008, 19:20
با سلام
این کاری که گفتی جلوی چه ویروسهایی را می گیره؟
سلام دوست عزیز
همون طور که توی اون پست توضیح دادم جلوی همه ویروس ها را می گیره . چون همه ویروس ها به اون قسمت حمله ور می شن .
البته نه این که دیگه فایلهای درایو ویروسی نمی شن ولی تا 90 درصد می تونه جلوی اسیب دیدن فایلها را بگیره .

موفق باشید .
:11: