PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آنتي ويروسم پاك نميشه

doosteman_salam
05-12-2007, 16:38
دوستان من روي سيستمم يك آنتي ويروس kasperesky نصب كردم ، برنامه هم كرك كردم ولي بعد از يك مدتي نمي دونم چي شد كه يك دفعه اي بعد از بالا اومدن ويندوزم و حتي باز كردن هر پنجره يا توي ويندوز اين پيغام نشون داده مي شى

warning
your key has been blackliste.
update option is not available which puts your computer at risk of infection if you purchased a legal copy of yhe program contact our technical support service or
the retailer.
if you are using an unlicesned copy on the program , please purchase a key.
if you have purchased a key , please activate the application.

چون فايل license key اين آنتي ويروس و داشتم گزينه ي activate the application را انتخاب كردم و بعد از انتخاب فايل licene key و زدن دكمه ي تاييد با اين پيغام مواجه شدم

cannot add "I:\kaspersky internet security 7.0 .1.220\licence key .key" license key file . this license key is already in use
to purchase a new license , please contact distributor or
kaspersky lab sales departm

درضمن وقتي مي خوام آنتي ويروس و به هر طريقي پاك كنم با اين پيغاكم مواجه مي شم

msiexec .exe has encountered a problem an needs to close. we are sorry for the inconvenienc
if you were in the middle of some things the informationyou were working on
might be llost
please tell microsoft about this problem
we have created an error report that you can send to help us improve
msiexec.exe we will treat this report as confidential and anonymous

من حالا مي خوام اين برنامه رو پاك كنم نمي دونم چي كار بايد بكنم لطفا كمكم كنيد
مچكرم
موفق باشيد

saiiddz
05-12-2007, 17:09
دوستان من روي سيستمم يك آنتي ويروس kasperesky نصب كردم ، برنامه هم كرك كردم ولي بعد از يك مدتي نمي دونم چي شد كه يك دفعه اي پيغام عجيب و غريبي مي داد و مي خواست كه update كنم ولي آپديت هم نمي شد درواقع همون پيغام خطا دوباره نشون داده مي شد بعد هم خواستم پاكش كنم كه هيچ رقمه پاك نشد نه از طريق remove كردن برنامه نه از طريق registery و نه از طريق پاك كردن پوشه ي برنامه حسابي كلافه شدم خواهش مي كنم كمكم كنيد در ضمن تنها راهي كه امتحان نكردم استفاده از دستوراتdos بود چون كه بلد نبودم من منتظر كمك هاي شما هستم :41:
ممنونم
موفق باشيد
با سلام به شما دوست عزیز
لطفآ پیغام را بنویسید تا اگر جوابی داشتم به شما بگوییم

doosteman_salam
05-12-2007, 18:22
دوست عزيز من sajjddz ممنون مي شم اگر دوبازه جوابم و بدي
مچكرم

KILLER_PANT
06-12-2007, 00:17
license key شما مورد داره يه درستشو بايد بدي بهش
مشكلت فقط اينه

saiiddz
06-12-2007, 12:50
دوستان من روي سيستمم يك آنتي ويروس kasperesky نصب كردم ، برنامه هم كرك كردم ولي بعد از يك مدتي نمي دونم چي شد كه يك دفعه اي بعد از بالا اومدن ويندوزم و حتي باز كردن هر پنجره يا توي ويندوز اين پيغام نشون داده مي شى

warning
your key has been blackliste.
update option is not available which puts your computer at risk of infection if you purchased a legal copy of yhe program contact our technical support service or
the retailer.
if you are using an unlicesned copy on the program , please purchase a key.
if you have purchased a key , please activate the application.

چون فايل license key اين آنتي ويروس و داشتم گزينه ي activate the application را انتخاب كردم و بعد از انتخاب فايل licene key و زدن دكمه ي تاييد با اين پيغام مواجه شدم

cannot add "I:\kaspersky internet security 7.0 .1.220\licence key .key" license key file . this license key is already in use
to purchase a new license , please contact distributor or
kaspersky lab sales departm

درضمن وقتي مي خوام آنتي ويروس و به هر طريقي پاك كنم با اين پيغاكم مواجه مي شم

msiexec .exe has encountered a problem an needs to close. we are sorry for the inconvenienc
if you were in the middle of some things the informationyou were working on
might be llost
please tell microsoft about this problem
we have created an error report that you can send to help us improve
msiexec.exe we will treat this report as confidential and anonymous

من حالا مي خوام اين برنامه رو پاك كنم نمي دونم چي كار بايد بكنم لطفا كمكم كنيد
مچكرم

موفق باشيد

با سلام به شما دوست عزیز
شمامیتونی یک آنتی ویروس دیگر نصب کنی مانند macfee یا panda .
اگر شما یکی از این دو آنتی ویروس را نسب کنید در حین نسب احتمال دارد که آنتی ویروس قبلی شما را پاک کند.ممکن است در ابتدای نسب آنتی ویروس جدید سوال بپرسد که آنتی ویروس قبلی شما پاک شود یا نه که شما باید بله را انتخاب کنید.
البته من به شما mcafee را توصیه میکنم
موفق باشی

p30time
06-12-2007, 13:37
با سلام!
من هم اين مشكل رو داشتم ... البته با Nod32 !! شما با Safe mode بيا بالا .... بعدش فايل مورد نظر رو پاك كن ... و بعدش هم به صورت Normal بيا بالا و آن اينستال كن!!!
نكته: فايل مورد نظر = msiexec .exe