PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انجمن دموشیلد(demoshield)/ مولتی مدیا بیلدر رودست خورده

نایین
05-12-2007, 16:55
به نام خالق سبحان
آیا می دانید نرم افزار دموشیلد از مولتی مدیا بیلدر هم قوی تر است؟
با این وجود چون تو سایت ها که گشتم اثری از انجمن این نرم افزار قدرتمند پیدا نکردم گفتم یه انجمن بسازم
هرکی منبع ، اموزش ،اشکال و خلاصه هرچی درمورد این نرم افزار داره بگه
امیدوارم این انجمن بتونه تا آخر دوم بیاره و در انتها یک مجموعه کامل از اموزش دموشیلد را داشته باشیم
نرم افزار : demoshield 8
اعضای تاپیک : هرکی توکاره اتوران سازیه /مثل mmb
علت انتخاب این نرم افزار :
من هم با ام ام بی کار کردم هم با دمو شیلد و به این نتیجه رسیدم قدرت دموشیلد از ام ام بی بالاتره
اینا فقط من نمی گم همه سایت های تخصصی هم اینا میگن
به طور مثال : شما وقتی توصفحه اول mmb یک موزیک میذارید رو صفحات بعدی هم اجرا میشه یا اگه تو همون صفحه یک دکمه مثلا مداحی بذارید گاها آهنگ صفحه اول با اون مداحی باهم خونده می شه و..... اما تو دموشیلد اینجوری نمی شه
تو mmb در قسمت اکشن اشیاء اولا فقط برای کلیک چپ ماوس وحرکت ماوس میشه عملی را تعریف کرد دوما دو سه اکشن بیشتر نمیشه روی یک بوتن (دکمه ) تعریف کرد (مگر با اسکریپت نویسی )ولی تو دمو شیلد
بدون اسکریپت نویسی هم برای کلیک چپ /دابل کلیک چپ/ کلیک راست / دابل کلیک راست / و.... میشه خیلی خیلی راحت اکشن تعریف کرد (انتساب داد ) بلکه تا بی نهایت اکشن هم میشه به یک شی نسبت داد
مثلا برای فقط یک شی 20 تا اکشن با کلیک راست / 15 تا اکشن با کلیک چپ ماوس و.....
.و سایر موارد دیگه که واقعا دمو شیلد را از بقیه بالاتر می بره
نتیجه :
همه کسانی که تاحالا با مولتی مدیا بیلدر کار کردند اگه بیان به سمت دموشیلد دستشون باز تره / تازه این دوتا کاراشون خیلی فرق نداره و تو یه سبک هستد
فراخوان برای همه :
چون واسه mmb هزار تا سایت ومنبع وجود داره ولی واسه دموشیلد هیچی .لطفا هرکی میتونه در جمع آوری مطلب کمک کنه چون این اولین پایگاه واسه دموشیلده وشما اولین نفرات هستید / بهترین منبع Help خود دموشیلد 8 است
حالا کیا پایه اند تا آخر این تاپیک با من باشن ؟

نوش افرین
15-11-2012, 12:27
با سلام و احترام خیلی وقته دنبال آموزش دموشیلدم ولی متاسفانه هیچ سایتی نداره امکان خرید این آموزش وجود نداره من نرم افزار دموشیلد ورژن 8 رو دارم ولی بلد نیستم کار کنم می تونید کمکم کنید

نوش افرین
15-11-2012, 12:36
سلام
من پایه ام و ازتون تشکر می کنم البته نمی دونم چرا واسه بیلدر و بقیه نرم افزاار های تولید محتوای الکترونیکی کلی آموزش و کتاب و ... وجود داره ولی برای دموشیلد هیچی نیست من نرم افزارشو با هزار زحمت پیدا کردم آموزشش رو هم که اصلا نمی تونم پیدا کنم . تعجب می کنم چرا اینقدر مظلوم واقع شده .

snowlife
03-07-2013, 00:17
آقا ادامه بده که من بدجور دوس دارم این نرم افزارو یاد بگیرم. فقط یه سوال: تو نرم افزار فلش میبینی وقتی یه اتوران می سازیم و full screen می کنیم. با دسکتاپ فیکس میشه و رزولیشنِ ویندوزو عوض نمی کنه. تو نرم افزارِ دمو شیلد یا مولتی مدیا بیلدر میشه همچین کاری کرد؟ این بزرگترین مشکلِ من تو ساخت اتورانه. اگه تو mmb یا demoshield این راه حلِ اینو پیدا کنی کمک خیلیییییییی بزرگی به من کردی. منتظر جواب دوستان هستم
:n01:
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
فردا هم روز دیگری‌ست

نوش افرین
29-01-2016, 07:13
سلام هنوز درباره دموشیلد فعالید؟