PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عوارض جانبي گوشي هاي چيني ؟؟!!

kamran2082
06-12-2007, 17:47
سلام عليكم جميعا

تو تمام فروم ها درباره موبايل و از جمله همين جا انواع و اقسام مطلب در مورد كارايي فني و تكنيكي
گوشي هاي چيني وجود داره ... ولي چيزي كه من دنبالش مي گردم ( همينطوري براي تنوع ) ميزان
امواج و تشعشعات و تاثير اين گوشي ها بر انسانه !!!! كسي در اين مورد چيزي مي دونه يا به مطلبي
برخورده ؟
اصلا تو چين كسي اين گوشي ها رو تو اين موارد تست مي كنه ؟ مثلا گوشي 2 سيم كارت كه همزمان
داره 2 برابر انتقال اطلاعات انجام مي ده آيا ضرر امواجش بيشتر از گوشي هاي معمولي نيست ؟

البته اينم مي دونم كه هنوز تاثير امواج موبايل روي انسان تاييد نشده و بين علما اختلافه ولي مطمئنا
برندهاي معروف انواع و اقسام آزمايشها رو انجام ميدن ولي آيا چيني ها هم اين كارو مي كنن ؟؟

فكر مي كنم براي خريد اين گوشي ها علاوه بر موارد فني بايد به اين موضوع هم توجه ويژه كرد !!

در هر حال اگه كسي مطلبي داره يا چيزي ميدونه خوشحال ميشم در اختيار من هم بذاره :46:

MILIN3M
07-12-2007, 15:04
تا حالا بهش فکر نکرده بودم............فهمیدید به ما هم بگین(میخواستم 2 سیم کارته بخرم)

md_md_2600
07-12-2007, 15:15
من هم یکی از همین گوشی ها داشتم و به خاطر همین موضوع ردش کردم رفت . به نظرم صد درصد تاثیر مخرب در سلامتی انسان داره . شک نکنید .

meha
08-12-2007, 11:28
مرسی از اطلاع رسانی تون.

T.A.T.U
08-12-2007, 18:10
لطفا منبع رو هم ذكر كنيد

afsanali
06-07-2011, 10:24
من زمان مکالمم زیاد بود با نوکیا مشکل نداشتم اما زمانی گوشی 2 سیم گرفتم( k1000 ) گوش درد پیدا کردم رفتم دکتر بدون عفونت بود همین عجیب بود بعد سر درد شدید گوش درد شدید بعد به جایی رسید که به محظ نزدیکی گوشی با صورتم و مکالمه به صورت واظح احساس میکردم یه چیزی داره بم فشار میاره و درد داره زیاد میشه من خودم لیسانس الکترونیکم باورش سخت بود اما بعد از یه اتفاق که گوشی ازم دور شد کل مشکلام حل شد.
و واقعا امواج گوشی چینی ضرر داره حتی میترسم برام عارضه جا نزاشته باشه مثل اختلالات سلولی که از این امواج میاد

shabnam1986
08-07-2011, 19:12
من زمان مکالمم زیاد بود با نوکیا مشکل نداشتم اما زمانی گوشی 2 سیم گرفتم( k1000 ) گوش درد پیدا کردم رفتم دکتر بدون عفونت بود همین عجیب بود بعد سر درد شدید گوش درد شدید بعد به جایی رسید که به محظ نزدیکی گوشی با صورتم و مکالمه به صورت واظح احساس میکردم یه چیزی داره بم فشار میاره و درد داره زیاد میشه من خودم لیسانس الکترونیکم باورش سخت بود اما بعد از یه اتفاق که گوشی ازم دور شد کل مشکلام حل شد.
و واقعا امواج گوشی چینی ضرر داره حتی میترسم برام عارضه جا نزاشته باشه مثل اختلالات سلولی که از این امواج میاد

تو رو خدا شایعه پرانی نکنین...:41:

afsanali
13-07-2011, 10:36
شما اینجوری فک کن
من تو صا ایران کار میکنم دستگاهی هست برا اندازه گیری قدرت بی سیم و تشع شع
وقتی این گوشی ینیو بردم دیدیم رقم 290000 رو نشون داد یعنی از لحاض فنی 14 برابر گوشی معمولی
یعنی گوشی استاندارد مثلا که شک دارن به اسیبش اینا 14 برابر بیشتر بود:18:

Havbb
13-07-2011, 23:21
دوستان لطف کنید حدس و گمانهای خودتون رو توی این تاپیک مطرح نکنید. هرکسی چیزی میدونه با مدرک و یا با آدرس منبعش بذاره

Havbb
17-07-2011, 00:48
به این تاپیک هم یه سر بزنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehran_pqqp
17-07-2011, 14:46
شایعه پراکنی هم تو ایران واقعا جالبه
الان اکثر برندهای معروف گوشی ، دیگه کشور اصلی گوشی رو نمی سازه و اکثرا تو چین و هند و ... ساخته میشن به جز سامسونگ که تو کره ساخته میشه و کمتر می تونید سامسونگ چینی پیدا کنید

mili_k
17-07-2011, 15:10
الان اکثر برندهای معروف گوشی ، دیگه کشور اصلی گوشی رو نمی سازه و اکثرا تو چین و هند و ... ساخته میشن به جز سامسونگ که تو کره ساخته میشه و کمتر می تونید سامسونگ چینی پیدا کنید

البته تحت لیسانس ! :20:
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــ

موضوع مورد بحث ، گوشی های چینی با برند های ناشناخته و متفرقه ـس .

Havbb
20-07-2011, 00:40
خوب این کجاش شایعه پراکنی بود؟!!!
گوشی چینی وقتی میگیم یه سری خاصی از گوشی مورد نظرمونه و مشخصا گوشی های دو سیمکارته