PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جنگ تن به تن که برگزار نشد...........

the_god_of_3dsmax
06-12-2007, 21:12
سلام
اینو واسه همون جنگ تن به تنه یه ذرش رو ساختم ولی چون نزاشتین که برگزار بشه دیگه منم بیخیل شدم .............. ولی حالا تا اینجاشو ببینین چه طوره ... هی گفتین وقت می گیره البته این اصلا کامل نیست ولی باور کنین کلش 1 ساعتم نکشید ......... یه تکسچر الکی هم روش زدم ولی باید خیلی خیلی بیشتر روش کار کنم ............. ولی نظرتون راجع به همینش چیه

اینم طرز پختش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم وایر فریم که یادم رفته بود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hadi665
06-12-2007, 21:54
بابا حرفه ای ها کجا اندو ما کجا
دمت گرم کارت قشنگه
پر خلاقیت و با حال
آخرش کارتو کردی
ولی بیا مرام بزارو تو مسابقه هم شرکت کن
یه قوطی کبریت که این حرفارو نداره !

the_god_of_3dsmax
07-12-2007, 00:10
بابا حرفه ای ها کجا اندو ما کجا
دمت گرم کارت قشنگه
پر خلاقیت و با حال
آخرش کارتو کردی
ولی بیا مرام بزارو تو مسابقه هم شرکت کن
یه قوطی کبریت که این حرفارو نداره !

مرسی بابا شرمنده کردی چشات قشنگ می بینه :20:
ولی جون من دور من یکی رو راجع به اون مسابقه خیط بکش ....... چون راستش دارم یه کار می گیرم یعنی هنوز قطعی نیست ولی اگه قطعی شد به شما هم می گم شما هم هر چی خواستین توش نظر بدین ..... مال تلفیزیون مای شهرداری ........... نویسندش که خیلی تخیلیه .....یک قصه هایی واسه من گفت ....گفتم این کیه دیگه ..نمی دونم یه پیرمردست توهم می زنه می ره موتور سواری ......... خلاصه اگه جور شد می گم شما هم توش سلیقه کنین ... عکستون رو بدین بزارم توش تو تلفیزیون خودتون رو نگاه کنین :27:........ راستش واسه همین این روهم کامل نکردم

hadi665
07-12-2007, 01:33
مرسی بابا شرمنده کردی چشات قشنگ می بینه :20:
ولی جون من دور من یکی رو راجع به اون مسابقه خیط بکش ....... چون راستش دارم یه کار می گیرم یعنی هنوز قطعی نیست ولی اگه قطعی شد به شما هم می گم شما هم هر چی خواستین توش نظر بدین ..... مال تلفیزیون مای شهرداری ........... نویسندش که خیلی تخیلیه .....یک قصه هایی واسه من گفت ....گفتم این کیه دیگه ..نمی دونم یه پیرمردست توهم می زنه می ره موتور سواری ......... خلاصه اگه جور شد می گم شما هم توش سلیقه کنین ... عکستون رو بدین بزارم توش تو تلفیزیون خودتون رو نگاه کنین :27:........ راستش واسه همین این روهم کامل نکردم

بابا منم که تو یه شرکت تبلیغاتی کار میکنم دارم کل تیزرهای انیمیشن تلویزون شهری ، شهر خودمونو ( قائمشهر ) میسازم ، تازه اون دفعیی یه تیزر برای پیتزا فروشی درست کردم ( 3d ) خیلی باحال شد ، حیف که اینترنتم زغالیه والا برات upload میکردم
خوب حالا بیخی ، عزیز ، جون من جات تو مسابقه خالیه ، حداقل نظر در مورد کارای مسابقه یادت نره
یه دنیا ممنون :31:

Aminzikzak
07-12-2007, 01:40
ایول
خیلی با مزه شده ...
فقط یه چیز یادت رفت ... وایر فریم.

hrgh2
07-12-2007, 11:11
قشنگ شده آ فرین
اما یک سوال تن دوم کیه
ضمنا این انیمیشن هست؟

the_god_of_3dsmax
07-12-2007, 11:18
ا ا ا یادم رفت امین ............ چشم می زارم ...ممنون از تعریفت

the_god_of_3dsmax
07-12-2007, 11:20
hrg2 بابا بالاش نوشتم دیگه اون دست چپیه پایش دست راستیه بوده ....... انیمیشن نیست اصلا بایپ مایپ نداره ............. واسه مسابقه که گفتم فقط تو یه پوز طراحی کنین منظورم این بود

hrgh2
07-12-2007, 12:02
آقا در هر صورت کارت خوب شده

the_god_of_3dsmax
07-12-2007, 15:18
آقا در هر صورت کارت خوب شده

قربونت .......... اگه وقت کردم سعیم رو می کنم تو مسابقه شما هم شرکت کنم .اما قول نمی دم :41:

RezaTayebiJ
10-12-2007, 18:47
جالب شده ... فقط من با این سبک کارت که چشم ها رو اینجوری می ذاری زیاد موافق نیستم.

interior_design
11-12-2007, 10:53
بابا حرفه ای باز از اون کارای ماورای بیعیت کردی d:

شوخی کردم خوب شده

the_god_of_3dsmax
12-12-2007, 18:51
جالب شده ... فقط من با این سبک کارت که چشم ها رو اینجوری می ذاری زیاد موافق نیستم.

ممنون .......... منظورت حالت پلک هاست یا متریال یه دستش ......... بعدم چرا ؟؟؟؟:19:

بابا حرفه ای باز از اون کارای ماورای بیعیت کردی d:

شوخی کردم خوب شده

مرسی از نظرت :31: