PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد بازیابی فایل های حذف شده

m_arman
06-12-2007, 00:26
سلام .من یه راهنمایی میخواستم.فایلهای پاک شده سیستمم رو ریکاوری کردم .ولی فایلهای تصویری نمایش داده نمیشه.میشه راهنمایی بکنی و امشب جوابش رو به ایمیلم بفرستی.چون خیلی برام مهمه.ممنون میشم

KILLER_PANT
06-12-2007, 01:04
با چه بر نامه recovery ‌ميكنِِي؟
از Recover My Files استفاده كن
برو setting برو قسمت file types ‌همه موارد رو تيك دار كن

m_arman
06-12-2007, 01:45
من فایلهامو با برگردوندم فایلهارو حتی تو یه درایو دیگه کپی کردم ولی نمایش داده نمیشه
get data back

MB_Danger
06-12-2007, 01:52
سلام m_arman جان
عضویت شما رو تبریک میگم :11:

تاپیک ها ادغام شدند .
بهتر است بحث را در یک تاپیک دنبال کنید .
از گزینه ی ارسال پاسخ استفاده کنید .

عنوان تاپیک ویرایش شد .
سعی کنید از عناوینی استفاده کنید که خلاصه ی مشکل شما باشد .

موفق باشید .

m_arman
06-12-2007, 02:13
اگه میشه جواب سوالمو بدین که خیلی احتیاج دارم

m_arman
06-12-2007, 13:39
اقا ما هنوز منتظر راهنمایی هستیم

MB_Danger
06-12-2007, 18:02
سلام دوست من
یه نکته بسیار مهم :
اطلاعات پاک شده ی شما در صورتی قابل بازیافت هستن که اطلاعات جدیدی توی اون درایو نریخته باشید !
اگر چنین کاری رو انجام دادید باید به همون اندازه قید بازیافت اطلاعات از دست رفته تون رو بزنید ...
مثلا اگر من در درایو D صد مگابایت اطلاعات داشته باشم و از قضا همشون پاک بشن و بعد بیام 50 مگابایت اطلاعات جدید توی همون درایو بریزم ، دیگه فقط 50 مگابایت قابل بازیافته ، اگه صد مگابایت ریختم دیگه هیچیش قابل بازیافت نیست !
با حفظ این مقدمه ...
اگه اطلاعاتت مالتی مدیا ( صوتی و تصویری ) بوده نرم افزار Iolo Search and Recover Incl امکانات و قدرت خوبی داره البته غیر مالتی مدیا رو هم Recover می کنه و نیز File Recovery Angel
اگه خواستی بگو تا لینک دانلود این دو تا رو بذارم ...
موفق باشید .

winxp
06-12-2007, 18:24
سلام به mb-danger عزیز

خیلی خوشحالم دوباره برگشتی

یه سوال در همین مورد داشتم

اول این که شما خودت شخصا چه نرم افزاری رو برای ریکاوری پیشنهاد میکنی
و دوم این که ایا درسته اطلاعات هارد در صورت rewrite کردن اطلاعات باز هم قابل برگشت هستن
یعنی اگه من یه درایو رو روش چند بار اطلاعات بریزم باز هم اون اطلاعات قبلی برگردونده میشه یا نه ؟
یکی از اساتید همین جا گفتن به طریقه ی سخت افزاری قابل برگشته که در فیلم سیاه به اون اشاره شد و من تعجب کردم
شما نظرتون چیه ؟

ممنون دوست عزیز

موفق باشی

m_arman
07-12-2007, 01:34
سلام .ممنون از اینکه جواب سوالمو دادی.اگه میشه لینک دانلود نرم افزارهایی رو که گفتی بذار تا دوباره امتحانش کنم ببینم جواب میده یا نه؟بهر حال ممنون

MB_Danger
07-12-2007, 07:04
سلام به mb-danger عزیز

خیلی خوشحالم دوباره برگشتی
سلام عزیزم ...
ممنون :11:

یه سوال در همین مورد داشتم

اول این که شما خودت شخصا چه نرم افزاری رو برای ریکاوری پیشنهاد میکنی
من برنامه ی File Recovery Angel رو توصیه می کنم .
حجمش کمه ، کار کردن باهاش آسونه و قدرت بالایی در Data Recovery داره ...

و دوم این که ایا درسته اطلاعات هارد در صورت rewrite کردن اطلاعات باز هم قابل برگشت هستن
یعنی اگه من یه درایو رو روش چند بار اطلاعات بریزم باز هم اون اطلاعات قبلی برگردونده میشه یا نه ؟
یکی از اساتید همین جا گفتن به طریقه ی سخت افزاری قابل برگشته که در فیلم سیاه به اون اشاره شد و من تعجب کردم
شما نظرتون چیه ؟

ممنون دوست عزیز

موفق باشی
بله ...
تعمیرگاه های تخصصی هارد دیسک عمل Data Recovery رو به صورت حرفه ای انجام میدن .
جهت اطلاعات بیشتر به سایت گروه I.H.C ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه فرمایید .
همیشه سبز ...

MB_Danger
07-12-2007, 07:16
سلام .ممنون از اینکه جواب سوالمو دادی.اگه میشه لینک دانلود نرم افزارهایی رو که گفتی بذار تا دوباره امتحانش کنم ببینم جواب میده یا نه؟بهر حال ممنون
سلام دوست خوبم

خواهش می کنم ، وظیفه س ...

برنامه ی File Recovery Angel 1.15 را از قسمت ضمیمه دانلود نمایید .

موفق باشید .