PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل به هم ریختن اس ام اس در دبلیو 950 !!!

FreeMagic
06-12-2007, 03:52
وقتی یه اس ام اس میاد به جای اینکه آخر از هم بایسته میره قبل از آخری می ایسته
ساعت رسیدن اس ام اس رو که می خونم تا 12 ساعت با ساعت واقعی یا ساعت گوشی اختلاف داره بدون اینکه به ساعت گوشی دست بزنم
هر ساعتی که گوشی دلش خواست برای ساعت رسیدن گوشی می زنه به همین دلیل نامرتب می ایسته
چه کار کنم؟

deicide
06-12-2007, 09:44
سلام دوست عزيز
اين مشکل رو خودمم هم داشتم که به دليل تنظيم نبودن ساعت و تاريخ گوشي ، پيامک ها به طور نامنظم قرار مي گرفتند. شما تاريخ و ساعت گوشي تو تنظيم کن ، و از اون لحظه به بعد هر پيامکي که دريافت کني پشت سر هم قرار مي گيرند. ممکنه پيامک هاي قبلي چون با تاريخ و ساعت نادرست دريافت شدن ، باز هم نا مرتب باشند که ديگه براي اونا راهي نيست ولي براي پيامک هاي دريافتي از اين لحظه به بعد مشکلي نخواهيد داشت.
اميدوارم که مشکلتون حل بشه.
ارادتمند
Deicide

iman_s
07-12-2007, 00:35
deicide عزیز توضیح دادند.ساعت هم احتمالا گزینه صرفه جویی در نور روز روشن بوده و اتوماتیک عوض شده.

FreeMagic
07-12-2007, 03:49
ولی من دست به تنظیمات تاریخ و ساعتش نزدم
دو تا ساعت داره یکی تهران و یکی لندن
بعضی وقتا ساعت دریافت اس ام اس مجموع این دو ساعت میشه و بعضی وقتا تفریق این دو ساعت
ولی من می خوام ساعت دقیقش رو داشته باشم همونی که گوشیم نشون میده نه هرچی که خواست
در ضمن از کجا میشه تنظیمات رو به روز اول برگردوند که چیزی پاک نشه؟ ( نه اس ام اس نه contact و نه .....)

FreeMagic
08-12-2007, 08:02
کسی نمی دونه ؟؟؟؟؟؟؟؟

deicide
08-12-2007, 09:47
ولی من دست به تنظیمات تاریخ و ساعتش نزدم
دو تا ساعت داره یکی تهران و یکی لندن
بعضی وقتا ساعت دریافت اس ام اس مجموع این دو ساعت میشه و بعضی وقتا تفریق این دو ساعت
ولی من می خوام ساعت دقیقش رو داشته باشم همونی که گوشیم نشون میده نه هرچی که خواست
در ضمن از کجا میشه تنظیمات رو به روز اول برگردوند که چیزی پاک نشه؟ ( نه اس ام اس نه contact و نه .....)

شما ساعت رو به همون ترتيبي که خدمتتون گفتم تنظيم کن . کدوم تنظيمات رو مي خواي به حالت اول برگردوني ؟ اگه مستر ريست کني که همه چيز مي پره.

FreeMagic
11-12-2007, 02:51
تنظیمات مربوط به زمان
نمی دونم اون موقعی که گرفتم چه جور بود

shahriar_669
14-12-2007, 22:59
تو w810 چطور میشه ؟

younes_ysf
20-12-2007, 16:04
سلام دوست عزيز
اين مشکل رو خودمم هم داشتم که به دليل تنظيم نبودن ساعت و تاريخ گوشي ، پيامک ها به طور نامنظم قرار مي گرفتند. شما تاريخ و ساعت گوشي تو تنظيم کن ، و از اون لحظه به بعد هر پيامکي که دريافت کني پشت سر هم قرار مي گيرند. ممکنه پيامک هاي قبلي چون با تاريخ و ساعت نادرست دريافت شدن ، باز هم نا مرتب باشند که ديگه براي اونا راهي نيست ولي براي پيامک هاي دريافتي از اين لحظه به بعد مشکلي نخواهيد داشت.
اميدوارم که مشکلتون حل بشه.
ارادتمند
Deicide
من p990 دارم همین مشکلو داره ولی این روشه باراش فایده ای نداره.همه چیزو امتحان کردم. دیروز یه مسج اومد که هنوز ارسال نشده و قراره امروزتا 2-3 ساعت دیگه ارسال بشه !!!!!!!!